[quote name='PaulinaT']oj stara miłość nie rdzewieje :razz:
potrzebuje pomocy banerkowej - mam za duży podpis i najlepiej jakbym nie miała tej linijki tekstu, czy ktoś pomógłby mi z banerkami?? dla tego wątku i dla Szarika??[/quote]
fotki boskie - poznaje teren :cool3:
yhhh no ja włąsnie sama ostatnio musiałam wyrzucić linki, bo miałam za duzy....
a ja dostałam linka do takiej babeczki
czy ktos słyszał czy ktos wie cokolwiek???
[URL]http://www.urban.poznan.pl/index.html[/URL]
jest tam tez fajny link do seminariów w Poznaniu.... zastanawiam sie nad tym pod koniec października....