-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]sioooooooostraaaa ale one slodziaki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hmm.... :hmmmm: kiedy mój był taki malutki i kochany... Przedwczoraj Salsa na boisku pogoniła jakiegoś kota...kot wbiegł za płot a ta dalej wzdłuż płota...ja myślałam że to dorosły i że ją pogoni zaraz jak zawsze. Podeszłam bliżej i okazało się że to był taki szaraczek malutki...cały nastroszony, prychał, syczał i wymachiwał na Salse łapami zza tego płotu. Stwierdziłyśmy z koleżanką że spróbujemy wyjąć kicie...ja odeszłam z Salsą daleko a koleżanka się tam mordowała...ale łapy miała za krótkie a kotek był bardzo przestraszony i nie udało nam się :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange] uuu szkoda kiciusia. Dobrze ze dla Salsy pyska nei podrapał:evil_lol: Bo vega juz po pysku dostała:diabloti: bo zjeśc kotka chciała[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:eviltong:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']sliczna czarna!![/quote] Ona jest szyrkrecikowa tylko zdjecia kiepskie bo z komórki, zaraz dam lepsze:) [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/230/9a2b9c90f8651e9e.jpg[/URL] Vegusława :loveu: Trzymam kciuki za koteczka![/quote] Dzieki kochanie. Uwaga uwaga: w domu mam dwa kotki:evil_lol: siostra wczoraj przyniosła ślicznego pręguska: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/e62c6668c7b77321.jpg[/IMG][/URL] dwa razem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/232/7e8fdd5305b730cc.jpg[/IMG][/URL] no i nasz chorowitek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/232/3a6a98ee1dd1b28d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/291/adc5d2632bff5fd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/231/eb17ee5563cc9669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/232/769d7d94960d4435.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/291/35446fa90d688935.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/291/d08f685ea25bc0c6.jpg[/IMG][/URL]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Emi... przyyykro mi bardzo, że kocinka nie udało się uratować :( z nim się nie udało... ale uratujesz jeszcze wiele psiaków i kociaków :calus: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wykrakałaś:evil_lol: Znalazłam 4 tygodniowego kociaka z kocim katarem:shake: ale słooodki jest:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Ahoj!:multi: Wróciłąm od weta. Na szczęście z kicią nie jest najgorzej, bedzie 5 wizyt i po 5 wizytach kicia powinna być zdrowiutka:) Kicia jest przeurocza - polubiła Vege a Vega chyba chce ją zjeść:evil_lol: Jest niesamowicie miziasta, taki kicio-przytulak:loveu:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/290/95feb5ebbe81e75e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/232/c1e18dd5f86e1b8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/290/1005e9205f49cfe1.jpg[/IMG][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo mamciu :-o tyle gości .. a ja se śpie :roll::oops: cześć laseczki- kawke, herbatke??? co mi proponujecie?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja proponuje tobie zebys nam zaproponowala cherbatke lub kaff:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]:hand:wiatnko!:hand:[/B][/COLOR] -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
emdziolek replied to czia's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/0467964306a795c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/9809f696ae04a6ba.jpg[/IMG][/URL]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/232/6544777305ca64a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/5b47eb6505a93c91.jpg[/IMG][/URL] -
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
emdziolek replied to czia's topic in Już w nowym domu
FOTKI: BERTA: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/321313a540381462.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/232/d1caa95576441932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/290/94b2e4d46f237cc9.jpg[/IMG][/URL] no i szczylki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/231/884e29960cc59ee6.jpg[/IMG][/URL] zaraz dam reszte -
[quote name='deer_1987'][URL]http://images25.fotosik.pl/230/9a2b9c90f8651e9e.jpg[/URL] slodka minka![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ona często takie robi:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']siemanko Emi ;) to u siebie w ogródeczku takie piękne foty porobiłas ?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ej Kate:multi: Na działęczce byliśmy[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jaka rozpromieniona Vegusia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:loveu:MOja:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images25.fotosik.pl/230/9a2b9c90f8651e9e.jpg[/URL] chyba sie chciala napic:evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Może:evil_lol: komu kiciucia? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/290/cf6683bd9cde1b42.jpg[/IMG][/URL] jak na tradycje emdziolkową przystało, minął ledwie tydzień od czasu kiedy kubuś odszedł za TM i już przyniosłam do domu kolejną biede:roll: to 4 tygodniowy kociak, chory na Koci katar, oczka zaropiałe ,nosek zatkany;( o 17 jade z nim do weta, 3majcie kciuki. [/B][/COLOR]
-
macie 4 hehe:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/288/82b8fdea442a2752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/230/f8498831ac212bdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/230/9a2b9c90f8651e9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/288/4c34db5e70af6f7c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Czekam w takim razie na foty :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]zaraz cos dam:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć siostrzyczko :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejo sis:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć emdziolku :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czesc Selkeciku:multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
Berta- suka ok. 3-5 letnia, w typie cane corso, w nowym domku
emdziolek replied to czia's topic in Już w nowym domu
czia- wyslij mi na maila- ja wstawie [email][email protected][/email] -
[quote name='Izabela124.']Tak naparwde to ja pożyczałam na transport, ale ja moge poczekac ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak iza wiemy, ja mam dla Ciebie troche kasy ale leży na koncie bo karta mi sie zgubiła i musze poczekać az przyjdzie nowa z banku. Dzieki za cierpliwość.. Czy ktos moze jeszcze wystawic jakis bazarek? [/B][/COLOR]
-
[quote name='malagos']ja też myslę, ze to dobry termin :p[/quote] ok to 19 spotykamy sie na Mazurach:) Kto zostaje na ile?? ja chyba na 3 dni;)
-
Dobra,to spotykamy sie 19.07 tak??
-
[quote name='Tengusia']to mi przypomina jak kiedys pobili brata mojej kolezanki praktycznie pod domem, okradli go i wzieli psa (mieszaniec alaskana) a ta glupia - Luna sie wabi zamiast bronic pana poszla z tymi ludzmi, naszczescie tamci psa oddali ... niestety skradzionych rzeczy nie :([/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Boze świat jest corazbardziej niebezpieczny, w Suwalkach rzadko sie takie rzeczy zdarzaja a tu prosze - w bialy dzien go napadli.. no coment poprostu.... Dobrze ze chociaz psa oddali dla brata twojej kolezanki.. bo psiak by umarł z tęsknoty.. Vega tez głupia - ona z kazdym by poszla bo ona kazdego kocha..:roll:[/B][/COLOR]
-
[quote name='justysiek']:shake::-(:mad:o matko.... masakra:mad:zeby ich tak............ bez kometarza... mam adzieje i moco trzymam kciuki ze bedzie wszystko dobrze i ze zlapia tych sku..:angryy::angryy::angryy:[/quote] Juz policja wie ktorzy to teraz musza ich zlapac... [quote name='Izabela124.']Jeju gdzie zrobili coś takiego twemu braciakowi?[/quote] Na kosciuszki...
-
[B][COLOR=darkorange]No to jeszcze niecały miesiąc:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]mam nadzieje że [COLOR=red]10.07[/COLOR] na naszym minispotkanku bedzienas WIELU:multi:[/COLOR][/B]
-
Witanko!:multi::multi:
-
[B][COLOR=darkorange]Cześć Iza!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Słyszałam ze jutro u Was Feel. O której godzinie?:razz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Witaski Iza!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]nareszcie mam czas zeby do was zaglądnąć:)[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Kiedy idziemy na spacereK??:razz:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Iza13']Jutro ; )[/quote] [B][COLOR=darkorange]ZAraz zaraz , jutro u Ciebie bedzie Feel??:crazyeye:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Cześć Kochanie:multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [URL="http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz064-1.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz064-1.jpg[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkorange] jaka uśmiechnieta:loveu:[/COLOR][/B]