Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. chwilowo może być kłopot bo aisaK pojechała na urlop a to ona jest łącznikiem głównym, z niemcami :(
  2. a czy tam były tez inne psy? znaczy inne niz bullowate?
  3. cieszę się, ze sunia trafiła w dobre ręce...
  4. [B]missieek[/B] wysłałam do Ciebie PW, przeczytałaś?
  5. kurczę no z budami jest problem... gdbyby były to tymczasowo byłoby to dobre rozwiązanie, przynajmniej póki w miare ciepło jest...
  6. Monika może ale tylko do budy do ogrodu a nie mamy budy zresztą to raczej nie jest do końca dobry pomysł chyba :(
  7. już wiem, ARO przeprowadził się do domku tymczasowego i całkiem dobrze mu tam jest :) ale domu na stałe szukamy nadal!!!
  8. no nareszcie dodałam przystojniaka dzielnego na adopcyjną :)
  9. szkoda, że nie umożliwiłyście nam poznania suni i zrobienia jej dobrych zdjęć, byłaby już na stronie adopcyjnej dobermanów a tak samym hopaniem wątku daleko nie zajedzie ślicznotka :(
  10. dziewczyny uszy w tym wieku moga klapać raz jedno, raz drugie a cięte sa pięknie, na długo, to MUSI byc ta sama sunia! kurcze a może przez Heskę jakis namiar na nich? gdzie było ogłoszenie o jej zaginięciu?
  11. z zalem przeniosłam LEKSUSKA znów do działu "Do Adopcji" na Nadziei Dobermana :(
  12. [quote name='dzodzo']uwaga!!!! z jednego z krakowskich hoteli ("APIS") skradziono 7 lipca młodą dobermankę brązową (albo sama uciekła) uszy kopiowane, jeszcze niestojące pies należy do szwedów bedących w tym hotelu gdyby komus rzuciła sie w oczy, w schronie czy gdziekolwiek ludzie czekaja powiadomiono policję i schronisko[/QUOTE] ASTRA?????? Karolinka?????? da sie to sprawdzić? czy ona ma tatuaż?
  13. słuchajcie ona jest sliczna i zadbana dość, może komus zginęła???
  14. więc Pan Dobek frrrunie na adopcyją dobermanów :)
  15. KOPI zaraz frrrrunie na adopcyjną szukac kochającego domku!
  16. MOZA dzis jedzie na sterylizację... jak ja to przeżyję? chyba reanimacja będzie potrzebna - dla mnie :(
  17. byly dwie suki i ich szczeniaczki, jedna suka jest u mnie (Lacrimoza = Moza), o drugiej nie mamy wieści niestety wcale, o szczeniaczkach też tylko tyle co w wątku. zaplątany jest, to fakt...
  18. ojoj... brzydko to wyglada ale chyba po takim zabiegu zawsze tak jest :( a jak on to znosi?
  19. dzień doberek :) jak dobrze pójdzie to będę miała nieco karmy znów dla psiaków tymczasowiczów, tym razem nie energetyka tylko normalną :) dziś rozpakuje i zobacze co też tam jest!
  20. swieże info dzięki amikat - FIZIA jest gruba, objada się mięsem z ryzem i makaronem, odmówiła jedzenia suchej karmy (hehe głupia nie jest ;) ) i zostaje grzecznie w domku w kennelu. w przyszłym tygodniu czeka ją wreszcie tak długo odkładana sterylizacja i jeszcze wyjeżdża na wakacje nad morze... szczęściara! a ja mam kolejną tymczsowiczkę heeeeelp -> mój podpis!
  21. KOREK juz na adopcyjnej... oby z dobrym skutkiem!
  22. MOZA od wczoraj jest u mnie... całe popołudnie leżała, zaanektowała sobie legowisko mojego osobistego psa i tyle. dziś zostały same z Kastorem, na luzie oba, bez klatki, troche stresu miałam czy nie zrobia demolki ale mój dogsitter zrobił kontrolę, posiedział i doniósł, z ejest ok. MOZA nic nie narozrabiała i nie dostała zawału ze strachu a nawet się przywitała :) teraz czeka nas USG i sterylka w tym tygodniu najpewniej. kto wspomoże nas finansowo? na sterylkę MOZY?
  23. ojoj, a u kogo on jest? u jakiego szkoleniowca :razz:
×
×
  • Create New...