-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Nikt do Ciebie nie zagląda Kochany...:shake: :-( -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieję, że przeczytam wreszcie jakieś pozytywne wiadomości, no i niestety...:placz: Jaka ta Psina jest biedna...:placz: To jakiś PECH!!! :placz: Zdrowiej Psinko, niech nic Cię nie męczy i łapka ma być zdrowiutka!!! -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Słoneczko kochane...:loveu: Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz w swoim ukochanym domku...tyle osób Ci kibicuje, że nie może być inaczej. :lol: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że Kajanek trafi do najlepszego z możliwych domków...:loveu: -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
I co tam u Psinki??? :cool3: Jak jej zdrówko??? :cool3: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bartuś słodki cały czas czeka na swój jedyny, wymarzony domek... -
No ile ten cudowny Synuś musi jeszcze czekać??? :-(
-
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A jak tam zdrówko Szczękulka??? :cool3: -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
I na dzień dobry Słoneczko do góry!!! :multi: -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Cudowny Apsik cały czas czeka na swój wymarzony domek... -
Teraz poprostu jest deficyt na domki...:placz: Poza tym czasem szybko udaje sie znaleźć domek, a czasem niestety to trwa...ale Tijusia domek będzie miała!!! :multi: Cioteczki zadbają o to!!! :multi:
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Baronku biegniemy, biegniemy na górę!!! :multi: I domku wypatrujemy!!! :multi: -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc Astorku do góry kochany!!! :multi: Do góry!!! :multi: -
Ok, jutro wystawię allegro Psiakom, bo dziś już nie dam rady, padam...:mdleje: A jeżeli chodzi o hotelik, to przydałoby się jakieś konto, no i Dogomaniacy!!! Błagamy o pomoc finansową!!! Te Psiaki muszą być zabrane z ulicy!!! Poprostu muszą!!! Anashar, zmień tytuł, że potrzebne są pieniądze!!! P.S. Jeżeli masz jakieś nowe informacje odnośnie Psituków, to napisz proszę, do allegro jak najwięcej się przyda. ;)
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Poprostu Cudeńko...:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/83/1886ce3f23250bb9.jpg[/IMG][/URL] -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Baronik nasz jest przepiękny!!! :loveu: :loveu: :loveu: Do góry Kochany, do góry!!! :multi: -
Echhh, no właśnie widzę, że mało kto tu zagląda...:shake: Sama z siebie nie będę wystawiać Psiaków, poczekam na decyzję Anashara. A jeżeli chodzi o hotelik, to u mnie też krucho finansowo, ale cuś bym wyskrobała, może ktoś jeszcze i wspólnymi siłami by się udało. No, ale i tak musimy czekać na decyzje Anashara lub kogoś, kto się nimi opiekuje.