Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager7.jpg[/IMG] c.d.n. :p
  2. to nie do końca tak, jeżeli dziecko boi sie psa to nie jest dobry pomysł zeby pies taki duzy mieszkał z dzieckiem nagle ALE! po jakie licho brali psa? zeby zobaczyc? eksperyment sobie zrobili kosztem TEDZIKA??? :mad:
  3. [quote name='maciaszek']Fiziak wciąż w schronisku. Wczoraj ją widziałam. Zrobiła się dość nerwowa - szczekliwa :([/QUOTE] czyli juz nigdy nie znajdzie domu... ona była szczekliwa sama z siebie a teraz :-(
  4. [quote name='Gia']Chcesz powiedzieć, że do Silesia City Center będzie można wejść z psami??[/QUOTE] tak, podczas akcji psy bez problemu wędrują po SCC :)
  5. DARENOWI skończyło sie allegro, czy wystawiac nowe?
  6. a niech ich diabli wezmą... kiedys dziecko ich odda do odpowiedniej placówki :angryy:
  7. [quote name='Ala&Zetka']Klementynkaa, już kiedyś wysyłałaś mi ten szablon, ale bez instrukcji, więc jeśli możesz to wyślij mi jeszcze raz z instrukcją bo ja już taka niekumata jestem :oops: Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] i jak? doszedł do Ciebie ten szablon?
  8. 22 dzień w hotelu dzisiaj płynie... HAGER spedził z anmi weekend na seminarium z posłuszeństwa, sporo siedział w klatce i mam wrazenie, ze zaczyna akceptowac powolutku samotnośc i fakt, ze ludzie sie pojawiaja i znikają, drze pysk jak najbardziej ale co raz częściej przyjmuje rżóne wydarzenia ze spokojem i szybciej sie wycisza. miedzy ludźmi zachowywał sie przyzwoicie, bardzo radośnie przyjmował wszelkie przejawy zainteresowania nim, w swoim entuzjaźmie usiłował skakać, wije sie wogóle jak piskorz :) na spacerku biegał ciut za patyczkiem ale widac, ze nie to go w tej chwili kręci najbardziej, wolał sie zawąchiwac w leśne i polne zapachy! wygląda lepiej, sierść ma ładną, oczka troche ropieja ale bez tragedii, są zaopiekowane. apetyt mu dopisuje, sensacji żoładkowych brak :) zdjęcia... napisze tak: zdjęcia są :diabloti: tylko czasu na obrobienie i wstawienie nie ma....
  9. [quote name='Asta17']Dzisiaj Ted pojechał do domu. :loveu::multi: Mam nadzieję, że teraz życie ułoży mu się kolorowo. :razz:[/QUOTE] jakies szczegóły poprosimy!!! :multi:
  10. [quote name='kratka76']chciała bym pomóc w sprawie dobermanów [/QUOTE] a chciałabys zaadoptowac jakiegoś dobcia czy dac mu dom tymczasowy? zapraszam na stronę [url]www.nadzieja-dobermana.pl[/url]!
  11. a tu dalej nic! pusto, zimno, smutno...
  12. będą jak dojde do siebie po weekendzie :) jest ok!
  13. hopsik! posłałam brzydala koleżance, moze się spodoba?
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bez-ciebie-umre-rzeszow-133286/"][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/wigor/wigor_baner.gif[/IMG][/URL] zapraszam do częstowania się...
  15. koszmar... to jest niesamowite jak bardzo on cierpi :-(
  16. WIGOR ma allegro, no i już Ewa napisała :) jest juz tez ogłoszony na Nadziei Dobermana.
  17. kurczę... trzeba jakoś rozreklamować wątek bo mało nas!!!
  18. no i czas płynie a FIZIULEC siedzi w boksie... :placz:
  19. HAGER juz wyglada lepiej, najwyraxniej zaskoczył i troszke przybiera, apetyt mu dopisuje, qpony sadzi ładne, humorek wyśmienity! rozrabia tez popisowo - wyrwał pręt z klatki w której siedzi ;)
  20. no chodzi mi o to od kiedy jest w schronisku, bo my staramy sie psy na Nadziei ogłaszać jak tylko sie o nich dowiemy....
  21. :shake: kurczę ile on juz jest w tym schronisku??? dlaczego teraz jest alarm kiedy jest juz w takim złym stanie? dlaczego nie od razu?
  22. Anetka bądź dzielna... pamietam jak półtora roku temu byłam przy tym biedaku znalezionym na DTŚce... uczucie straszne ale warto potrzymac psi łeb do ostatniego tchnienia :-( a ten psiak będzie moim wyrzutem sumienia chyba do końca życia...
  23. postaram się zeby plakaty akcji zawisły na terenie wystawy w Spodku, moze to pare osób przekona ze warto! a mam ogromna prośbę... zaglądnijcie, tak po koleżeńsku... wątek martwy a pies marnieje [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-daren-prawie-dobek-dzieki-czlowiekowi-ledwo-stal-na-nogach-129027/[/url] :placz:
  24. jestem, to straszne jak sie jest bezsilnym...
  25. a czy planowane są pokazy (freesbe, tanie, ratownictwo)? zawody flyball? jesli tak to gdzie? one jednak dodawały wystawie atrakcyjności :roll:
×
×
  • Create New...