Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9761/img5308iz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8554/img5310cj5.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4394/img5303wy1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/160/img5307mm3.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2271/img5302pk2.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2936/img5300sm7.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1050/img5296cy9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4516/img5293ek7.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/6863/img5292sn9.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6589/img5279ri9.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5662/img5278ro2.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/909/img5277dl9.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3887/img5276lm8.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9231/img5274ig3.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8190/img5268cp0.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ale cudeńko :evil_lol: To moze dla mnie źrebaczek? Jako przyjaciel towarzysz dla Soni?
  15. Świetne jest to zdjęcie. Poprosimy więcej. :evil_lol:
  16. Byłaś w Poznaniu i nic nie powiedziałaś? :placz: A po drugie, to mamy o wiele lepszy wyjazd w poznaniu niż wy we Wrocławiu!! :mad: A do dzików... czy Ty sięich nie boisz? :crazyeye: Zwłaszcza matek z dziećmi. :roll:
  17. Własnie dopiero jak zobaczyłam pierwszego kleszcza to ją posmarowałam preparatem. :cool1: Co robicie jutro?
  18. Sonia ma znowu kleszcza!! :placz: Jak ja się brzydzę kleszczy!!:placz:
  19. Greven daj zdjecia całej klaczki. :mad:
  20. No i o Tigerze wieści zaginęły.......... :cool3:
  21. Karolina....co u Micha? :mad:
  22. Oj tej to się udało..pańca ma świra na punkcie psa. :diabloti: :loveu:
  23. Sońka zasypia pod biurkiem. Obecnie jak jest ładna pogoda , uwielbia siedzieć na balkonie. Ale teraz wróciła i śpi przy mnie. ;)
  24. Lapona to mną poniewierała jak ścierką czasem. Kopała przy czyszczeniu, przygniatała do ściany boksu, zrywała się w dzikim szale. Także mam niezłą szkołę. ale w terenie źle mi szło uniknięcie jej baranów. Często spadałam. A z dołu byłam niezłym dla niej przewodnikim. Po okólniku szła jak owca za mną.
×
×
  • Create New...