-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
ale to pod warunkiem jak nie wezme tych. Wszystko zalezy od Was dziewczyny ja bardzo chetnie przyjme maluszki i poszukam im dobrych domków. Musicie tylko znaleźć transport do Poznania i załatwić jedzonko. Moge wziąc dwa maluchy na DT. Musicie podjąć decyzje dzisiaj jutro nie mam przez cały dzien dostepu , dobrze by było zeby w piatek max w sobote maluszki dotarły bo w niedziele mam wystawe.
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Sajduniowi :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wieczorna a coś jasne są :diabloti: coś ściemniasz siostra :evil_lol: troche mało Vegi :mad: ale i tak uroczo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Eee tam cicho bądź bo sie inni zjarzą:evil_lol: Mało Vegi bo sie schowała i próbowała podkopać się pod antarktydę:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']A jak tam Vega? bo dawno nie pisalas o niej[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]A Vegusia dobrze, trzyma kondycje, w domu sie nudzi teraz jak William przyjechał to szaleją za 10 :) Ona zawsze bedzie zachowywała sie jak szczeniak:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/220/d4a887efdf52a04bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/216/a195866942eef1e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/220/84fdb79c8c86bb75med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/220/1776c21c0c6b641bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/216/2b1a1ea6ebfcdaf8med.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]wieczorna dawka fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/b7340f85ca53e2b5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/220/4ae9d95c2fac1bb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/c3d96dfe5547c714med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/220/48892fbfaced636cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/220/7ee47cce5433bbc7med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz041.jpg[/url] oczka jak kotek ze Shreka:loveu: Cześć kochanie:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Rzeczywiście fotka bellissimo:loveu: Cześć Alutku z Ozzulcem, stęskniłam się za Wami:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='mgie'][COLOR=DarkOrange][B]Niedługo skończy roczek :smile: Widze ze ty też bulwiaka masz?:razz: [/B][/COLOR] Nawet nie jednego,a dwa. :p 3 letniego Ozziego(również marengo) i 2 letniego Jimmiego.[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Ja to tam raczej uważam że Wollie jest płowo-pręgowany a nie marengo:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images35.fotosik.pl/73/f0f9e36f6e2dcc21.jpg[/URL] a tam Walter .....ksiązę William ;)[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Książe William - jak to dumnie brzmi:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='mgie']Witam emdziolek W jakim wieku jest[COLOR=Black] [SIZE=2][FONT=Arial]ten buldożek ?[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Niedługo skończy roczek :) Widze ze ty też bulwiaka masz?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Skarbie :multi: Ale mnie tu daaawno nie było :oops: Ale nadrobiłam zaległości, widzę że u Ciebie się wiele zmieniło ;) Chciałam pogratulować nowego psiaka, ale widzę, że Topsik zginął :-( No i gratuluję sukcesów wystawowych! :multi: [URL]http://images47.fotosik.pl/218/84d8efe3ac9a115bmed.jpg[/URL] dwie kochane mordeczki :loveu::loveu:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekujemy za gratulki i odwiedzinki. 8 listopada szołujemy sie w Poznaniu - stawka 6 psow trzymajcie mocno kciuki, do zgarniecia piękny tytuł:multi:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987'][URL]http://images35.fotosik.pl/73/f0f9e36f6e2dcc21.jpg[/URL] cudne!!![/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekować :loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Tengusia']suuuupcio ta fota :roflt: [URL]http://images35.fotosik.pl/73/f0f9e36f6e2dcc21.jpg[/URL][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Vegusia tak zawsze pięknie prosi o jedzonko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alma']Cudowne psiaki! :loveu:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekować:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ŁAAA bójcie się mnie :evil_lol: powalajaca fota :loveu: [URL]http://images35.fotosik.pl/73/f0f9e36f6e2dcc21.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR=DarkOrange]Kto by sie bał takiego słodkiego psiaka?:loveu:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek kochanie:loveu:Wpadłam zobaczyc co słychować , poogladać zdjęcia i padłam jak zobaczyłam mine Sary: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz010.jpg[/url] świetne ujęcie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Do twarzy Ci w persach:diabloti: tom jest ja:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]zawitałam :loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]ja też poprosze :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/218/f46e54c8dbcaf807med.jpg[/IMG][/URL] rozmazane ale mysle ze warto wstawic [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/219/acaae16f38b45ba0med.jpg[/IMG][/URL] a taaaaaaaki jestem tłuścioch [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/106/23fc96b714e39c88.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/98b8e1f41f959b95med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] ostatnie na dzis:razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/219/1f95ac48bc497148med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]moja Vegusia kochana :loveu::loveu: a Wollie jaką poważną minę przybrał na tym zdjęciu :razz: gangsterski pies [URL]http://images41.fotosik.pl/214/9f8cf02aad0bcd84med.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]To zawsze był gangstadog:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']sliczniaste mordki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Bo nasze:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Ładnie pozuje :) [URL]http://images38.fotosik.pl/214/965baf9848acbfe5med.jpg[/URL][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Jak zawsze :eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo Vegunia i William ;) wróciliście do Suwałk ??[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B]Przyjechaliśmy na kilka dni ;) Ja na badania - Wolter na wakacje :) Jedzą pączki?:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/219/9fdab4d2822a1507med.jpg[/IMG][/URL] Może mi dadzą, taki słodziak jestem:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/219/172ce7c3fbfe074bmed.jpg[/IMG][/URL] Pożebram, może poskutkuje:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/218/4d0261c7927825b5med.jpg[/IMG][/URL] Przybijamy piąteczke :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/215/07393439852342a0med.jpg[/IMG][/URL] Daj mi pączka patrz jak ładnie prosze:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/73/f0f9e36f6e2dcc21.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]