Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [quote name='maciaszek']Wchodziłam z duszą na ramieniu, ale widzę, że dobre wieści z Fiziowego domku :)![/QUOTE] no i koniec dobrych wieści... FIZIA znów w potrzebie :shake:
  2. bardzo, bardzo dziekujemy :diabloti:
  3. [quote name='maciaszek']Przypomnijcie mi jutro to zrobię :).[/QUOTE] maciaszku, KOPI prosi o allegro :loveu::loveu::loveu:
  4. chyba allegro KOPIEGO sie skończyło...:shake:
  5. cisza... juz się pan nie odezwał :(
  6. pani, która go zabrała od początku przypadła mi do gustu - czasem się mylę jak każdy z nas, ale tu moja intuicja wrzeszczała: "taaaaaaaaak, to jest to!"
  7. dostałam dziś maila z zapytaniem o dobermana i chyba chodzi o KOPIEGO bo chwilowo przy żadnym innym moje namiary nie sa podane... odpisałąm i teraz czekam! może cos z tego wyniknie :cool3:
  8. suczka wczoraj znalazła dom, nie znam szczegółów ale chyba Olivia wszystkiego dopilnowała :)
  9. obiecane zdjęcia z wczorajszego spaceru :) [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz01.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz02.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz03.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz07.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz10.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz13.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz16.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz21.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/nowy-dom/images/tobiasz/tobiasz22.jpg[/IMG]
  10. dzis ustalę jakie informacje zamieścić w allegro maciaszku i napiszę. u suni wszystko ok, tylko nadzieje na odnalezienie właściciela maleją... :shake:
  11. właśnie wróciłam ze spaceru z TOBIASZEM - SKIPEM, bo takie imię teraz nosi! pies wyglada świetnie, jest przeszczęśliwy, oczyska mu się śmieją, jęzor lata jak trzeba (wylizał mnie po nosie dokładnie), błyszczy się... generalnie - sama przyjemność patrzeć! widać, że ze swoją Pańcią ma dobry kontakt i jest wypieszczony jak należy! bardzo mnie ten widok ucieszył i jestem w 100% (a to u mnie rzadkość) pewna, że ten pies będzie szczęśliwy w tym domu! zrobiłam kilka zdjęć i jak się uporam z obróbką to wrzucę :cool3:
  12. najświeższe wiadomości: suka nie jest w ciąży, to diagnoza weterynarza, który obmacał i zrobił USG, aż dziw bo ona taka grubiutka jak czort :-o ale to akurat dobra wiadomość! druga jest taka, że panna od czasu do czasu sobie lubi burknąć na inne psy i na ludzi, troszkę pewniej się poczuła i pokazuje swoją prawdziwą naturę - czyli trzeba mieć na uwadze, ze może chcieć rządzić. myślę, ze nie ma co zwlekac z ogłoszeniami, schrony poinformowane, nikt nie pyta, nikt sie nie upomina...
  13. dziękuję DG32 za świeże ogłoszenia :loveu::loveu::loveu: a KOPI siedzi sobie nadal w kojcu i czeka na życiową szansę! kurczę zima się zbliża! duuupka dobermania nie jest do odmarzania :Help_2:
  14. jakies nowe wieści? udało sie coś ustalić?
  15. [URL="http://www.gostar.home.pl/ogloszenieast.doc"]TUTAJ[/URL] jest do pobrania ogłoszenie suczki, bardzo prosze o drukowanie i rozwieszanie w miare mozliwości... tylko gdzie? w lesie?
  16. nie wiem, nie mam jej bezpośrednio pod swoja opieką więc donoszę tylko te wieści które dostanę!
  17. teraz pozostaje chyba zgloszenie sprawy na policję? chyba w takiej sytuacji maja obowiązek pomóc?
  18. zguba szuka właściciela! kto ma ochote adoptować sunie?
  19. maciaszku, ogłoszenia dopiero robię, wcześniej nie miałam zdjęć, będę prosiła też o pomoc w drukowaniu i klejeniu bo ja nie mam niestety drukarki :( na sterylke juz chyba za późno, ona jest bardzo bliska rozwiązania... zobaczymy co powie wet na to, o ile nie będzie niespodzianki w postaci porodu w nocy na przykład :shake: Olivia była dziś i oglądała suczkę, tez obiecała pomóc.
  20. chyba równocześnie Ty pisałas i ja wklejałam :lol: gorsza wiadomość - suczka jest na 99% w zaawansowanej ciąży... tak mi się wczoraj zdawało ale wiadomo w szarosci wieczornej różnie bywa, dzisiaj w świetle dnia wygląda to na duuuży brzuch ze szczylkami w środku, wet potwierdzi albo zaprzeczy, zobaczymy...
  21. [quote name='Tengusia']szkoda ze wczesniej nie mowilas to sama bym z aparacikiem podjechala :cool3:[/QUOTE] juz sa dwa posty wyzej :p
  22. zdjecia suczki :evil_lol: całkiem urocza jest! [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/znajda7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...