-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
kochani...Pikuś jest za ładny aby tak spadać..... -
Oborniki Wlkp. Rumcajs - mały rozbójnik już w nowym domu!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Rumcajs jest gotów, aby szukać nowego domku. Miał niedawno kontuzję szyj...ale już się ładnie goi. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7606/img0728ip9.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8269/img0425ez7.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2250/img0420za9.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3803/img1103hd4.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
a tu Pikuś dobrał się do zawartości torby Hakitki.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5636/img1087hr4.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Rumcajs - mały rozbójnik już w nowym domu!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8810/img0727kc2.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7654/img0531tu1.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1313/img0533kc7.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7587/img0534xu2.jpg[/IMG][/URL] -
Pisałam już raz o Rumcjasie. Jednak chcę go wam przedstawić jeszcze raz. To taki mały, kudłaty rozbójnik. Jest w typie jemnika dłogowłosego...no może nieco poieszany z szorstkowłosym. Sami ocenicie po zdjeciach. Rumcjas lubi spacerki i mizianka. Jednak sam szczególnie o nie nie zabiega. Lubi obserwować psiaki i czasem na nie poszczekać. Zwłaszcza na te duże typu Astor (ONek). [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8449/img0725we4.jpg[/IMG][/URL]
-
Pikuś jest małym pieseczkiem. Uwielbia dzieci i zabawy z nimi. Czasem poskacze, aby być blizej człowieka...czasem wystawi brzuszek do głakania...Lubi przytulanki, głaskanki, mizianki...wszystko co piesek kochać potrafi. Nie jest w żaden sposób konfliktowy czy zaczepny. Ma około roku. I czeka na dom. [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/240/lp/13[/URL]
-
mam nowe wieści o Kulce...podobno zawojowała już wszystkich... wszyscy jąkochają....ehhh. Wspaniałe rozwiazanie
-
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8721/img0564sr9.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
tak sobie myślę, że Reksia by się nadawała za równo do domu z dziećmi...jak i dla starszej osoby -
W schronisku byłam w sobotę...Gabi chodziła za nami...ale nie narzucała się. Jednak był taki moment, że przyszła do mnie i ją głaskłam. Jest śliczna. Naprawdę. taka delikatna. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9058/img0372hn3.jpg[/IMG][/URL]
-
jestem ciekawa co u Azy? Czyżby rozrabiała? I gdzie ona jest teraz?
-
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Haili..jeśli chcesz żeby Bulinka biegała, to masz złe pojęcie o naszej staruszce. ;) Ale to wszystko naprawimy.... -
no tak...Krecik zdecydowanie lubi starsze puszyste panie.... :evil_lol:
-
Romek .....Kamila i Dorota są niesamowite. No iMaksi z nimi. Żebyś Ty widział tą mordę uśmiechniętą....jęzor na wierzchu i rozglądanie się po okolicy...co te ciotki tu robią? I tyle psów..... I nie szczekają na mnie..siedzę sobie koło Dorotki i nic się nie dzieje... :diabloti:
-
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no bo ona by tak chciała dać się kochać..ale troszkę się boi.......... -
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5687/img0559or0.jpg[/IMG][/URL] -
W Obornikach mieszka suczka Reksia. Jest mała, w średnim wieku i nieco nieśmiała. Kiedy przychodzą wolontariusze, nie wyrywa się do pieszczotek. Czeka aż ją ktoś zaprosi. Przeważnie jest sadzana na budę i głaskana... Przytula się do człowieka i sobie przy nim jest . Ma piękne oczy, które mówią...dobrze że jesteś. [url=http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/174/lp/53]Reksia :: Adopcje domowe i wirtualne :: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Obornikach[/url]
-
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
one są niesamowicie piękne :)