Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/213/25ca166ad9dfcb9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/1fe3129f117b5630.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]mój królewicz najpiękniejsiejszy na świecie:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/965baf9848acbfe5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/218/84d8efe3ac9a115bmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Brakuje tu tylko najpiekniejszego buldozia pod słońcem:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/1fe3129f117b5630.jpg[/IMG][/URL] mój królewicz najpiękniejsiejszy na świecie:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/965baf9848acbfe5med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Tengusia']poczekamy wiec cierpliwie :grins:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Brawo, doczekałyscie sie, przyjechałam do Suwałk z wolliem na tydzien ide do szpitala, mam cukrzyce:( [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostra nie stresuj się jak będziesz miała internet to Cię już stad nie wypuścimy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Nio to tak w połowie listopada kupie modem i bede do Was zaglądac a do Ciebie siostra to srednio co 30 minut:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Pozdrowienia znad morza od Sajdusiowej :hand:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekujemy Sajdusiowa pańcio my Was tez pozdrawiamy![/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']i jak z Topsikiem? jeszcze szukacie?[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Ogłoszenia w necie są , czasami jeszcze dzwonie do schronisk popytac ale zero jakiegokolwiek śladu:-( Mam tylko nadzieje ze przygarnął go ktos dobry.. a teraz kilka fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/9adedf1a6c427438med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/130/e6586446b331a7abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/213/14ec9aae8f576214med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/72/8b63f79c4382b16e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/214/9f8cf02aad0bcd84med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Napewno do Was zaglądne dziewczyny jak bede miała internet:shake: bo modem nam siadł :-([/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Nikt do nas nie zagląda??:-([/B][/COLOR]
  6. z wystawki we Wrocławiu wollie na 6 psów zajął IV miejsce [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/211/e2fe70377206b402med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/e894ee2b793cf975med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/123/5dbe8af17926b56fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/211/608a4897622892dfmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. nie, jutro jedziemy na Wrocław a później Bratysława, Poznań i coś tam w grudniu :P
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/199/4e443f79b04ff749.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/199/c86c934eed7832d6.jpg[/IMG][/URL] narazie to wsio :P
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/203/f67404e9c5e7a9e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/bb634a6c20c586a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/203/58a1de57328ebffc.jpg[/IMG][/URL] moje słoneczko:loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/203/51810204726af136.jpg[/IMG][/URL] Wito :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/203/af00a00eb1478658.jpg[/IMG][/URL]
  10. kilka fotek wolliego z kolegą Vito:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/ce73a0b4b735ccc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/203/681310cdb29dc1f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/199/65d83433a25a2251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/203/d87c474899964d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/199/38d79a5780f71411.jpg[/IMG][/URL] sory za jakosc, z komórki, nie mam tutaj aparatu :(
  11. Słuchajcie musze koniecznie w tym tygodniu zabrać wolliego na spacer w większej grupie psów niz dwa :P Bo na wystawie swiruje i wyrywa sie do psów, chciałabym z nim pocwiczyc w wiekszym gronie kto ma ochote np w piatek, sobote? po południu? albo w czwartek nawet:P
  12. nie odnalazł sie słuch o nim zaginął :(
  13. jasne ze tak a tak swoją drogą sweet moze w sobote po południu bysmy na spacer weyskoczyły plisss bo wollie wariuje przy psach na wystawie i nie chce sie ustawiac
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Madziu my ci tutaj tez dopingujemy:multi:[/B][/COLOR]
  15. Boże co za bandyta jej to zrobił? przecież to jeszcze dziecko:placz:
  16. matko:placz: Jaka ona podobna do mojego zaginionego Topsika:placz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/d709cb064fa443fbmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. Patrzcie, VEctra oddała Lalke do schroniska:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/12915911-post3335.html[/url] Jak mogłaś?:placz: :diabloti: a tak na powaznie, patrzcie jakie uderzające podobieństwo, biedna sunia, cudna jest...
  18. Woooooooow to super!! Jakby co szukaj nas przy ringu buldogów lub dogów,gdzieś będziemy się krecić :)
  19. sweet a na którym przystanku??:razz::razz: Deer- nic, jutro z siostra jade do schronu znowu sie rozejrzeć. w niedziele jedziemy sie szołować:multi:
  20. Ja na dębiec dojeżdżam codziennie do szkoły mogłabym po szkole odrazy lecieć wyprowadzić go na spacer ;)
  21. byłam w schronie w swarzedzu i na bukowskiej zobaczyc ale go tam nie było oczywiscie zostawiłam kontakt do siebie wrazie gdyby sie tam pojawił. straz miejska tez powiadomiona nawet policja okoliczni weci kilka razy było wieszane po 100 sztuk plakatów ale za kazdym razem po dwóch-trzech dniach ktos je zrywał..
  22. przekleje i tutaj,.. 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]
  23. przekleje i tutaj,.. 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...