Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. Mysia_ ale jakies szczegóły prosimy!!! i zmianę tytułu wątku! bo straszy...
  2. był wyciągnięty do hoteliku, miał juz na 99,9% dom... ostatniej nocy umarł :(
  3. jejku :( a ja zobaczyłam, że coś piszesz i miałam nadzieję na dobre wieści... biedne psisko i biedni dobrzy ludzie, którzy go otoczyli opieką :( :( :(
  4. a o którym piszesz?
  5. czy Kordia nadal szuka domu? czy udało się wyjaśnić sprawę z Państwem, którzy byli zainteresowani jej adopcją?
  6. nie wiem Karolinka, z Kordią nie wyszło a uważam, ze byłoby to idealne, byli zainteresowani Hektorem a ja podesłałam im jeszcze tą nowiutką z wielkopolski. mam nadzieję, że klaudus_ wyjaśni z Państwem sprawe Kordii i że moze jeszcze jest szansa aby ja wzięli. aczkolwiek Pan dość niecierpliwy podobno zaczął szukac jeszcze na swoja rękę czegoś :(
  7. bardzo proszę io informacje nt Kordii, wisi na stronie adopcyjne, brak zadnych informacji a Państwo, którzy byli zainteresowani jej adopcją zostali z niczym! podobno ktos przestał odbierac od nich telefon! LUDZIE traktujmy się poważnie! zniechęcamy potencalne domy takim podejsciem! jeśli suczka pozostaje w swoim domu to osoba która założyła wątek o ogłozenia robi ma obowiązek o tym poinformowac bo wprowadza to ludzi w bład! jestem wściekła!!!
  8. Mysia! w takim razie jak już wybrany będzie domek dla Hektora to chętnych odsyłaj na nadzieję dobermana!
  9. podesłałam do znajomych miłośników PONów!
  10. no to mamy co robić ciotki dobermanowe... nie dane jest nam sie nudzic :(
  11. to zdjęcie z łapą na kratach mnie rozwala :loveu:
  12. o kurczę... Bjuta, założysz mu wątek?
  13. słuchajcie, ja mam takie, może naiwne, pytanie: a co jeśli teściowa znaczy rzekoma właścicielka psicy wyjdzie ze szpitala i będzie chciała odzyskać suczkę? czy jest jakaś szansa zdobycia namiarów do tej pani? chyba, że historia z teściową to ściema oddających...
  14. Tola^^ właśnie o DT lub hoteliku myślałam w sensie "dać" tylko to nie takie proste...
  15. jesoo, przecież on jest w strasznym stanie... dziewczyny mamy go gdzie dac?
  16. plakat do pobrania i wydrukowania [URL="http://www.rekinicha.pl/rozno/gaja_plakat.jpg"]TUTAJ[/URL] mam nadzieję, że będzie dobrze wygladał po wydrukowaniu, trochę wyszłam z wprawy...
  17. postaram się bo wczoraj mi zniknał net, który mam od przypadku do przypadku niestety :/
  18. [quote name='abero']Jakby ktoś zrobił ładny plakacik do pobrania, to rozwieszę w swojej okolicy (Pychowice, dużo nowych domków, dużo fajnych ludzi).[/QUOTE] ja zrobię prosty plakacik, kiedys pomogło przy jednej z krakowskch bid to i może teraz pomoże ;)
  19. dzięki za linka Cajus JB! podłączam sie do pytań: gdzie jest pies, ile ma czasu, czy właściciele sa skłonni do współpracy? już zciągam pozostałe dobkowe cioteczki.
  20. ludzie co za ludzie!!! jaka praca? czy olewanie i ignorowanie psa to jest praca? świat się wali :(
  21. [quote name='Marchewkowy']Pisałam powyżej że mam ;) Daj maila to wyślę[/QUOTE] no i co??? posłałam maila już daaawno :(
  22. karusiap napisałam juz maila ale napisze to tutaj - w hotelu nie zdziałacie NIC!
  23. kurcze to jednak nikt nie ma boksera? ten jeden jest z klasy baby a nie szczeniak :(
  24. Klaudus_ ja Ciebie nie rozliczam ale poczułam sie olana. mam na oku domek, w którym właśnie po kilku latach szczęśliwego życia zmarła pierwsza wyadoptowana przeze mnie dobermania bida, zasnęła sobie na fotelu po prostu i chciałam podesłać info! a nuż się poszczęści???
  25. czy dobermanka jest juą bezpieczna? to bardzo nie fair alarmować o pomoc a potem "olać" ważne pytania!
×
×
  • Create New...