Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [quote name='Ewe i Kas']Spoko,spoko, ale chcemy link :) jak tak może być, że ja z Kastusiem jeszcze tej galerii nie widzieliśmy :) A że już robi się ciepło to obiecujemy zasilić wątek kolejnymi zdjęciami, pozdrawiamy :)[/QUOTE] no ja uważam, że to skandal!!! a jeszcze większy, że nie polubiliście ND na FB!!! (chyba, że o czymś nie wiem ;)) - [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.267431833331909.64643.121013834640377&type=1[/url]
  2. [B]skrzeli, Ewe i Kas[/B] - wykorzystam Wasze fotki na FB w galerii szczęśliwców, dobrze?
  3. [quote name='abero']Postaram się dziś ustalić najlepszy kontakt, tam na miejscu, i dam znać.[/QUOTE] super, dziękuję
  4. czy na akcję w SCC będzie można przynieść zakrętki, kartridże? trochę mi się nazbierało...
  5. [quote name='abero']W schronisku w Busku od dłuższego czasu jest taki psiak: Dziś byłam tam pierwszy raz w życiu, psiak ma ok. 4 lata, przyjazny, uległy do ludzi, z psami się raczej nie dogaduje. W marnej kondycji, choć nie tragicznej. W Busku jest minimalna ilość adopcji![/QUOTE] a z kim można się kontaktować w jego sprawie?
  6. czy mogę zdjęcie LUNKI ukraść na FB? do naszego albumu szczęśliwych zakończeń?
  7. beeeczki na dobermanie potrzeby! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224153-expresowy-bazarek-beczkowy!!!-dla-Nadziei-Dobermana-do-13-marca-godz.-23.00[/url]
  8. a może komuś beczkę??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/224153-expresowy-bazarek-beczkowy!!!-dla-Nadziei-Dobermana-do-13-marca-godz.-23.00[/url]
  9. ja na ogórkowym poletku pozwolę sobie zaprosić :eviltong: komu beczkę, komu??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/224153-expresowy-bazarek-beczkowy!!!-dla-Nadziei-Dobermana-do-13-marca-godz.-23.00[/url] :loveu::loveu::loveu: dla Igorka
  10. [quote name='leonarda']Nie mogę zapomnieć, jak szedł za mną do furtki. Jak został... sam:([/QUOTE] Nie dręcz się :( nie moglaś przewidzieć co będzie...
  11. leonarda... nie wiem co powiedzieć, tak cholernie mi przykro :(
  12. jeśli już cytujecie to proszę z autorem, bo akurat autorem tego cytowanego wpisu jestem ja. a powyżasza opinia jest właśnie na podstawie słów "miłośnika dobermanów" z forum miłosników dobermanów i to w tym wszystkim jest najsmutniejsze :(
  13. e tam, niewiele mogę zrobić niestety :( dziewczyny przypomnijcie mi linka do konisiowego FB - nie umiem znaleźć...
  14. [B]w sprawie KENZO[/B] napisałam już na psim więc tutaj tylko dodam, że ja zrobię wątek dla KENZO, napisałam już do dzieczyn. q... a chciałam wyjechać i kilka dni odpocząć, niech szlak trafi internet :(
  15. ostatnio jakis zastój jest z wizytami PA :( ja tez przekazywałam prośby o Chorzów i Katowice ul. Szopienicką i cisza w eterze :( a sama z powodu wyjazdu nie mam jak gdzieś podjechać :(
  16. wczoraj pisalam i mnię wykasowało! kciukole i łapole zaciśnięte za zdrówko Iglastego, maaaasa ciepłych i serdecznych fluidów do Was płynie!
  17. Irku, Amber trochę naszym bezdomniaczkom pomogła ;) Lunia kwitnie, cudnie to obserwować!
  18. no nieeeeeee! ideał psa! ja nie wiem jak to jest, że nikt go nie zauważył!
  19. [quote name='Klementynkaa']jest ogromna prośba o sprawdzenie domku dla asta w Katowicach, przy ul. Szopienickiej, czy ktoś może pomóc?[/QUOTE] prośba nadal aktualna! jest jeszcze jedna PILNA/TAJNA - potrzebuje pomocy kogoś sprytnego i rozsądnego z Rudy Sląskiej, jak najbliżej Bykowiny oraz znającego lecznice wet w Kohłowicach przy rynku (ale to nie jest warunek konieczny ;) ) bardzo prosze o kontakt na PW. ja niestety wyjeżdżam i nie mogę działąć osobiście a tu ważny jest chyba czas :(
  20. a co słychać u Kazana? bo to już pół roku minęło od ostatnich wieści!
  21. kiepska historia :( Ula a mamy dla Ciebie odłowioną suczynkę, tylko czekamy na szczegóły.
  22. jest ogromna prośba o sprawdzenie domku dla asta w Katowicach, przy ul. Szopienickiej, czy ktoś może pomóc?
  23. gdzie są dobermany? podobno wyjechały z Gaju?
  24. kaszanko... zostań dobkowym DT!!! one i z kotami się dogadują - oczywiście nie wszystkie ale znam takie które są do kotów bardziej przytulaśne niż do psów!
×
×
  • Create New...