-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/213/25ca166ad9dfcb9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/1fe3129f117b5630.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]mój królewicz najpiękniejsiejszy na świecie:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/965baf9848acbfe5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/218/84d8efe3ac9a115bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Brakuje tu tylko najpiekniejszego buldozia pod słońcem:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/1fe3129f117b5630.jpg[/IMG][/URL] mój królewicz najpiękniejsiejszy na świecie:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/965baf9848acbfe5med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Tengusia']poczekamy wiec cierpliwie :grins:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Brawo, doczekałyscie sie, przyjechałam do Suwałk z wolliem na tydzien ide do szpitala, mam cukrzyce:( [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostra nie stresuj się jak będziesz miała internet to Cię już stad nie wypuścimy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Nio to tak w połowie listopada kupie modem i bede do Was zaglądac a do Ciebie siostra to srednio co 30 minut:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Pozdrowienia znad morza od Sajdusiowej :hand:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekujemy Sajdusiowa pańcio my Was tez pozdrawiamy![/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']i jak z Topsikiem? jeszcze szukacie?[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Ogłoszenia w necie są , czasami jeszcze dzwonie do schronisk popytac ale zero jakiegokolwiek śladu:-( Mam tylko nadzieje ze przygarnął go ktos dobry.. a teraz kilka fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/9adedf1a6c427438med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/130/e6586446b331a7abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/213/14ec9aae8f576214med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/8b63f79c4382b16e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/214/9f8cf02aad0bcd84med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
z wystawki we Wrocławiu wollie na 6 psów zajął IV miejsce [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/211/e2fe70377206b402med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/e894ee2b793cf975med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/5dbe8af17926b56fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/608a4897622892dfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/203/f67404e9c5e7a9e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/bb634a6c20c586a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/203/58a1de57328ebffc.jpg[/IMG][/URL] moje słoneczko:loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/203/51810204726af136.jpg[/IMG][/URL] Wito :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/203/af00a00eb1478658.jpg[/IMG][/URL]
-
kilka fotek wolliego z kolegą Vito:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/ce73a0b4b735ccc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/681310cdb29dc1f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/199/65d83433a25a2251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/203/d87c474899964d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/199/38d79a5780f71411.jpg[/IMG][/URL] sory za jakosc, z komórki, nie mam tutaj aparatu :(
-
Słuchajcie musze koniecznie w tym tygodniu zabrać wolliego na spacer w większej grupie psów niz dwa :P Bo na wystawie swiruje i wyrywa sie do psów, chciałabym z nim pocwiczyc w wiekszym gronie kto ma ochote np w piatek, sobote? po południu? albo w czwartek nawet:P
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Madziu my ci tutaj tez dopingujemy:multi:[/B][/COLOR] -
matko:placz: Jaka ona podobna do mojego zaginionego Topsika:placz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/d709cb064fa443fbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Patrzcie, VEctra oddała Lalke do schroniska:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12915911-post3335.html[/url] Jak mogłaś?:placz: :diabloti: a tak na powaznie, patrzcie jakie uderzające podobieństwo, biedna sunia, cudna jest... -
Bols_o gołębim sercu...Nie pozwólmy mu wrócić do schroniska!
emdziolek replied to Zijka's topic in Już w nowym domu
Ja na dębiec dojeżdżam codziennie do szkoły mogłabym po szkole odrazy lecieć wyprowadzić go na spacer ;) -
byłam w schronie w swarzedzu i na bukowskiej zobaczyc ale go tam nie było oczywiscie zostawiłam kontakt do siebie wrazie gdyby sie tam pojawił. straz miejska tez powiadomiona nawet policja okoliczni weci kilka razy było wieszane po 100 sztuk plakatów ale za kazdym razem po dwóch-trzech dniach ktos je zrywał..
-
przekleje i tutaj,.. 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]
-
przekleje i tutaj,.. 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]