Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Misiek..jedziemy na wycieczkę :multi:
  2. Iwonka! zrobiłaś allegro dla Bulinki?? :diabloti:
  3. to załśuga wszystkich dogomaniaków, kochających psiaki, Tych co je ogłaszają..tych co rrobią allegro, tych co robią benrki..tych co szukają domków! Wszyscy kochamy zwierzaki! :multi:
  4. No ja się cieszę na wspólną wycieczkę. :multi: :multi: :multi:
  5. harce i igraszki...zupełnie niegroźne [IMG]http://upload.miau.pl/3/1538.jpg[/IMG]
  6. Nikogo nie interesuje Nero?
  7. fedelek..to ja się dowiem dziś, jak pójde do schroniska. Jaki jest w stosunku do innych psów..no cóż uległy..nie ma co ukrywać. Ale takie konkrety..to dopiero mogę wywalczyć w schrnisku. Sama nie wymyślę. Dziękuję za pamięc.. i za chęć pomocy :multi:
  8. To ja MIśka abieram w sobotę na spacerek :multi: Jutro KArolcię zabiorę z psem a w sobotę samego Miśka.!
  9. Karolina!! no co Ty opowiadasz...zaraz się popłaczę!
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23023.jpg[/IMG]
  11. [SIZE=4][COLOR=magenta][B]Kiara -[/B] [SIZE=3][COLOR=black]to jej mina, gdy mówię jej, że dziś nie mam za dużo czasu i nie mogę jej na spacer zabrać.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1537.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1536.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1535.jpg[/IMG]
  14. A to zdjecie Nero z wczoraj. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23006.jpg[/IMG]
  15. Szukamy domku dla Misia! U Karoli nie może zostać! Kochani! kto chce ślicznego przyjaciela? Popatrzcie na foty!:diabloti:
  16. kochani! Potrzebujemy domu dla Bulinki! Koniecznie z ogrodem, bo Bulinka lubi pospacerować! :loveu:
  17. A to..proszę..jakie kochaniutkie maleństwo...jego główka mieściła się w mojej dłoni. i tak bardzo chciał wyjść... :placz: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1534.jpg[/IMG]
  18. Aneczko..tam nie można wyprowadzać psów. To jest tak..albo się decydujesz przez kratki, pąłcisz i bierzesz..albo sobie popatrz. Nie ma mozliwoscie sprawdzenia, jak pies zachowuje się poza boksem. Więc ciężko mi nawet sprawdzić jaki jest ten kudłaczek naprawdę. Mogę mieć nadzieję że podejdzie do kraty się przywitać.
  19. będę informowała na bieżąco :multi:
  20. Dzisiaj ma z nią rozmawiać Kamila, wolontariuszka z TOZu, tak jak już pisałam. Nie chcemy we dwie wydzwaniać, żeby pani nie czuła sięosaczona. Ale nie martwcie się, w złe ręce nie oddam mojego misiaczka. Pani ma dom z ogrodem, tak powiedziała. A pies ma jechać do Starg. Gdańskiego. Ja tamtedy czasem przejeżdżam ;) . Dlatego nie wyobrazam sobie, żeby nie zajrzeć.
  21. Terra, to naprawdę Twoja zaśługa. A potem to mnie jeszcze na duchu podtrzymywałaś. Dzisiaj wolontariuszka z TOZu obornickiego, ma dzwonić do tej pani, aby ustaliś szczegóły niedzielnej wizyty. Mam nadzieję, że wszyscy przypadniemy sobie do gustu. :multi: I Nero pani..i pani mi...:eviltong:
  22. [I][SIZE=3][COLOR=yellow][B]Semi[/B] [COLOR=black]chwilkę po tym, jak mnie ściągnęła po błocie wprost na brzeg rzeki. Ona wpadła do rzeki..ja na szczęście się jakimś cudem zatrzymałam w ostatniej chwili. [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1533.jpg[/IMG]
  23. Ivka..zdecydowanie nie przeczytałam całego. Za co przepraszam z góry i naprawiam błąd.Jak przeczytam, to zaraz poprawię mojego posta, który jak domyslam się jest zupełnymn niewypałem . A historię Nurri znam w pewnym stponiu, spotkałam ją na allegro.
  24. Karola, ja jużtego spcerku nie mogę się doczekać..oj..nie mogę. :loveu: Prosimy o foteczki! Pies po kąpieli...ulallala
×
×
  • Create New...