Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Nie mam żadnych wieści.. :shake: Ale Kamila dzis zadzwoni do nowej pani Nero (pod jakimś tam pretekstem) i zapyta o Nerusia! :loveu:
  2. dZiewczyny udam że nie czytałam całego wątku. A teraz o piesku... Iwonka, może go gdzieś jeszcze poogłaszać? Porób jeszcze foteczki jak możesz. Postaramy się maluchowi znaleźć coś.
  3. Kropeczku!! Do góry...damy radę...
  4. Monita, a Ty skad jesteś? :razz:
  5. cudo//cudo///cudo///:loveu: :crazyeye:
  6. cudo//cudo///cudo///:loveu: :crazyeye:
  7. No monita..nie bardzo nam z transportem wychodzi. NIe bardzo... A do soboty zaledwie 3 dni.
  8. Tak..u Karoli ma dobrze. Jednak na stałe zostać nie może. :cool3:
  9. Trzeba psiaka poogłaszać, może też banerki. Jak najwięcej ludzi musi się dowiedzieć. :-(
  10. Pani Aniu, serdecznie witamy na naszym forum.
  11. Karola..mam sprawę... Ale to juz na gg :diabloti:
  12. Aneczko, dzięki za checi pomocy. To wiele dla nas znaczy. :evil_lol:
  13. Biedny Kikuś.. Nie miałam pojęcia że jest takie przytulisko. :-o
  14. Anka..kochana Ty moja..to jest nieaktulane. Mój mąz sięnie zgodił na tego typu wycieczki. Dlatego czekam na plan awaryjny Weszki. Ponoć ma coś w zanadrzu. i dziś nam go objawi.
  15. Anka..to jak w takim razie? :cool3:
  16. Iwonka, a ile wy tam macie tyh psów? Co? Macie jakąś stronę? Albo Towarzstwo Opieki nad Zwierzętami? Gdybyście mieli stronkę z przeddstawieniem psiaków, to można uruchomić wirtualne adopcje. Zawsze parę groszy wpadnie.
  17. Piesku, trzymaj się góry, tam Twój dom. :placz:
  18. Przeczytałam cały watek. Jakie to dziwne historie pisze zycie. Trzymajcie się...
  19. :angryy: Tu nie ma co mnie urabiać. Jak asię nie zorbiło prawa jazdy, to się jest zdanym na innych. :angryy: Dlatego ja psiaka nie mam jak przewieźć. I nic na to nie poradzę. prawka w dwa dni nie zrobię.
  20. Chodzi Ci o jakiś konkretny wątek? Czy o to że mam tam jechać? :diabloti:
  21. Bianka, podaj mi proszę linka na allergo Kropka.
  22. no słabo to wiedzę, ale trzeba mieć nadzieje.
  23. to jest chyba oczywiste... :diabloti: Poproszę foteczki na maila.
×
×
  • Create New...