Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. śliczności, taki Fiziowaty... porozsyłam też :-(
  2. co za ludzie... a nie ma możliwości dobrac im się do tyłka? przeceż do się kwalifikuje do ukarania, taka postawa i brak odpowiedzialności! :angryy:
  3. [quote name='Pianka']Ted znowu szuka domu. Mieli go odebrać właściciele, ale nie przyszli:shake:[/QUOTE] ale jak to???
  4. [quote name='burek1']Nikt nie pojawił się w sprawie Kastera.Zgodnie z tym co pisałem wcześniej,w takim przypadku Kastuś zostanie...MOIM PSEM.Praktycznie od 4 dni czas spędza poza schroniskiem.Zaprzyjażnił się z moją rottką,uwielbia jazdę samochodem,jest OK.Temat do przeniesienia.Dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie.[/QUOTE] jeeeeej! oby więcej takich zakończeń!!! :multi:
  5. [quote name='JOMA']I co tam słychać w sprawie Hagerka po naradzie "z górą" ?[/QUOTE] po rozmowach HAGER nadal siedzi w hoteliku i czeka. wciąż mile widziana pomoc wszelka - ogłoszenia, plakacik, allegro cegiełkowe... no i ogłaszanie wsród znajomych wszem i wobec!
  6. a ja mam dobrą wiadomość - FRODO minidoberman ma domek :) domek, o którym pisałam, dzisiaj został sprawdzony i wszystko jest w porządku, na dodatek będzie pod stałym "nadzorem" osoby sprawdzającej bo ona jest sąsiadkę niemalże! teraz pozostaje transport do Warki!!! kto ma pomysł? ja na akcję tez nie dotarłam, na dodatek mam zdechnięty telefon, [B]Gisic[/B], rzeczy dla Ciebie mam w samochodzie, odezwij się na gg to ustalimy przekazanie!
  7. zawody juz za kilka dni! zapraszam do kibicowania!
  8. [quote name='AguusS__x33']`. I co Klementynka?. Jakies new wieści?.[/QUOTE] nieee, jutro decydujaca rozmowa "na górze"
  9. byłyśmy dzisiaj z maciaszkiem zobaczyć potencjalny "dom" dla Hagera... piszę bez entuzjazmu bo jakoś ostatnio mój entuzjazm na zdrowie nikomu nie wyszedł, jak będzie tym razem - zobaczymy. ja uczucia mam mocno mieszane, jest kilka "za" jak i kilka "przeciw". muszę to sobie na spokojnie przemyśleć, przegadać z amikat i maciaszkiem i jotką jeszcze ze trzy razy i podejmiemy wspólną decyzję.
  10. niestety Anetkę pochłonęły bieżące obowiązki przy potrzebujących bidach i wizyta została przełożona, ale była rozmowa telefoniczna i wszystko OK!
  11. zadzwoniła do mnie pani chetna na silesiowego Froda, poprosiła o więcej zdjęć - kochane cioteczki - kto jeszcze robił fotki Frodo? proszę, wysyłajcie do mnie! [email protected]
  12. są do pobrania poprawione ulotki i karteczka z adresami (zmiana adresu mailowego fundacji): gdy zginie pies ABC adocpji adresy przydatne
  13. [quote name='dobermanica1987']mieszkaja na os bangow:lol:maja mieszkanie 60m2:lol:dzis o 18 bedzie sprawdzany domek:lol:[/QUOTE] to nie katowice a siemianowice śl. :)
  14. [quote name='AguusS__x33']`. Dogo mi wariuje. ;/ Co do ogłoszeń - tylko tyle dla Hagera mogę... ):[/QUOTE] aaaaa to Ty Tajemniczy Pomocniku DZIĘKUJĘ cioteczko, Jesteś kochana!!! :loveu:
  15. dziękuję tajemniczemu pomocnikowi, który odnawia Hagerkowe ogłoszenia :loveu:
  16. [quote name='dobermanica1987']czy ta Pani moze jutro zabrac Budryska?[/QUOTE] super wiadomość i trzymam kciuki za zapoznanie ale co do natycmiastowego zabrania nie jestem przekonana, myślę, że Panią trzeba poznać, porozmawiać i wtedy podjąć decyzję, BUDRYS ma swoje lata i takie amiany trzeba z ogromną ostrożnością planować bo wiele może się podziać. gdzie Pani mieszka w tych Katowicach?
  17. BUDRYS wreszcie dodany na Nadzieje Dobermana :p
  18. a wogóle to wybaczcie mi moja zgryźliwość ale jestem po prostu maxymalnie wkur.... całą ta sytuacją, od samego początku wszystko co zrobie albo nie zrobie dla tego psa odwraca się przeciwko mnie. może po prostu lepiej będzie znaleźć dla niego inne miejsce i niech ja juz wogóle nie mam z nim nic wspólnego bo najwyraźniej nie przynosze mu szczęścia :-( począwszy od zje... że sprawdziłam go na pozorancie, teraz że niby oszukałam ludzi i nie powiedziałam im prawdy, przy okazji moja koleżanka która tych ludzi mi podsuneła ma do mnie pretensje że pies jest agresywny! a na dodatek zamiast przyjemnego weekendu z TZem mam dwa dni bezsensownych nerwów bo musielismy nasze plany dostosować do tamtych ludzi :angryy: po prostu mam dosyć!
  19. [quote name='Tengusia'][B]cofnij sie pare stron wczesniej gdzie Jenny19 [COLOR=red]na moja prosbe[/COLOR] zrobila ogloszenia dla Hagera tyle moglam zrobic i zrobilam ...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12140343-post109.html[/URL][/QUOTE] wiem, pamiętam i właśnie za to dziękowałam :p
  20. dodam jeszcze że to że pies jest akurat u mojego TZa i że akurat ja prowadze wątek nie znaczy że tylko ja mam możliwość szukac mu domu i decyzdowac o jego losach! zapraszam do pomocy! ps. mojej mamy też nie pożarł mimo, że nie jest szkoleniowcem :diabloti:
  21. Tengusiu wiem, że nie chcesz ale jednak to robisz! to co napisałas jest niesprawiedliwe i krzywdzące. bo ja nie ukrywałam przed państwem tego że pies jest żywiołowy i że był już adoptowany i wracał, rozmawiałam z nimi nt tego, że pies nie może być puszczony samopas po terenie kiedy są tam obcy ludzie i pani mówiła o kojcu, który w tym celu jest postawiony. co więcej na dzień dobry TZ mówił im że nie należy puszczac go luzem i dawać mu jedzenia a oni zrobili po swojemu. żeby było weselej to pani jutro wyjeżdża i przez najbliższy miesiąc ma kilka zaplanowanych wyjazdów więc opieka nad psem spadłaby na jej męża, który psów ogólnie sie boi! ale o wyjazdach dowiedzielismy się dzisiaj. i jest mi CHOLERNIE przykro bo ktoś temu psu kiedyś zobowiązał się pomóc, potem stwierdził, że nie daje rady i zostawił go na pastwę losu. ja nie podjęłabym się zajmowania Hagerem gdyby nie prośba amikat zwłaszcza, że jak widać "[B]szczerze wierze ze uda sie wam znalezc dla Hagera ten jedyny dom[/B]" czyli tak na prawde co? mam to zrobić sama? dzięki tym, którzy pomagają i ogłaszają bo bez nich ani ja ani Fundacja nie zrobimy nic!
  22. banerek dla Hagera, proszę się częstować: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/hager-onkopodobnymix-katowice-warszawa-pieniazki-na-hotel-zbieramy-132325/"][IMG]http://www.gostar.home.pl/hak_ban.jpg[/IMG][/URL]
  23. Hager nic nie przeżywa, nie przejmuj się... on jest happy, że wraca z TZem do "domu". poganiał trochę z moja suką po placu, wytarmosiłam dziada i tyle. my trochę mniej happy bo utrzymanie Hagera kosztuje a drugi taki dom gdzie byłby do pilnowania nie wiem kiedy się trafi :shake: może ktos ma pomysł na bazerek? albo allegro cegiełkowe? pleaseee...
  24. [quote name='MartynaP']z drugiej srony szkoda ze tak do tego podeszli...wiedzieli chyba o jego wczesniejszych zachowaniach...niewiem :shake:[/QUOTE] widzisz problem w tym, że nie wiedzieli bo Hager wobec TZa ani wobec mnie nigdy w ten sposób się nie zachował - ale też żadne z nas nie jest tak bezmyślne żeby podchodzic do obcego psa jedzącego :roll: jestem wściekła :angryy::angryy::angryy: nowe allegro Hagera [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=632615612]ONkowaty, roczny pies do adopcji - HAGER (632615612) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...