ja byłam dzisiaj na wizycie u tej biedulki kochanej - wyciagnietej ze schronu - biedulka drobinka smutna i zagubiona, byłyśmy na spcaerku a potem troszke mizianka, ale słabe stworzonko - dzisiaj miała operacje brzuszka:-(
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/113/d1bd0a63d97b5761.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/90/7a84909a6676699d.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/112/27a783bdd158e7aa.jpg[/IMG][/URL]