-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Kolejne fotki: [URL=http://img805.imageshack.us/i/clipboard01fk.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9431/clipboard01fk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/dsc05792wz.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/722/dsc05792wz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc05795k.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4626/dsc05795k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/dsc05804.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/9550/dsc05804.jpg[/IMG][/URL]
-
na Cloe są już chętni, jest małżeństwo z Białegostoku, kobieta z córką w Suwałkach i forumowa zosia79 z Giżycka. Najpierw sprawdzimy te małżeństwo z Białegostoku, dzisiaj dziewczyny idą na wizyte przedadopcyjną. Wydają sie chyba najbardziej sensowni, Zosia przestała sie odzywac także.. no cóż, czekamy :)
-
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
emdziolek replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u suni. Myśle że ja mogłabym dać jej BDT ;-) Tylko chwilowo jest jeszcze u mnie inna tymczasowiczka ale pewnie w piatek pojedzie do nowego domku. Musiałybyscie wymyślić jakiś transport. -
Historia jak każda inna... Szczeniaczek, porzucony przez byłych "opiekunów",odwieziony przez policje do schroniska... Sunie wziełam dzisiaj ze schronu na DT. Maleńka jest rozkoszna, dupka jej lata we wszystkie strony ... no i te buziaki... mała jest chyba wrecz uzależniona od ich rozdawania. W kojcu siedziała sama, nie mogłysmy jej tak tam zostawic... Sunia jest malenka, taki troche przerośniety szczeniak Chi:P Nie wazy napewno nawet kilograma wiec docelowo bedzie bardzo malutkim pieskiem, mysle ze takim do 5kg. Malutka szuka dobrego domku. Jest odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana ( co fakt na mnie bo inaczej sie nie dalo ale dane w chipie mozna bezproblemu zmienic) Mała to zywe srebro.. wesolutka z wielka porcja energii. Jakby ktos mogł pomoc pooglaszac bądź chciałby nam pomóc z zakupem karmy dla szczeniat, zabawek lub podkładów higienicznych to będę bardzo wdzieczna. Zdjecia wstawie jak dorwe aparat. edit: fotki [URL="http://img864.imageshack.us/i/clipboard01gbn.jpg/"][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/7449/clipboard01gbn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img855.imageshack.us/i/cloe.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8744/cloe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img717.imageshack.us/i/cloes.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9899/cloes.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc05720jg.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4627/dsc05720jg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img34.imageshack.us/i/dsc05726c.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5049/dsc05726c.jpg[/IMG][/URL]
-
zrobiłam dwa bannerki dla suni... [URL=http://img857.imageshack.us/i/bannerekg.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/5420/bannerekg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img853.imageshack.us/i/baner2v.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1993/baner2v.jpg[/IMG][/URL] Ja bym była wredna i bym im zagroziła że jak nie oddadzą dobrowolnie to zostanie złożone powiadomienie w policji i np TOZie, powiedziec im jakie mogą miec z tego tytułu konsekwencje i może jednak małą oddadzą... bidulka...
-
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
W przyszły weekand ide malutką odwiedzić, zrobie jej kilka zdjęć z włascicielami i wstawie tutaj. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
emdziolek replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja rysuje węglem w "kredce" i ołówkami, czesto mieszam jedno i drugie np willow była rysowana i jednym i drugim ;-) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
emdziolek replied to dog_master's topic in Off Topic
to i ja wrzuce co nowego: [URL=http://img34.imageshack.us/i/willowsmithu.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5710/willowsmithu.jpg[/IMG][/URL] Willow Smith [URL=http://img716.imageshack.us/i/dsc05520lo.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7126/dsc05520lo.jpg[/IMG][/URL] Mój narzeczony i ja [URL=http://img841.imageshack.us/i/dsc05521j.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4825/dsc05521j.jpg[/IMG][/URL] niedawno zaczęty chihuahua -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Gdzies mi sie watek zapodział i dopiero jak ktos napisał to mi sie wyswietlił. Sunia od czwartku jest w nowym domku - domek marzenie. Ludzie bardzo długo sie przygotowywali do przyjęcia psiaka. Na sterylke sie umówilismy pod koniec maja/poczatek czerwca. Umowa tozowska podpisana :) Tak wogóle to mała bedzie swiatowa dziewucha, być może bedzie jeździła z właścicielami na wakacje do Holandii :) Jestesmy z właścicielami w stałym kontakcie. Naprawde, lepszego domku dla psiaka nie mozna znaleźć. Także mamy Happy END! :) -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
emdziolek replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze o wiecej informacji na pw na temat tego pieska: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZItVeL996I/AAAAAAAABjg/0dGgiJu8iaM/IMG_2452_resize.jpg[/URL] i tego: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZItx1uY72I/AAAAAAAABjg/2UB91hVTozs/IMG_2557_resize.jpg[/url] to pilne. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
tak, domek z Suwałk :) Po południu ich odwiedzę i zobaczymy :) Mam nadzieje ze ludzie okazą sie super i malutka bedzie mogła do nich w czwartek powędrować :) Ale bym sie cieszyła. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Pierwsze dobre wiadomości :D Wczoraj zadzwonili państwo zainteresowani adopcją Lady, przemili ludzie, sami pytali czy juz wysterylizowana czy mogą sami wysterylizować :) Jutro ide na wizyte przedadopcyjną, jak wszystko bedzie ok to w czwartek po pierwszym szczepieniu sunia pójdzie do nowego domku. Trzymajcie kciuki! -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dzieki Divi, sunia ma ogłoszenia też na 3 suwalskich portalach, zaraz zrobie jej na bialystokonline, Toz suwalski wrzuci tez ja na swoją strone. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
tel 783784209 mail: [email][email protected][/email] gg: 4410664 -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wet określił ją na max 3 lata także jest młodziutka. Inne zwierzaki toleruje , dziedzi lubi ale najlepiej nadawałaby sie dla mało enegricznej osoby jako taki domowy przytulak, ona wrecz uwielbia lezec na kolanach i byc głaskana, no taki miś przytulak z niej. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Jezeli ktos chciałby pomóc w ogłaszaniu to mozecie pisac ze domku szukamy w całej polsce, jakby sie znalazł domek stały albo chociaz DT to z narzeczonym postaramy sie dowieźć a to kilka poprawionych zdjec do ogłoszen: [URL=http://img708.imageshack.us/i/clipboard01qg.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3659/clipboard01qg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/dsc05484g.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7748/dsc05484g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img844.imageshack.us/i/dsc05510v.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7119/dsc05510v.jpg[/IMG][/URL] -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Sunia ma albo przewlekłe zapalenie pochwy albo poporodowe zapalenie błony macicznej (czy jakos tak) także narazie do schronu nie pójdzie , musi wydobrzec. a tak po za tym to wesoła jest , cały czas sie jej pychol śmieje. Pomoże ktos z ogłoszeniami dla małej? Tutaj dwa zdjęcia: [URL="http://img713.imageshack.us/i/dsc05510w.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4571/dsc05510w.jpg[/IMG][/URL] A tutaj z góry chociaz i tak słabo to oddaje rzeczywistosc bo mała sie wierci po za tym ma długa zmierzwioną siers i gruby podszerstek wiec o tym jaka jest chuda mozna sie przekonac głaskając ją wtedy czuc cały kregosłup, łopaki i każde zebro z osobna. [URL="http://img194.imageshack.us/i/dsc906.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2804/dsc906.jpg[/IMG][/URL] ah i postaram sie jakos zrobic jej zdjecie jak stoi przodem, ma krzywe łapki tzn odstają jej od tłowia wyraźnie, taki krzywołapek z niej. -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Już wszystko pisze.. Sunia w środe pod naszą długa nieobecność urodziła martwe szczeniaki.. a może lepiej nazwać to poronieniem poniewaz planowo miała jeszcze mniej-wiecej tydzien do porodu. Sunia teraz sie oczyszcza i odpoczywa. Zrobilismy usg zeby zobaczyc czy żaden szczeniak nie został w łonie - szczeniaków nie ma. Sunia kilka jeszcze dni pobędzie u nas zeby doszła do siebie, później bedziej jej potrzebny albo nowy DT albo niestety pójdzie do schroniska. Ze swoim wetem umówiłam sie tak że jeżeli Lauryn sie zgodzi zeby sunke chociaz raz w tygodniu odwiedzic czy wziasc na spacer to w połowie kwietnia ją wysterylizujemy i bedziemy szukac domku. Sunia dostała tabletki na odrobaczenie i zakropliliśmy ją Prac-tic'em. no to tyle... -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze długo nie odpisywałam ale niestety jestem troche zabiegana Dlaczego wszyscy wpierają mi i sobie na wzajem ze ja sie uparłam na zostawienie jednego szczeniaka dla suki czy ze upieram sie przy tym zeby nei robic sterylki aborcyjnej? Ja pisałam cały czas że nie wiem co robic i ze rozważam wszelkie możliwosci. Dzisiaj była u nas włascicielka mieszkania. Powiedziała zeby do końca miesiaca cos dla suczki znaleźć. Niestety do końca miesiaca czasu mało wiec napewno nie pozwolimy sie jej oszczenic. Ale teraz pytanie co ja z nia zrobie po sterylce aborcyjnej? Zostało tylko 10 dni do końca miesiaca. Nie wiem czy nie lepiej by było zeby sunie wział lauryn do schronu. Jak sie tam oszczeni to szczeniaki uśpi odrazu. Tylko teraz nam bedzie ciezko ja do schronu odwieźć, sunia jest tak niesamowicie mądra i potulna że serce peka na mysl ze bedzie siedziała w kojcu z innymi suczkami. Teraz zbieranie dla niej na hotel puki nie znajdzie jakiegos drugiego tymczasu albo domku stałego to tez problem bo tyle jest tych psiaków które potrzebuja kazdego grosza do leczenia albo na hotelik ze na kolejnego psa w hotelu mozemy nie uzbierac kasy. Zreszta u Lauryna te hotelowe kojce o wiele sie nie różnią od tych schroniskowych oprócz tego ze mają takie malutkie pomieszczenia w budynku z posłaniem a psiaki schroniskowe mają ocieplane budy. Prosze Was pomóżcie mi podjąć decyzje bo mi jest naprawde ciezko. Jezeli znajdzie sie jakis tymczas dla małej to maksymalnie do warszawy postaramy sie ja z narzeczonym dowieźć. Ale to juz wtedy po aborcyjnej.