Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='justysiek']co swietujesz??:evil_lol:ja chetnie:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to co??:crazyeye: Imieninki młe i Lusiaczka!:multi: Mamy razem :razz::razz:[/B] [/COLOR]
  2. [quote name='Vectra']Weź na piśmie zgodę od rodziców :diabloti: Bo jeszcze mnie tu posądzam , że nieletnich przetrzymuje siłą :evilbat: O 6 rano możesz dzwonić ... telefon włącza głos o 10 HA , taka jestem cwana , nie ma dyndania mi na telefonie bladym świtem , bo ja śpię ......[/quote]| Dobrze, mamusia napisze pisemko i podpisze:diabloti: CWANIARA:diabloti: dobra zadzwonie w tygodniu do Cia po południu:razz:
  3. [quote name='justysiek']:loveu:wiem wiem stesknilas sie:evil_lol::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ZGADŁAŚ!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ma, ma !!! :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A kto go tam wie:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Świętujecie ze mna??:razz::razz:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='Vectra'] Emidziolek , dziecko - masz mój nr , to jak będziesz miała chęć , ZAPRASZAM. Zadzwoń , tylko błagam , nie o świcie :evilbat: to Cię znajdę i do miziania dowiozę. Co prawda jeżdżą autobusy po mojej wsi , ale nie wiem jakie .... PS.Kaszki też ci ugotuje , pampersa skołuje :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MAMCIU!:loveu:tYlko rozmiar pampersa XXL poprosze:evil_lol: Ja na Górczewską dojade pewnie sama, autobusami wiec najwyzej jakos wtedy sie tam złapiemy Tylko fotelik dla mnie do samochodu poprosze, butelke z kaszą na mleczku , pampersa XXL i misia jakiegoś, aaaaaaa i smoczek:evil_lol: ps. Nie martw sie, zadzwonie koło 6 rano:diabloti: żartuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='AMIGA']Własnie tego najbardziej bym się obawiała. Ale żebym nie miała dylematów, to ta pani od dziecka po prostu już nie zadzwoniła wcale. Ja do niej dzwoniłam, to się okazało, że jeszcze rozmawiała z kimś z Warszawy, gdzie była jakaś sunia wychowywana w dt z końmi i kotami, a jeszcze też miała oglądac jakiegoś ślepego staruszka na dt w Krakowie. Pewnie w końcu już wybrała innego pieska. A Luncia nadal u mnie szaleje i łobuzuje. Przezyła biedaczka stres w sobotę, bo w piątek wieczorem dostała okropnej biegunki. Zasr...............mi każdy centymetr mieszkania,a rano nawet kazdy centymetr łóżka i ściany - tak z niej chlustało. Pobiegłam więc rano w sobotę z nią do weta. Pani jej nawet nie dała rady zmierzyć temperatury bo zanim Lunkę dotknęła w wiadomo jakie miejsce termometrem, to ta już wrzeszczała! Ale podobno panuje teraz u nas taka infekcja a ponieważ wybierałam się z całą czeredką na działkę to Lunka dostała 2 strzały w doopkę. jeden z antybiotykiem, a drugi nie wiem z czym. Darła się przy tym niemiłosiernie! Ale wetka twierdziła, że przy jednym z tych zastrzyków miała prawo się drzeć, bo zawartość strzykawki jest bardzo gęsta i trzeba to wtłaczać bardzo powoli i jest bardzo bolesne. Na szczęście leki podziałały i tylko w sobotę mała łobuzica musiała być na scisłej diecie i biedna straaaasznie cierpiała, bo akurat na działce grilowaliśmy. Jak znajdę chwilkę czasu to Wam tu wstawię zdjęcia które sa dokumentem na to, że z Lunki to mała wieeeelka łobuzica i niszczycielka! No i niestety - jak jej się coś nie podoba, to uparcie protestuje i wręcz zaczyna pokazywać ząbki - taka charakterna![/quote] Wczoraj pisałam z tą panią co ją chciałą, powiedziała ze dzisiaj sie odezwie albo do ciebie albo do mnie bo pojechali patrzyc jakiegoś pieska. Ząbki pokazuje? Jaka wredota:mad:
  6. [quote name='Gonitwa']Hejo pomarańczowa:loveu: ZDAŁAM MATURĘ !!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:sweetCyb::bigcool::Cool!::sweetCyb: Szczere gratulacje!!:Rose: :multi: no to oblewamy!:popcorn:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Bazyliah']Jeśli masz jeszcze jakieś grosze, to spróbuj scanomune. Jedna kapsułka kosztuje ok. 2 zł - ja maleństwom podaję jedną kapsułkę dziennie na 4 kociaki (rozpuszczasz w odrobinie wody proszek z kapsułki i podajesz strzykawką). U większości wetów można na sztuki kupić. Po 72 godzinach od pierwszego podania zaczyna w pełni działać. Swoją bidę prowadziłam na scanomune - działało ładnie, po m-cu dałam Zylexis - i kociak ozdrowiał :) Podnoszenie odporności powoduje, że szybciej choróbsko można przegnać, organizm silniejszy i walczy, także warto próbować.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Za godzinke jade do weta, kupimy kapsułki, własnie mi sie przypomniało ze mój wczesniejszy tymczas z KK tez dostawał Scanomune i rzeczywiscie działało:)Dzięki cioteczko :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]BOBISIU! Życze Ci żebyś zawsze był takim szcześliwym pieskiem zdrowym pięknym żebys mocno kochał swoją panią bo ona kocha Ciebie i żebys żył długo długo:loveu: Wszystkiego NajlePSIEjszego:multi: wirtualny prezencik: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fdad85658a1785e8][IMG]http://images23.fotosik.pl/238/fdad85658a1785e8m.jpg[/IMG][/URL] I mam dla Ciebie taki rzeczywisty tylko musisz poprosić swoja panią coby oby wzieła Cie dzisiaj na spacerek ze mną i Vegusią i dostaniesz prezenta ^^ [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Witaski Skarbie!:multi::multi: Ale cie długo nie było:mad: Stęskniliśmy się:loveu::loveu: DAWAĆ FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!!DAWAĆ [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] DAWAĆ [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]FOTY!![/B][/COLOR]
  10. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no i właśnie problemos tkwi w tym, że Zuzka nie przytyła, linię ma że hej!:p a wagi przybyło... ja nie wiem... pudzianowska się jakaś robi, czy cooo??[/COLOR][/B] :crazyeye: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Rośnie Ci dziewczynka:diabloti: Przydałoby sie jej podrosnąć przecie ona taki yorczek podręczny:diabloti: ps. Ciesze sie ześ dumna ze mnie:multi: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Młodsza:diabloti: Przyszłam:cool1: Poczęstujesz mnie Kaffff??:razz: [/B][/COLOR]
  12. [quote name='Vectra']503- 818 - 136 , z Włoch , rzut beretem :diabloti: PS jak się włączy poczta lub nie odbieram , to się nie poddawaj , dzwoń do bólu :evil_lol: Bo czasem nie słyszę tel , jak śpię , głównie. Lub moja magiczna chatka zasięg zasłania :angryy:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TO jak mozesz to poślij mi na PW swój adresss:razz: Moze sie skusze i Ci zaraaz Frandziołka namaluje:cool3: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Mmmmm soczek był pychotka:loveu: Dzieńdoberek!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Bazyliah']Finansowo nie pomogę - w tym zakresie czarna rozpacz w kropki bordo (wczoraj nie starczyło mi kasy na odrobaczenie, jednodniowe dawka leków dla moich tymczasów to 36 zł :-() Ale choć Cię, Ciotka, wesprę duchowo :) Maluchy są świetne. Leczony KK nie jest aż tak potwornie groźny. Sprawdza się Echinacea? U mnie najlepiej zawsze działał beta glukan, rewelacyjnie Zylexis (ale to droga impreza).[/quote] Wet właśnie polecił mi Zylexis ale powiedział ze to nie nalezy do tanszych leków. co do Echinacei - dostają ja dopiero 3 dzień a to na podniesienie odpornosci wiec w KK zbyt to nei pomoze. Malutka dostaje codziennie 3 zastrzyki, Milusia 1, dostają Floxal, Echinacee...... Narazie poprawy brak a lecymy juz ponad tydzien:-(
  15. Z milusia gorzej..:( Niby było juz dobrze, dzisiaj znowu noskiem ciąga i kicha. Z malutką nieznaczna poprawa, najważniejsze ze apetyt ma. ROZLICZENIE NA DZIEN 26.06.08, kopiuje z MIAU Dzisiaj kupiliśmy kolejne leki ECHINACEA-ratiopharm, zapłacono - 17,80zł Żwitrek zbrylający , zapłacono 13zł RAZEM: 30,80zł DOSTAŁAM: 30zł Sherina 30zł zł od Jednej Agnieszki i 40zł od drugiej agnieszki - Łącznie:100złDZIĘKI CIOTECZKI [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/1luvu.gif[/IMG] WYDATKI: leczenie u weta: 50zł za milusie 50zł za Malutką Inne: Leki dla Malutkiej: 17,80zł ECHINACEA-ratiopharm, 20,23zł FLOXAL 13zł Żwirek RAZEM 151zł BRAKUJE-51zł za dotychczasowe leczenie. Jeszcze ok 4 wizyty przed nami. Kto pomoze??
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]to ja chcę aktualną fote Vegi i Paco cobym mogła sobie piechy porównać :eviltong:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Pomyslimy pomyślimy:razz: Rafał masz moze ochote na spacerek z psami??:razz:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Aha to czekamy , milo nam byc na Twojej stronie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A mi miło byc na waszej:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']hej ;) Emi dalej masz pełne rece roboty ze zwierzyńcem swoim ?? właśnie,czekamy na foty psiczków Pozdrófkki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kasiu!:multi: Tak, cały czas mam duzo roboty. A fotki kiedyś tam będą[/B]:eviltong:[/COLOR] [quote name='justysiek']czesc skarbie:multi:wroooocilam:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć!! No nareszcie:multi:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Vectra']z bliskiej okolicy :diabloti: a kiedy Ty będziesz i gdzie ? :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bede w piątek lub sobote w warszawie na włochach bede pewnie do poniedziałku, jakbys dała mi numer to bysmy sie zdzwoniły:razz:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Vectra'] Piątek TAK , w sobotę pracuje od 16 :shake: kota dostanie , jako suchy prowiant :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ty z Wawy czy okolyc?:razz: zara zara ja nie chciec kota ja mieć dwa koty:diabloti: tymbardziej nie chce zeby mi kot za suchy prowiant robił:diabloti:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Vectra'] Zapraszam , w domu jestem od wtorku do piątku do 17 .. przyszły tydzień będę od wtorku do czwartku 24h/dobę ... dam ci adresa i tela na pw [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A w piątek i sobote cie w domu nie ma??:razz: Bo ja bym piątek/sobota była w wawce to bym do cia podskoczyłałała:evil_lol:bo ty to chyba z okolyc tak?:razz::cool1:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Bry wieczór:razz::razz: A może by jakiś spacerek w lypcu zrobić??:razz:Czo ty na to?? [/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] dziś nic a nic nie piekłam:shake: ...czasu mi ostatnio brakuje :roll:...ale jak w końcu się zmobilizuję wirtualnie zaproszę ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TO ja już sie czuje zaproszona:evil_lol::evil_lol: To ja poprosze serniczek jakiś pysznosciowy:loveu:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Czee EFffF:multi::multi: Jak tam twoje wariaatkowo??:razz:Żyje?? daj foty:diabloti::cool1: Mam takiego pomysła coby oby cie nawiedzić,wytarmosić twoje psy, wypić herbatke i zabrać doope w troki, co ty na to?:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Wam!:multi::multi: TRZECIa!:multi::multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak tam ma sie Gonziątko??:razz:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Czee CzoInt ......Kilku:evil_lol: PRZYBYŁAM!:multi::multi: Dasz mi coś do picia??:razz:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/33-6.jpg:loveu::loveu:[/url] jak pięknie panienka stoi:multi: Witanko!:multi: Ja tez bede trzymać kciuki !:cool3:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...