-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
TED - doberman dojrzały i przyjazny, Śląsk! JUŻ W DOMKU
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
to nie do końca tak, jeżeli dziecko boi sie psa to nie jest dobry pomysł zeby pies taki duzy mieszkał z dzieckiem nagle ALE! po jakie licho brali psa? zeby zobaczyc? eksperyment sobie zrobili kosztem TEDZIKA??? :mad: -
[quote name='maciaszek']Fiziak wciąż w schronisku. Wczoraj ją widziałam. Zrobiła się dość nerwowa - szczekliwa :([/QUOTE] czyli juz nigdy nie znajdzie domu... ona była szczekliwa sama z siebie a teraz :-(
-
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Klementynkaa replied to Codik&Toffik's topic in 2009
[quote name='Gia']Chcesz powiedzieć, że do Silesia City Center będzie można wejść z psami??[/QUOTE] tak, podczas akcji psy bez problemu wędrują po SCC :) -
TED - doberman dojrzały i przyjazny, Śląsk! JUŻ W DOMKU
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
a niech ich diabli wezmą... kiedys dziecko ich odda do odpowiedniej placówki :angryy: -
[quote name='Ala&Zetka']Klementynkaa, już kiedyś wysyłałaś mi ten szablon, ale bez instrukcji, więc jeśli możesz to wyślij mi jeszcze raz z instrukcją bo ja już taka niekumata jestem :oops: Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] i jak? doszedł do Ciebie ten szablon?
-
22 dzień w hotelu dzisiaj płynie... HAGER spedził z anmi weekend na seminarium z posłuszeństwa, sporo siedział w klatce i mam wrazenie, ze zaczyna akceptowac powolutku samotnośc i fakt, ze ludzie sie pojawiaja i znikają, drze pysk jak najbardziej ale co raz częściej przyjmuje rżóne wydarzenia ze spokojem i szybciej sie wycisza. miedzy ludźmi zachowywał sie przyzwoicie, bardzo radośnie przyjmował wszelkie przejawy zainteresowania nim, w swoim entuzjaźmie usiłował skakać, wije sie wogóle jak piskorz :) na spacerku biegał ciut za patyczkiem ale widac, ze nie to go w tej chwili kręci najbardziej, wolał sie zawąchiwac w leśne i polne zapachy! wygląda lepiej, sierść ma ładną, oczka troche ropieja ale bez tragedii, są zaopiekowane. apetyt mu dopisuje, sensacji żoładkowych brak :) zdjęcia... napisze tak: zdjęcia są :diabloti: tylko czasu na obrobienie i wstawienie nie ma....
-
TED - doberman dojrzały i przyjazny, Śląsk! JUŻ W DOMKU
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asta17']Dzisiaj Ted pojechał do domu. :loveu::multi: Mam nadzieję, że teraz życie ułoży mu się kolorowo. :razz:[/QUOTE] jakies szczegóły poprosimy!!! :multi: -
a tu dalej nic! pusto, zimno, smutno...
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bez-ciebie-umre-rzeszow-133286/"][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/wigor/wigor_baner.gif[/IMG][/URL] zapraszam do częstowania się...
-
koszmar... to jest niesamowite jak bardzo on cierpi :-(
-
WIGOR ma allegro, no i już Ewa napisała :) jest juz tez ogłoszony na Nadziei Dobermana.
-
no i czas płynie a FIZIULEC siedzi w boksie... :placz:
-
no chodzi mi o to od kiedy jest w schronisku, bo my staramy sie psy na Nadziei ogłaszać jak tylko sie o nich dowiemy....
-
:shake: kurczę ile on juz jest w tym schronisku??? dlaczego teraz jest alarm kiedy jest juz w takim złym stanie? dlaczego nie od razu?
-
mix ON/ RAK KOŚCI/ ODSZEDŁ ZA TM
Klementynkaa replied to kako80's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anetka bądź dzielna... pamietam jak półtora roku temu byłam przy tym biedaku znalezionym na DTŚce... uczucie straszne ale warto potrzymac psi łeb do ostatniego tchnienia :-( a ten psiak będzie moim wyrzutem sumienia chyba do końca życia... -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
postaram się zeby plakaty akcji zawisły na terenie wystawy w Spodku, moze to pare osób przekona ze warto! a mam ogromna prośbę... zaglądnijcie, tak po koleżeńsku... wątek martwy a pies marnieje [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-daren-prawie-dobek-dzieki-czlowiekowi-ledwo-stal-na-nogach-129027/[/url] :placz: -
mix ON/ RAK KOŚCI/ ODSZEDŁ ZA TM
Klementynkaa replied to kako80's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem, to straszne jak sie jest bezsilnym... -
Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!
Klementynkaa replied to Codik&Toffik's topic in 2009
a czy planowane są pokazy (freesbe, tanie, ratownictwo)? zawody flyball? jesli tak to gdzie? one jednak dodawały wystawie atrakcyjności :roll: