-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Młodsza:diabloti: Przyszłam se poskakać :laugh2_2::jumpie: bo u ciebie fajnie sie skacze:laugh2_2::jumpie: chodź, poskacz ze mną:diabloti: :laugh2_2::jumpie: :laugh2_2::jumpie: :laugh2_2::jumpie: :laugh2_2::jumpie:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i29.tinypic.com/2rzyyl0.png:diabloti:[/url] Francuski pocałunek z języczkiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Widać ze bardzo sie kochacie:loveu: Buziaczki !:multi:[/B] Dogłębna kontrola Jamy ustnej[/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo!:multi: Nareszcie wyszedł ze mnie leń i wpadłam na kontrolke!:loveu: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2374.jpg:loveu:Kocham[/url] Tobisiowy uśmiech:loveu: ps. na czym on stanął prawą łapką?:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i257.photobucket.com/albums/hh221/soranossa/DSCF7258-2.jpg[/url] :loveu:Ah ten szczery i słodki uśmiech:loveu: Witaski ciotka!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Wam:diabloti: Przybyłam z zagubienia:evil_lol: Nie nadrabiam chociaż mam czas bo mi sie nie chce:diabloti: Buziaczkuje:buzi: i lece dalej:scared: :bye:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Ali lali!:loveu::multi: Dawno mnie nie było bom zabiegana strasznie:shake: Ale przyszłam powiedzieć ze żyje ino nie wiem jeszcze jakim cudem:evil_lol: A to dla Ciebie::Rose::Rose: Zmykam dalej nadrabiać, i buziaczkuje mocno:buzi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Łaaaaaaaa:loveu: jaka minka:loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/234/480b1af900529d8d.jpg:loveu::loveu:[/url] Witanko Selkeciku:multi::multi: Chcesz kotka??:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść Justynko mła!:multi::multi: Jak tam żyjecie?? Ja juz mam wakacje, a tyle roboty ze sie w głowie nei mieści:shake:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/83905/00000036.jpg[/url] :loveu::loveu: Ah ten Franio:loveu: Chyba nigdy nie przestane sie nim zachwycać:loveu::loveu: Cze Ciotka:loveu::loveu::multi: Przyszłam popodziwiać Frania , reszte ferajny i........ TZ'a rzucającego piłkę:diabloti: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/83905/00000050.jpg[/url] bardzo sie wczuł w role i jak widać rzucał bezustannie:evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Heej Bobisiowa!:multi::multi: Wooow ile fotek:loveu::loveu: Ale superaśny zlocik agellitowy:crazyeye: Czemu mi nie powiedziałaś?:placz:Pojechałabym tez zobaczyć:placz: Ilu było dogomaniaków?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='AMIGA']Moze najpierw niech się zlikwiduje dług [B]emdziolka[/B] - bo ona pozyczała od kogoś pieniążki. Ja już dostałam od Figi Bez Maku 20 zł, więc zostało jeszcze 70 zł. Bo tyle kosztowało przewiezienie łobuzicy z Warszawy do Krakowa. Nie odzywałam się przez kilka dni, bo grasowałyśmy na działce. Luna ma jedną niezbyt dobrą cechę - kopie okrrrrooopne doły w ziemi! Jak przez dłuższą chwilkę jej nie ma w pobliżu, to trzeba lecieć i sprawdzać, gdzie znowu wykopała jakiś dół. Wszyscy którzy ją widzą zachwycają sie jej pycholkiem, a telefobnów nie ma wcale! jestem załamana, bo teraz jest najgorszy okres - wakacje - teraz ludzie raczej wyrzucają psy, niż zabierają do domków :-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie, najpierw oddamy tobie pieniazki:) Niech Emilka wpłaci tobie to już bedzie 48zł, oddane, to ja jeszcze dorzuce 20, bedzie oddane 68, czyli zostanie 22 i wtedy bedziemy probowac wystawic jakis bazarek zeby oddac mój dług. Ja mam cały czas dla Izy pieniażki , wybrałam jednak o 10zł za mało, bo zamiast 30 wybralam 20zł, 10 zostało na koncie a karta mi sie zgubiła i czekam na nową ale mysle ze to bez różnicy, mysle ze Iza bedzie mogła jeszcze chwilke poczekać. Poszukam jakiś stron Krakowskich zeby wystawic ogłoszenia. Lunko znajdź wreszcie ten domek!! [/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Jeju jak dużo masz tymczasików. To przyjdziesz? Czy już chyba nie? A i ja mam zepsuty domofon ;) Całuski dla Vegulca[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]oooo było trzeba mi esa wysłać, bo ja dzwoniłam z 5 razy i nikt nei odbierał. Dzisiaj juz nie mam czasu i wogóle w tym tygodniu pewnie nie bede mieć, najwyzej w piatek ci podrzuce albo w sobote ok?[/B][/COLOR]
-
[quote name='emilia2280']Wczoraj zakonczylam dzieciécy bazarek na Lunké. Niestety tylko 1 rzecz zostala sprzedana: Neonka: 28zl Tyle narazie zaplacé za transport (komu?) i reszté postaram sié sprzedac po znajomych i wtedy dorzucé részté.[/quote] Wpłać dla Amigi:) Ja tez mam dla niej narazie 15 zł, poczekam az wplaca reszte za bazarki;)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czy już wiadomo ....Co u Nestora ????[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie miałam czasu zeby do niego jechać, mam pełne ręce roboty, 3 kociaki i szczeniak którego moi znajomi przywieźli o 23 wieczorem:roll: Postaram sie czegos dowiedziec jutro ale nic nei obiecuje bo naprawde jestem zabiegana [/B][/COLOR]
-
[quote name='justysiek']:loveu:czesc zlotko:evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć sreberko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć emdziolku :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heja Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]elooł Emii!! :multi: miszczunio powrócił :p widziałam kocinkowe fotaski:) uroooooooczeeeeee :loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej miszczu mÓj :multi:Cieszkam ze wróciłaś! Zajrzyjcie na wątek który tu wkleiłam, zobaczycie jaką kociarnie mam w domu:shake:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka młoda:razz: masz wakacje?? a moja Luska........................masakruje kotki:angryy: nie przeszkadza jej w ogole ze po pysku pazurami dostaje nadal prze na kotka moja Zmoreczka nauczyła się że jak jest pies to trzeba powolutku przejść:p broń boże biegać bo dopadnie a Pani nie zawsze widzi wszystko aktualnie Leja nosi szramę na pysku...pewnie wkładała nos w przejście dla kotków i od Miećki po pysku dostała:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeść Młodsza:diabloti: Taa mam wakacje:multi: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Biedla Luśka:eviltong:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Na szczęście z Vega nie ma problemów, ona kotki kocha:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Salsa chce się bawić z kotami...tylko że one troche nie rozumieją tego... i po pysku już nie raz wyłapała od mojego osobistego kota :evil_lol::evil_lol: kot potrafi się na nią zaczaić zza kanapy i skoczyć jej na dupe... ale mój kot to agresor maksymalny... ja się go boje :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A moje koteczki sa milusie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']czesc kocia mamo:evil_lol::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Justynko:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Witanko JAkie śliczne kociaczki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Hej! Mamy kolejnego w komplecie:roll: 2 tygodniowy kocio z takim katarem że szok:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10351753#post10351753[/URL] zobaczcie.[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witajcie! Niedawno przygarnęłam do DT kotkę - ok 4 tygodniową szylkretkę, ma koci katar, leczymy ją od środy, widac poprawę. Kicia nazywa sie milusia. Zabrałam ja z jednej z piwnic, porzuciła ją matka, jej braciszka/siostrzyczke zagryzł kocur na moich oczach:( Kolejny kociak uciekł za matką.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/232/3a6a98ee1dd1b28d.jpg[/IMG][/URL] to jest kicia. Dwa dni później ( w czwartek) znalazłam małego buraska, ok 3 tygodniowego, on na szczescie jest zdrowy tylko troszke mu sie oczka sklejają: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/e62c6668c7b77321.jpg[/IMG][/URL] A dzisiaj idąc do znajomej na srodku ruchliwej drogi zobaczyłam maleńtasa takiego jakiego widziałam tylko raz u Dorci. Kicia ok 2 tygodni, maleńka, mieści sie na dłoni, oczy zaklejone ropą doszczętnie , i ta ropa sie tak gromadziła pd tymi zamknietymi oczkami. Rozkleiłam to oczko, ropy wyleciało co nei miara, nosek ma kicia zatkany maxymalnie, wogóle to miała dziutki zaklejone tym katarkiem i ledwo oddychała pyszczkiem. Nakarmiłam ją mleczkiem tym dla juniorków, pipetką, na szczęście ma apetyt i to sie liczy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/233/9057bafa1db10ed1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/293/c98135871c8e356d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/293/eda1a7e2760c6c1e.jpg[/IMG][/URL] a to moja sunai z kotką Milusia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/293/ed763432ab44c4d9.jpg[/IMG][/URL] Czyli jak wiadomo mam dwa kotki z kocim katarem. Potrzebuje pomocy finansowej na wyleczenie kociaków. Za 4 wizyty u weta z Milusią, tą 4 tugodniową kotką mamy juz do zapłacenia 60zł a ona nie była az w takim stanie jak ta mała kicia:-( Bardzo was prosze o pomoc... jestem spłukana maxymalnie...;( I trzymajcie mocno kciuki zeby kociaki wyzdrowiały.. --------------------------------------------------- [COLOR=Red]SPRAWA SIE POKĄPLIKOWAŁa. do dnia 17.09 kociaki muszą ode mnie odejść do innego DT badź DS. Mają ogłosznia juz od lipca i nikt do tej pory ich nie wziął. Są u mnie już 3 miesiac wrzuciłam w ich leczenie sporo pieniedzy, czasu i serca gdy one potrzebowały pomocy. TERAZ JA POTRZEBUJE POMOCY-dokładniej nnoweto DT dla kociaków. 18.09 wraca z anglii moja siostra która ma silne uczulenie na kocią sierść a ich sierści w całym domu jest PEŁNO, siostra wraca na stałe wiec TYMCZAS PILNIE POTRZEBNY!!!!!!!!!!!! ZLITUJCIE SIE! ZOSTAŁO TYLKO 5 DNI! CO PÓŹNIEJ??:placz:[/COLOR] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi: [SIZE=4] 100 lat 100 lat!! i kolejnych wspólnie spędzonych lat:multi::loveu:[/SIZE] a teraz zmykam do koteczka:oops:[/B][/COLOR]
- 78403 replies