Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. nasza ślicznotka będzie zdrowa i koniec!!! tak musi być!!! a jak Państwo przeżyli operacje? pewnie byli też bardzo przejeci i przestraszeni!!!
  2. a to pewnie za jakis czas sprawdzimy! bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy psiakach, ogłaszali, rozpuszczali wici, sprawdzali domki, bez Was nie byłoby tak sprawnie :) maciaszku można wycofać allegro, wrzucić jakąś inną bidę!
  3. Jaszo ogrooomne [B]dziękuję[/B]!!! rano przekazuję info, że suczka do odbioru i trzymajmy kciuki za jej szczęście w domku!
  4. kurcze... ta suńka tyle już czeka... przecież ona tam chyba zdziczała kompletnie!
  5. kurczę... czy ktos z okolic pomoże?
  6. tak czy siak, jest słodziak jamniol!!! oj mój sentyment się odzywa... bo wiecie czemu doberman? bo to taki większy jamnik ;) dobrze, że mały będzie bezpieczny!
  7. mam pana chętnego do adopcji psa w typie kaukaza, pan mieszka w Jaworznie (ślaskie). pana trzeba sprawdzić, ja z nim tylko rozmawiałam telefonicznie przy okazji innej adopcji. pan mieszka w domu pod lasem, pies chyba mieszkać ma w kojcu, nie pamiętam czy bardziej suczka czy pies ale chyba bez różnicy większej, szczeniak lub dorosły do 2 lat. na PW podam namiar telefoniczny.
  8. JASZO!!! jak z Twoimi planami? czy to że nie piszesz, że nie możesz jest dobrym znakiem? oby :) a pierwsza suczka, która zamieszkała pod Rybnikiem (Państwo z Bytomia) jest wesolutka, ma się dobrze, bawi się z kotem Państwa. oby jej siostrzyczka też miała szczęście!
  9. katastrofa kolejna... moge pozebrac o hotelik, zobacze i wieczorem dam znac.
  10. kurczę... trzymam kciuki zeby sie udało! sterylka tak jak napisałam Ci na PW zaakceptowana i będzie zapisana w umowie, suczka jest szczeniaczkiem więc nie można jej teraz zrobić.
  11. wciąż poszukuję kogoś z Chorzowa... z Nastusiaaa nijak nie ma kontaktu, ani pw, ani gg :( jest jeszcze chętny pan z Jaworzna a to już wogóle kawał drogi!
  12. oj to typowe dobkowe opieranie swego ciałka ;)
  13. [quote name='maciaszek']Na mapie dogo znalazłam numer gg Natussiaa: 5149933[/QUOTE] Jesteś niezastąpiona, ja ostatnio pół dogo przeszukałam za mapą dogo i nie znalazłam, oj chyba urlop mi potrzebny :placz:
  14. dzięki BoUnTy jeden z chętnych domków (bytomski) został sprawdzony i zaakceptowny, prawdopodobnie w weekend jedna psinka pojedzie juz z nowymi opiekunami! mam problem z domkiem w Chorzowie, który tak właściwie był pierwszym dzwoniącym... ale Nastusiaaa nie odpowiada a nikogo innego z Chorzowa nie mam... a sama nie bardzo mam kiedy pojechac i pogadać brrr
  15. śliczny malec, pewnie szybko znajdzie opiekuna, oby na zawsze!
  16. już :) znalazłam i napisałam!
  17. ten z chorzowa wciąż czeka na sprawdzenie, nie umiem namierzyć Natusiaaa :oops: bytomski obiecała prześwietlić BoUnTy no teraz będę Moniczke prosić o wizytę, pani z Lublińca jest mocno zmotywowana :evil_lol:
  18. [quote name='Majaa']Ja nie rozumiem dlaczego wpisał się dwa razy (jeden już usunęłam), ale dogo szwankuje znów :angryy::angryy::angryy: Klementynka chciałam pokazać w jakim domu zostaje na stałe Braks i jaki jest pies, który jest na stronie Nadziei Dobermana jako pies do adopcji od dwóch lat albo lepiej i można go zdjąć z "psów oczekujących na nowe domy" ale jeśli nie powinnam tutaj tego pisać to sorry - mogę usunąć. Wydawało mi się jednak, że pojawi się uśmiech na Waszych twarzach, bo chyba mało który dobek lub jego mix "wypasa" sobie sarnę :razz:[/QUOTE] :multi::multi::multi: no to ja się bardzo uśmiecham, po prostu z treści Twojego postu nie wysnułam jednoznacznego wniosku, ze BRAKS już wśród szczęściarzy!!!
  19. kolejny zainteresowany człowiek, do sprawdzenia w Lublińcu...
  20. wiecie co, sorry ale jakos nie rozumiem powyzszego postu...
  21. jest: [url=http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/ramzes3.html]Nadzieja Dobermana - Do Adopcji - Ramzes[/url]
  22. a czy my Ramzesa Bajbusa mamy na stronie? bo się zagubiłam :/
  23. czyli miejmy nadzieje szczęsliwie zakończenie historii...
  24. no tylko Ola_la gdzies zagineła w czasoprzestrzeni wirtualnej...
×
×
  • Create New...