Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Nikt do Ciebie nie zagląda Kochany...:shake: :-(
  2. Nie ma za co, cieszę się bardzo, że chociaż troszke mogłam pomóc. :loveu:
  3. Czy jest jakaś osoba, która ma z nimi stały kontakt??? Opiekuje się nimi codziennie lub często??? Ach i do kogo podać namiary w allegro???
  4. Miałam nadzieję, że przeczytam wreszcie jakieś pozytywne wiadomości, no i niestety...:placz: Jaka ta Psina jest biedna...:placz: To jakiś PECH!!! :placz: Zdrowiej Psinko, niech nic Cię nie męczy i łapka ma być zdrowiutka!!!
  5. Witajcie Kochani, witajcie!!! :loveu: Biedny Mozarcik...:calus: Chyba większość Zwierzaczków boi się burzy, ale są też takie, które nic sobie z burzy nie robią, grzmi i tyle...:p Szkoda, że on się tak boi też tego aparatu, bo baaaardzo chciałabym zobaczyć, jak wygląda...:loveu:
  6. Dzień dobry Słoneczko kochane...:loveu: Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz w swoim ukochanym domku...tyle osób Ci kibicuje, że nie może być inaczej. :lol:
  7. Wierzę, że Kajanek trafi do najlepszego z możliwych domków...:loveu:
  8. I co tam u Psinki??? :cool3: Jak jej zdrówko??? :cool3:
  9. Bartuś słodki cały czas czeka na swój jedyny, wymarzony domek...
  10. No ile ten cudowny Synuś musi jeszcze czekać??? :-(
  11. A jak tam zdrówko Szczękulka??? :cool3:
  12. I na dzień dobry Słoneczko do góry!!! :multi:
  13. Cudowny Apsik cały czas czeka na swój wymarzony domek...
  14. Teraz poprostu jest deficyt na domki...:placz: Poza tym czasem szybko udaje sie znaleźć domek, a czasem niestety to trwa...ale Tijusia domek będzie miała!!! :multi: Cioteczki zadbają o to!!! :multi:
  15. Hmmm...:roll: Tylko co ja mam napisać na allegro??? Że one są na ulicy??? Nie mam pojęcia...:shake: Co myślicie???
  16. Dzień dobry Ślicznotko...:loveu: Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz w swoim jedynym, ukochanym domeczku...:loveu:
  17. [quote name='LittleMy']no to nastaly mroki :p czekamy na oswiecenie.[/quote] Mroki coraz większe, a oświecenia jak nie ma tak nie ma...:roll: Sunieczka pilnie domku potrzebuje!!!
  18. No właśnie, co tu tak cicho??? Sunieczka domku pilnie potrzebuje!!!
  19. Baronku biegniemy, biegniemy na górę!!! :multi: I domku wypatrujemy!!! :multi:
  20. Na dobranoc Astorku do góry kochany!!! :multi: Do góry!!! :multi:
  21. Ok, jutro wystawię allegro Psiakom, bo dziś już nie dam rady, padam...:mdleje: A jeżeli chodzi o hotelik, to przydałoby się jakieś konto, no i Dogomaniacy!!! Błagamy o pomoc finansową!!! Te Psiaki muszą być zabrane z ulicy!!! Poprostu muszą!!! Anashar, zmień tytuł, że potrzebne są pieniądze!!! P.S. Jeżeli masz jakieś nowe informacje odnośnie Psituków, to napisz proszę, do allegro jak najwięcej się przyda. ;)
  22. Poprostu Cudeńko...:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/83/1886ce3f23250bb9.jpg[/IMG][/URL]
  23. Baronik nasz jest przepiękny!!! :loveu: :loveu: :loveu: Do góry Kochany, do góry!!! :multi:
  24. Zaglądamy, zaglądamy...;) Tylko nie zawsze piszemy Kochana. ;) Ja też uważam, że im szybciej tym lepiej i to dla każdego Psiaka, którego czeka zmiana miejsca. No i oczywiście mizianka dla Ślicznotki od cioteczki...:loveu:
  25. Echhh, no właśnie widzę, że mało kto tu zagląda...:shake: Sama z siebie nie będę wystawiać Psiaków, poczekam na decyzję Anashara. A jeżeli chodzi o hotelik, to u mnie też krucho finansowo, ale cuś bym wyskrobała, może ktoś jeszcze i wspólnymi siłami by się udało. No, ale i tak musimy czekać na decyzje Anashara lub kogoś, kto się nimi opiekuje.
×
×
  • Create New...