-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[B][COLOR=darkorange]Cześć i czołem:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Posłusznie melduje że żyje:grins:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Heeeeeeeeeeeeejkaaaaaaaaaa:hand:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Dzieeeń[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Doooo[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [RIGHT][B][SIZE=4][COLOR=darkorange]BEEREK![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [/RIGHT] [LEFT][B][COLOR=#ff8c00]przyszłam Ci pomachać łapką:hand:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]zobacz jak ładnie:grins:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] :hand::hand::hand:[/LEFT] -
[B][COLOR=darkorange]:loveu::loveu:[/COLOR][/B][URL="http://images31.fotosik.pl/281/1d7634a0e0b86180.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://images31.fotosik.pl/281/1d7634a0e0b86180.jpg[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkorange]:loveu: OZZY! MORDO TY MOJA!:loveu::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Witanko Alu z odległego Rybnika:multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='karusiap']no byloby dobrze,bo AMIGA nie dosc ,ze maluchy ratuje dajac im DT to nie ma auta na wode (a szkoda szkoda);)i juz i tak jezdzi ponad miare na ladne oczy,wiec chyba wypada oddac te pieniazki?[/quote] Owszem, wypada, ale nei wiem czy pamiętacie ale ja równierz pożyczałam kase na podróż któa wyniosła mnie razem 67zł , od Amigi dostałam 30 wiec brakuje jeszcze 37zł+90zł za podróz Luny z Wawy do Krakowa. Trzeba porobić jakieś bazarki bo nigdy z tych długów nei wyjdziemy:roll:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]emdziolku kochany... poczytałam wszystko... straszności straszności straszności... :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pomóc niebardzo mam jak... ale oczywiście porozsyłam, gdzie się da[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]mam nadzieję, że kocinka uda się uratować... i że zdrowy będzie...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wierzę w Ciebie Emi! nasza dobra duszyczko...:calus:[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]Kici już nie ma..... Kubuś odszedł za TM... [*]:-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Oskar tez odszedł za TM., [*]:-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Ale mam doła..:-([/COLOR][/B] -
[quote name='deer_1987']Oj smutno :([/quote] [B][COLOR=darkorange]bardzo...........[/COLOR][/B] [quote name='kiti7'][B][COLOR=sandybrown]Witajcie :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#f4a460]Vegunia jest cudowna:loveu: i śliczniusia[/COLOR][/B] [B][COLOR=#f4a460]dziekuje za odwiedzenia nas i zapraszam częsciej :)[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkorange]hejo:loveu: bedziemy wpadac:multi:[/COLOR][/B] [quote name='justysiek']Oskar ???tez???:-(:placz::mad:a dlaczego???:shake:ale smutno.........:placz:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Oskar miał cukrzyce...:-([/COLOR][/B] [B][/B] [quote name='Tengusia']wiec i ja tu dotarlam ... wiec dobrywieczorek i dobranocka :sleep:[/quote] [B][COLOR=darkorange]TENGUSIA~!:multi:Jakże mi miło Cię u nas gościć:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Wpadne i ja do Twojej ferajny:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Witanko :) :)[/quote] [B][COLOR=darkorange]Cześć Iza:loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='kiti7'][COLOR=orange][B]Witajcie !!![/B][/COLOR] [B][COLOR=#ffa500]Właśnie u Was byłam i zakochałam sie w Veguni :) jest cudowna[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkorange]Rico tez jest cudny:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]skad jestescie?:razz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Jejku jaki on jest śliczniutki:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Witajcie!!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Zapraszamy do nas:)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Asterek - mix amstaffa w schronisku:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/562dadc82d575a68.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]i Aster juz w swoim wspaniałym domku:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/280/46187d15ee923076.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Zuzia - maleńka sunia , która w schronisku była przez pół roku:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]w schronie:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/281/ac580c6527558bf5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange] i w swoim super domku:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/f8fe56025b73218f.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]śnieżynka- prawda ze piękna?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/227/193b06d38ac09c11.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]podbiła serce rodzinki z niemiec:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/6bc530b0469145a2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
-
[quote name='anula1959']No to daj te tysiące zdjęć , my możemy oglądać bez końca , to taki podnoszący na duchu i wlewający otuchę w serca widok:lol:! A metamorfozy suwalskich sierotek cudowne :loveu:. Mam tylko pytanko , jak to Amelka została sparaliżowana przez pracownika schroniska ? Zbił ją? Sunia jest niepełnosprawna?[/quote] [B][COLOR=darkorange]Wiec to było tak, "kochany" kierownik "schroniska" strzelił w amelke tak że przez jakiś czas nie mogła sie poruszać na tylnich łapkach, teraz już chodzi ale cały czas zarzuca dupką.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]To jeszcze jedno jej zdjęcie ; PATRZCIE! JA CHODZE:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/ec5bbe2afaa0b971.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]i jeszcze jedno zdjęcie Dzekiego - Salwadora[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/281/278d2d39585397f0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Smunio - po półtorej miesiecznej"opiece" schroniska by w stanie skrajnego wycieńczenia...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/de2cff0c6b62a167.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/226/257e33654746dead.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]na szczęście znalazła sie osoba o wielkim sercu która wzieła go do Siebie..[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]tak teraz wygląda Smunio:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/227/4416da33b65908df.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkorange]ps. Duzo naszych zwierzaczków ma przewspaniałe domki w niemczech dzieki Pajuni:loveu:[/COLOR][/B]
-
Amelka - suczka któa została sparalizowana przez pracownika schroniska przed adopcją: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/280/b18c81994b9cf5e8.jpg[/IMG][/URL] i po; [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/7000b1f262527287.jpg[/IMG][/URL] Pako- piesek który w schroniku był od czasu kiedy był szczeniakiem. Przestraszony siedział w boksie, zaczął rezygnować.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/280/c6211d5a30eb0191.jpg[/IMG][/URL] Aż nagle ktoś odmienił mu życie.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/281/904f7cb56cedf6d4.jpg[/IMG][/URL] Dżeki - piękny mix owczarka, przesiedzaił w schronisku rok.. sam.. niekochany... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/280/a893865e2f2f2d38.jpg[/IMG][/URL] aż wkońcu czyjeść serce zabiło szybciej gdy ujrzało Dżekusia.. [url]http://images23.fotosik.pl/226/b694dacb33986db6.jpg[/url]
-
[quote name='Akadna'] [COLOR=royalblue][I]Ja mogę spróbować, tylko powiedz o co cho... jeśli już to tu ew. na priv prosz.[/I][/COLOR][/quote] [B][COLOR=darkorange]Kotek którym opiekowałam sie przez cały tydzień odszedł za TM..[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Do tego Oskar - pies którego z Fundacją Emir odebraliśmy chorej babcie zmarł na cukrzyce...:placz:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]do tego moja babcia leży w szpitalu - same złe wiadomości..:placz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Oo jakie prezenciki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Cześć rodzinko:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]a ja jestem dzisiaj smutna..[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Mamo pociesz mnie:placz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]CZeść kochanie:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]przyszłam zebys mnei pocieszyła:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
:loveu:Witaski smutny dzisiej dzień...:-( -
[B][COLOR=darkorange]Cześc Alu..[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]PRzyszłam sie przywitać i ide popłakac..[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]KUBUŚ ODSZEDŁ ZA TM [*]:placz:[/COLOR][/B]
- 78403 replies