-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Ja mysle ze juz to bedzie ten domek :) Williego trzeba wykastrowac przed podróżą.
-
Dziekujemy wszystkim za pomoc - koniec akcji pomocy dla psiaków
emdziolek replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
ogolcie pyszczek dla tego kudłacza białoczarnego i zobaczcie co sie ukarze..... swoja droga, cudny psiak... -
Dziewczyny- domek sprawdzony! :) Koleś okazał sie naszym dobrym znajomym, bardzo fajny człowiek który ma duże doświadczenie z psami i w rasie. ma na imie Kamil, ma 33 lata, mieszka aktualnie sam w domku szeregowym(?) ma dwa duze ogrody z przodu i z tyłu domku, ma aktualnie sunie od ciotki, przeuroczy kundelek, ok roczny, megapozytywnie nastawiony do swiata. Szczegóły wysyłam do Zuzoliny i prosze o telefon, musimy wszystko ogadac :)
-
Dziewuchy trzymajcie kciuki, za godzine jade an wizyte przedadopcyjną :) Mam nadzieje ze Pan okaze sie odpowiedzialnym i fajnym człowiekiem :) Jak tylko wróce, to zaraz zdam sprawozdanie .
-
Jasne, jutro ide na wizyte, zobaczymy. Mam tez jeszcze jeden domek do sprawdzenia wiec trzymajcie kciuki
-
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
oh jak ślicznie teraz wygląda, jaka grubiutka !! :) Florek załóż jej galerie na fotoblogach :) Chetnie bedziemy śledzić losy Rocki w nowym domku ! :) -
SUWAŁKI - Czarna sunia Lady WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Trzeba odkurzyć wątek :) Nowi państwo odezwą się tu lada moment i wkleją kilka zdjęc suni, byc moze bedzie tez miała swoja galerie na fotoblogu :) Pozdrawiamy! -
to wy sprawdźcie tamten domek a ja sprawdze domek tego kolesia co do mnie dzwonił,jutro pewnie do niego sie udam z ankieta itd.... trzymajcie kciuki :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
emdziolek replied to dog_master's topic in Off Topic
Lubie, wszyscy utalentowani, wiedza co chca w zyciu robic ;-) btw dzieki ;-) -
Dziewczyny ja miałam telefon w sprawie pieska, konkretny facet, wypytał o zdrowie pieska, o jego historie, umówiłam sie z nim ze najpóźniej w poniedziałek udam sie do niego na wizyte przedadopcyjna, jezeli wszystko było by ok to ja moge wziac psiaka do siebie na czas kastracji itd,a do domku poszedł by juz wykastrowany, facet wie o umowie adopcyjnej itd na wszystko sie zgodził powiedział też ze do transportu mógłby sie dorzucic. Domek w Suwałkach. Jak bedzie potrzeba to osobiscie moge po psiaka pojechac i go do Suwałk przywieźć ;-)
-
OOh Boziu co za piękny kocurek. Wiecie jak on reaguje na psy?? Czy byłaby możliwość zorganizowania jakiegoś transportu?? Mieszkamhy z narzeczonym co fakt w bloku ale na parterze, mamy ogród, okolica bardzo spokojna, nasze bloki są blisko pół, niema blisko żadnej większej ulicy także kocio byłby tu bezpieczny. Pytanie tylko czy zaakceptował by psa?
-
zrobiłam mu kilka ogłoszeń na Suwalskich stronach.
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
emdziolek replied to dog_master's topic in Off Topic
syn Willa Smith'a tego aktora co grał np w Jestem Legendą :) Jaden grał w Karate Kid z zeszłego roku :) Fajny dzieciak -
młody CHIŃSKI GRZYWACZ znalazł kochajacy domek:)
emdziolek replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
Kawał drogi, udałoby sie jakis transport wymyslic? Mysle ze ludzie mogli by dojechac gdzies pewnie do 100km po psiaka. To moi dobrzy znajomi czesto mi pomagali z bezpanskimi zwierzami, kiedys zakochali sie w suni grzywacza którego znalazłam, widzieli zdjecia ale sunia juz była w nowym domku i tak od tamtej pory w sumie czekaja na grzywka do adopcji, rodowodowego nie chca kupowac narazie , wolą poczekac jeszcze na jakiegos do adopcji, chca jakiemus biedakowi pomoc. Bede u nich w niedziele to mogę im psiaka zaprezentować, nóż widelec im sie spodoba a ja za ten domek recze ;) -
młody CHIŃSKI GRZYWACZ znalazł kochajacy domek:)
emdziolek replied to paniMysza's topic in Już w nowym domu
Ja też zobie zapisze. Ja mam bardzo fajny domek dla grzywacza ale w Suwałkach. Gdzie piesek aktualnie przebywa?? -
albo Pela :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
emdziolek replied to dog_master's topic in Off Topic
[URL=http://img846.imageshack.us/i/jaden.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9420/jaden.jpg[/IMG][/URL] Nowa praca na tablecie. świeżutka, niedawno skończyłam. Męczyłam to z 6 godzin :P -
zauważyliście to piękne serduszko?? [URL=http://img163.imageshack.us/i/img2979resize.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4062/img2979resize.jpg[/IMG][/URL]
-
piekny psiak, dodawajcie wiecej zdjec Marleya ! :)
-
nie ma za co, zawsze sie przydadzą ;-)