Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. KOREK juz się ładnie wygoił, wczoraj chodził juz bez kołnierza nawet!
  2. ogromnie dziękuję! a ja mam juz dziś potwierdzone informacje, że DINO w sobote emigruje... jedzie do Niemiec do nowej rodziny! troche mi smutno ale wiem, że u nas miałby marne szanse na dom... a ewentualni chętni maja w czym wybierać - dobermanich sierotek jest sporo!
  3. bardzo prosze o informację czy dobcie z sosnowca i rudy śląskiej jeszcze sa w schroniskach??? u nas na watku na str 683, czy ktos ma z nimi kontakt?
  4. [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/korek/korek6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/korek/korek7.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi10.jpg[/IMG]
  6. niestety to zawsze jest ryzyko... a juz jakos tak jest że ludzie którzy chca pomagac psom są juz albo zapsieni albo zakoceni :(
  7. hopsik DINO z wieczorka :) oj marznie mu dooopka chyba w kojcu :(
  8. [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/dino/dino01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/dino/dino02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/dino/dino03.jpg[/IMG] [B]jenny19[/B] podaj mi maila to poślę Ci więcej fotek, juz pozmniejszałam!
  9. juz będzie lepiej bo wróciłam do Polski. przez tydzień byłam w Belgii na MS FCI IPO i byłam odessana od komputera. a DINO od niedzieli mieszka blisko mnie w hoteliku w Katowicach i będzie mi łatwiej go odiwedzac i poznawac dzięki temu!
  10. tu również ogromne dzieki za pomoc w ogłoszeniach!!! KOREK tez wykastrowany, guzy z grzbietu i z łapy pousuwane, czekamy az rany się zagoją i będzie mozna wyjąć szwy. czekoladowy potwór koszmarnie ciagnie na smyczy i wszystko dookoła go interesuje :) wczoraj razem z kumplem KOPIM wrócił do swojego DT pod Warszawą.
  11. Jesteście kochane!!! dziękuję za pomoc :) KOPI został wykastrowany, ma zoperowana tez trzecią powiekę (grudkowe zapalenie), wczoraj wieczorem wrócił do DT pod Warszawę, jest juz prawie grubiutki :)
  12. kontakt ten sam co u brązów a zdjęcia z rana jutro wrzucą, nie są rewelacyjne ale zaraz widac jaki to fajny kontaktowy pies!
  13. uff DINO zostanie jeszcze zaszczepiony bo nie ma aktualnych szczepien na wirósówki. panie w PK to załatwia, tylko trzeba im będzie zapłacić za szczepionkę. kto pomoże w finansach :modla::modla::modla::modla::modla: aaa mam pyanie czy ktoś z dogomaniaków jeździ na trasie Katowice - Gliwice (okolice czyli Smolnica) i mógłby podrzucić worek karmy do hotelu??? odebrac z Katowic ode mnie i tam wrzucić paniom??? proszę!
  14. własnie mnie olśniło... przeciez 14 to ja będe z Belgii wracać!!! nie dam rady Anetka jechac!!! kto pojedzie z Anetką? a jeszcze lepiej kto ma autko z mniejszym spalaniem? kase jakos wykombinujemy na paliwko :(
  15. [quote name='olgaj']Nikt nie napisał, ze pieniadze pojda na inne psy, zapytalam gdyz zawsze tak robimy, ale liczyłam sie z tym, ze to pieniadze dobków i nikt tu do nikogo nie mam pretensji ze mamy oddac. Ponawiam tylko pytanie w jakiej formie potzrebujecie to rozliczenie i na które konto?[/QUOTE] myślę, że fajnie by było gdybyś podrzuciła jakies faktury z lecznicy bo to dla nas podstawa rozliczenia się i wyjęcia pieniążków w konta.
  16. byłam wczoraj zobaczyć DINA w hoteliku i załatwic formalności związane z jego pobytem... no i niestety mam zarówno dobre i złe wiadomości :( dobre to takie że DINO jest całkiem fajnym psem, bawi się z suczkami, do ludzi sie cieszy i wyglada na to że informacje o jego agresji były nieco przesadzone, poczekamy kilka dni aż się przyzwyczai i zobaczymy jak jego zachowanie będzie prezentowało się dalej; złe - pani z hotelu okazała sie nieco niesłowna i w ciagu kilku dni od naszej rozmowy telefonicznej nt warunków przyjęcia psa zmieniła zdanie w kwestii ceny za dobe i to o 5 zł co w efekcie daje spora kwotę :( wynegocjowałysmy stawkę 17 zł za dobe + nasze jedzenie i teraz ogromna prośba - czy ktos może zasponsorowac DINO worek karmy??? :modla: ja nie dam rady utrzymywac wszystkich dobciów... hotel klepniety jest na dwa tygodnie, do 14 wrzesnia a potem zobaczymy... DOMKU NAM TRZEBA!!!
  17. tu również ogromne podziekowania dla cioteczek!!! teraz czekam aż się rozdzwonia telefony :)
  18. dla ARO zaświtała dziś nadzieja! ale ćśśśś nie zapeszajmy!
  19. hmmm czyli trzeba będzie dzidziusia dodac znów na stronę i ogłaszać... w takich momentach myslę, że MOZA z mojego podpisu juz na zawsze będzie moja :(
  20. KOREK podobnie jak towarzysz niedoli nie ma nowych zdjęc jeszcze. ale ten przystojniak ma zupełnie inny charakter - jest bardziej otwarty, chętnie nawiązuje kontakt z ludźmi, nie burczy na psy. widać że lgnie do towarzystwa. z kotami ciężko powiedzieć, chce gonić ale nie wiaodmo czy dla zabawy czy w celach krwiozerczych, tu niestety na dwoje babkja wróżyła a trudno poświęcić kota zeby sprawdzić ;) KOREK bardzo prosi o wsparcie w finansach i ogłoszonkach! :modla:
  21. zdjęć nowych niestety w dalszym ciagu nie mam, ale jak tylko będą to wstawię, mam natomiast garść informacji o czekoladce :) KOPI jest trochę smutnym psem i ma takie typowe zachowania dobermanie jak zawieszki i krzywe spojrzenie (kto nie zna dobków może się nieźle wystraszyć), jest raczej nieufny i miewa różne nastroje, trzeba go dobrze poznać zeby się z nim dogadać. wobec psów jest raczej dominujący, lubi poburczeć, zadymic jeśli mu się na to pozwoli ale upomniany stanowczo odpuszcza! kotów i zwierzątek futerkowych raczej nie lubi, obawiam się że będzie chciał upolowac i potarmosić :( kochani kto pomoże wogłoszeniach i utrzymaniu? :modla:
  22. DINO już został ulokowany w Psiej Krainie, w środę podjadę załatwić wszystkie formalności z byłą właścicielką i panią z hotelu. na razie pani w hotelu powiedziała, że to bardzo miły pies więc moze za kilka dni okaże się że jedynym problemem jest wiek a nie rzekoma agresja!!! [B]prosimy o jakiekolwiek wpłaty na utrzymanie DINA i pomoc w ogłoszeniach[/B] :modla: :modla: :modla:
×
×
  • Create New...