Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. czy ta Krecia to przypadkiem nie jest lewa dziewczyna Krecika z wątku.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61181[/URL] Bo on przecież ma już mOnię.....
  2. Tak Astor wyglądał kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy..to jakieś trzy miesiące temu..może nieco krócej. Przywieziony był po wypadku. Wyglądał na bardzo starego psa...bardzo.... Szedł po wybiegu ze spuszczoną głową...nie patrzył na nic i nikogo. I utykał. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8232/img0490qe0.jpg[/IMG][/URL]
  3. a powiedz mi Anka, jak tam jest w schronisku w ciągu tygodnia? Jak was nie ma?
  4. jak rozumiem, Bacuś ma allegro? No i tłumy siępewnie na nim biją o Bacusia :loveu:
  5. hahhah..czy to białe...to ząb wystajacy z paszczy? Uwielbiam takie rozbójniki. U nas też jest podobny w charakterze....szczeka na wszystkie duże psy, jak są daleko... :evil_lol: A jak podchodzimy to zaczyna medrać kitą i ma minę w stylu.. "no co ty stary, ja tylko żartowałam". I do tego ma na imię Rumcajs. :evil_lol:
  6. Haili....wytłumaczmy sobie coś...Bulinka nie jest psem, który będzie biegał za koniem. Jeśli masz takie pomysły choćby,,,,, :mad:
  7. dzień dobry ślicznym psiakom.... :loveu:
  8. od Azy ;).................
  9. :cool1: A ja mam dosyć strajku lekarzy... To co nie robimy teraz i tak będziemy musieli odrobić..aby wyrobić punkty. Już sobie to wyobrażam. Co u Fryty? Może jakieś foteczki ciotka o poranku?
  10. tak sądzę, że to kwestia czasu......... :diabloti:
  11. no to dobre wieści.... ;)
  12. bardzo mi się podoba ten pies
  13. ależ śliczny ten psiak...co za uśmiechnięta morda.
  14. I nic zupełnie nie jest jej po tym wypadku? To dobrze....
  15. No przestań Amiga ...bo zacznę się denerwować. :razz: O...już mam tik...
  16. nie, nie wystawiałm...teraz sprzatam..... :loveu:
×
×
  • Create New...