[quote name='Loona']Ja je chętnie naprawię :loveu:[/quote]
hi hi hi cudnie, a masz części zamienne :cool3:
[quote name='AgusiaTerierka']Gratuluję dwusetnej stronki. Życzę następnych z dobrymi wiadomościami i równie pięknymi zdjęciami:loveu::loveu::loveu:.:user:
Teraz napiję się kawusi, a wieczorem wpadnę na "cóś" mocniejszego...:kaffee_2:[/quote]
ach dziekuję :B-fly:- to faktycznie trzeba uczcić - kawusia kawusiom - a ja serdecznie zapraszam wieczorkeim na coś mocniejszego :p
:drink1::drink1::drink1::beerchug::beerchug::beerchug: