-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Betbet']ja raczej mysle o bazarku, ale tu musialaby pomoc niezawodna ciocia -plecionka Trejsi.zapytam ją...[/quote] W takim razie ja tez zrobiłabym bazarek tylko pytanie czy kasa potrzebna?? -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chrupek']nie wiem dokladnie , dowiem się ... ale nie sadze ze nalezy sie skupiac na odnalezieniu wlasciciela:shake: bo jak sadze to on ja tak zalatwil[/quote] Nie ja nie chce szukać byłego właściciela suni... chce jej zrobić ogłoszenia a to gdzie suczka sie znajduje napewno w jakimś stopniu pomoże w szukaniu domku. Potrzebna kasa?? wystawie bazarek dla suczki:placz::placz: [quote name='Betbet']o matko..niestety nie mam jak pomóc...o kurde....no nie moge noooo:mad: :mad: :mad:[/quote] Masz jakk pomóc - wystaw na jakiejkolwiek stronie z ogłoszeniami, ogłoszenie o suni:loveu::loveu: wieeeeele pomożesz:loveu: Boziu Boziu jak mogę pomóc?? Ogłoszenia?? Kasa???:placz::-(:-( -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chrupek']Wiem tyle ze sunia jest bardzo przyjacielska , spokojna i opanowana. łagodna w stosunku do ludzi i innych psow.[/quote] A skąd susia jest?? :-(:-(:-( -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Ona tam za długo przebywać nie może... to nie jest klinika całodobowa niestety...[/quote] A skąd jest suczka?? zrobie jej ogłoszenia:-(:-(:-(:-( Napisz coś wiecej o niej, jaka jest... Boziu:placz::placz: Serduszko mi pęka...:placz: -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-(:-( Boziu :-(:-(:-(:-( Serduszko pęka jak widzi się takie nieszczęście.. niewinna psia duszyczka....:-( Może zrobić jej ogłoszenie na kup-sprzedaj??? Boże kochany....:-(:-(:-( -
[SIZE=4][COLOR=Red]Tak więc mam pytanie..... Załóżmy - ( powiem to na przykładzie suczki mojej znajomej) ktoś znajdzie psa ( bądź weźmie go ze schroniska lub przytuliska) i będzie spełniać wszystkie wymogi danej rasy, czy takiemu psowi można wyrobić rodowód?? Jeżeli tak to w jaki sposób?? Dodam że suczka mojej znajomej jest amstaffką, ma dwa lata. Jest piękną suczką i moja znajoma prosiła bym o to się dowiedziała. Proszę o szybką odpowiedź!:loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='clockwork'] nooooo... poczytalam o Maxiu i ciesze sie ze to nie pasozydos.... co do alergii to nic ci nie doradze bo nigdy nie mialam z tym do czynienia... oprocz klockowej alergii na pchly, ale u Maxia to nie to... czymam paluchi zacisniete- niech zdrowieje chlopczyna sie mano[/quote] Hmm moja suczka ma alergie na wsie ziarno i nei moze dostawać suchej karmy:shake: ja tez 3mam kciukaski za chłopaczka:loveu:
-
[quote name='Dea']Oj szkoda...znam pożyteczniejsze i wartościowe sposoby na spędzanie wolnego czasu, ale chyba ktoś ma go za wiele i nie wie, co z nim zrobić;)[/quote] Spokojnie ja znajduje czas na uzupełnianie strony , na adopcje, na przyjaciół zakładanie nowych watków, odpowiadanie na watki i ... na cytowanie Marty:loveu: Spoko loko koko wkońcu KONIEC ROKU SZKOLNEGO !!!!:loveu::loveu:
-
[quote name='Dea']Emdziołek jak dobrze wiesz, Marta ma teraz bardzo dużo pracy i ograniczone czasowo możliwości. To nie powód do ironii, tylko do wyrozumiałości. Jak Ty będziesz zdawała egzaminy na studiach i pisała pracę, do tego zajmowała się domem, miała dziecko i pracowała zawodowo, to my też zrozumiemy, że masz problem z czasem:p Chyba masz dzisiaj zły humor:diabloti: I po co to... Hehe, pan kierownik najwyraźniej przestał sobie z tym wszystkim radzić:-)[/quote] Ja nie mam złego humoru i wszystko rozumiem ale myślałam ze skoro Marta ma czas na podrzucanie wątku Dobrusi , to myślałam ze ma czas ale jednak skoro go nei ma to ok..;) Po drugie nie napisałam nic złośliwego- ja tylko chce przypomnieć wczesniej pręznie działającym cioteczkom o istnieniu tego wątku;) ps. Nie jestem EMDZIOŁEK tylko EMDZIOLEK:shake:
-
[quote name='martasuwałki']Dobrusia - do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']...i w południe :painting:[/quote] [quote name='martasuwałki']Hooooooooooooooop na pierwszą!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobranoc ... i hopa - na pierwszą!!!!!!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Domu, domuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu![/quote] [quote name='martasuwałki']hop, hop!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusia - hopaj po domek!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusia - do góry, po dom!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobra - do góry!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusiu, hopaj, hopaj!!![/quote] [quote name='martasuwałki']hop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusia się pokazuje... dom potrzebny![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusia - młoda i mądra sunia, która czeka...[/quote] [quote name='martasuwałki']To ja czekam i podnoszę wątek, aby Dobrusię pokazać Światu ;)[/quote] [quote name='martasuwałki']Szukamy Domku!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Podnoszę sunię~!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Bardzo Zależy Mi, By Dobrusia Miała Swój Najprawdziwszy, Wspaniały Dom I Kochającego Człowieka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Czy jest ktoś, kto dałby dom i serce dla WSPANIAŁEJ?![/quote] [quote name='martasuwałki']Kto chce przyjaciółkę na dobre i złe?![/quote] [quote name='martasuwałki']Dobrusia - na pierwszą!!![/quote] [quote name='martasuwałki']Po prostu - DOBRUSIA!!![/quote] [quote name='martasuwałki']W górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='martasuwałki'] DOBRUSIU, na pierwszą!!![/quote] Super Ci wychodzi podrzucanie tematów! Może byś popodrzucała watki lub je pozakładała innym suwalskim psom ,bo w schronie czeka na nowy dom ok 45 psów. A przecież to Ty nam mówiłaś że " nie ma czasu- pieski czekają " Istnieje coś takiego jak Suwalski watek który jest ci dobrze znany. Fajnie byłoby zeby ludzie którzy są z suwałk a działają na dogomani pomagali psom z Suwałk ( tak mi się wydaje) Marta - Zapraszamy Serdecznie!!
-
:cool3::cool3: Halo Halo a gdzie sie podziały te wszystkie wcześniej prężnie działające cioteczki?? Cos ten temat ucichł..... Suwałki dalej potrzebują pomocy!! Cioteczki koniec spania!!:loveu::loveu: Przeglądałam wątek od początku, szukałyście osób, które bedą jeździły robić zdjęcia- takie osoby się znalazły- jestem ja jest Ewa , mamy strone internetową : [URL="http://www.sercedlazwierzat.suwalki.pl"]www.sercedlazwierzat.suwalki.pl[/URL] ( pomarańczowy bannerek w podpisie Konia Trojańskiego Suwałki), wyadoptowałyśmy ok 30 psów w ciągu 3 miesięcy a wy gdzie sie podziałyście??:roll: Zapraszam z powrotem kochane cioteczki :loveu:: [B][COLOR=Red] Malagos Neris Aisak BeataR Aga Mazury MartaSuwałki Arka kasiaprodex Oliwka Karina1002 Jusii&Toffi[/COLOR][/B] Pixie kochana:loveu:- jak możesz zmień w temacie wątku - to już nie jest "pierwsze adopcje" już tych adopcji było kilkadziesiąt, te pierwsze mamy daleko za sobą. Marta gdzie sie podziewasz? Byłaś wcześniej tak "prężnie działającą wolontariuszką", czyżbyś zapomniała o 45 psach w "swoim miejskim schronisku" i zajeła się tylko jedną Dobrusią,która jest juz bezpieczna w Fundacji Emir ?? Martuniu w Suwałkach na Twoją pomoc ( pozwolę sobie Ciebie zacytować) ,, psy czekają" ...... --------------------------------- Dzisiaj wyadoptowaliśy do Olecka jamniczka Cukierka :loveu: Ludzie wspaniali :) będzie miał u nich bombastic fantastic:loveu::loveu:( jesteśmy zaproszone do częstych odwiedzin jamniorka :lol:) Cukierek jeszcze w schronisku [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6034/maniusme3.jpg[/IMG][/URL] A tutaj juz z nową pańcią:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2313/clipboard02anu4.jpg[/IMG][/URL] -------------------------------- [FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=5][COLOR=Teal][SIZE=5][COLOR=Blue]DZIŚ EWA( kon trojański suwałki) OD PANA KIEROWNIKA SCHRONISKA OTRZYMAŁA PROPOZYCJĘ PRACY NA PEŁNYM ETACIE W SUWALSKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT:crazyeye::lol::evil_lol: :grin:[/COLOR][/SIZE] -------------------------------- [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='dreamer'][CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries3/290509.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] :lol::lol: hehe słodki on jest:lol::lol: takie piekne zabki:lol::lol:
-
[quote name='madzia i medor']:crazyeye::crazyeye:Wow, no to jeszcze większe gratulacje:evil_lol::loveu:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Przyłaczam się i spóźnione wsiego naj naj najlepszego:Rose: i szczere gratulki :klacz:
- 78403 replies
-
^^ WitaM Serdecznie^^ :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: No i to by było na tyle.. chyba :P:evil_lol::evil_lol:
-
Ja takze sie melduję pani kapitan:razz::razz::razz::razz:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Druga sunia (Bella) jest na prawdę śliczna :loveu: wiem czarna owieczko... ale chociaz bella jest piekna-domku nie ma:(:-(:-(:-(
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
HALO CIOTECZKI!!??!!?? Zapomnialyscie o Wiluczni??:placz::placz: Sunia caly czas w schronie:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( -
ZREDA ZADZIORA - amstaffka z rodowodem - MA DOM :)
emdziolek replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariaopole']i ktoś taki to wogóle ogłasza ??? to powinna być normalnie karane !!![/quote] :mad::mad: zgadzam sie:mad::mad: a co do suczki.. moja tez w domu nazwana zostala Vega:evil_lol: suczka jest piekna, napewno szybko znajdzie sie dla niej nowy kochajacy wlasciciel:loveu: -
:mad: :mad: :mad: [B][SIZE=3][COLOR=Orange] oooo niee:stormy-sad: jak to tak mozna zapomniec o emdziolku??:eviltong: :mad: :mad: :mad: Trzeba bedzie poniesc kare: :olympic:najpierw lewy i prawy sierpowy :2gunfire: teraz z karabinku troszke:snipersm: i teraz najdrastyczniejszy moment: :boom: haha[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=Orange]:evil_lol: czesc Alu:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: WiTanko :D:D WOżoNko Po mojej DzieLni?? :mad::mad::mad: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[COLOR=Orange][SIZE=3][B]============================ Śpiąca, i zamyślona Vega( myśli o BoY'u :evil_lol:- wtajemniczeni wiedzą) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9194/clipboard01jw2.jpg[/IMG][/URL] Jak chcecie to was wtajemnicze:razz::razz: BoY to.... Vegi najlepszy kumpel, mieszaniec pittbula z amstaffem, 4 letni , czarny potęzny pies xD w tygodniu byc moze będe miała ich wspólne zdjęcia ^^ Buśka:loveu: [/B][/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='kate89']Achaa,to moja zajada gotowany ryz z mieszanką warzywna i do tego ma dziczyzne i to rano dosta,a popołudniu dostaje suchą tą z jagnięciną własnie. Ale to chyba mało prawdopodobne zeby nagle od tego co jadła zawsze uczulenia dostała ...predzej sama sie czyms poczęstowała i teraz ma.Ale mam takie tabletki na sierść i stany zapalne na skórze to jej dam to sie poprawi jej,bo jak narazie bez przerwy sie drapie i liże,ąz mnie to drażni[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Orange]Kate- wiesz moja też dostawała cały czas to samo. i nigdy nie wyglądało na to ze ma alergie-wszystko było wporządku, po dwóch latach jakoś alergi dostała:shake: dziwne... i na to co jadła od małego:roll: Też się zdziwiłam, jak dowiedziałam sie o tej alergi..... Może przerzuć sie na wołowine z ryżem i warzywami- aha jezeli ma uczulenie to wazne jest tez , gdy w pokarmie ma oliwe z oliwek- tak mi mówił wet. 3mam kciuki za twoją sunię:lol::lol::lol: [/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='kate89']My zaglądamy,podziwiamy Vegulca,tylko czasami nie ma czasu zeby sie rozpisywac ;/ Moja niedawno dostała strasznego uczulenia na brzuchu i nie wiem od czego.Tak sie zastanawiałam czy mzoe jej tej karmy nie zmienic,bo niby nigdy po niej uczulenia nie miała,ale teraz nie wiem od czego ma bo to samo cały czas je ...a jakiej firmy masz ta karme co wet ci polecil?? Moze sie na nia przezyce albo na rybke[/quote] Karma VEgi to : Ryż z wołowinką:cool3::cool3::cool3: Normalny gotowoany ryż z wołowiną bo nie moze dostawać suchego jedzonka:lol: 3mam kciuki za twoją sunię żeby wyzdrowiała:loveu: wysyłam wam duuużo światełka:evil_lol: :lol::lol::lol::lol::lol:
-
================================== 4 śliczne owczarki i mixy owczarków w Suwałkach!! 1. Szczeniak ok 3 miesięczny- Zefir [FONT=Comic Sans MS]ZEFIR- to szczeniak, ok 3 miesięczny, bardzo podobny do owczarka niemieckiego.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jak każde szczenię, bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi. Jest zadbany, bardzo przyjacielski i wesoły, to jeszcze małe, psie dziecko... Pokochaj go.[/FONT] 2. Suczka o 10 miesięczna Bella. [FONT=Comic Sans MS]Piękna suczka owczarka niemieckiego, "Szariki" ;-) jako superinteligentne psy nie potrzebują reklamy.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Suczka łagodna i śliczna- MIODZIO!!![/FONT] 3. Ok 8-9 letnia suczka Kleo [FONT=Comic Sans MS]Kleo to śliczna suczka owczarka niemieckiego, bardzo mądra i kontaktowa. Chociaż nie jest już młodziutka, serduszko ma wielkie. Napewno pokocha swojego nowego pana. Być może Ty nim będziesz??[/FONT] 4. Suczka ok 5 letnia, niewidoma na jedno oczko - Wilczunia [FONT=Comic Sans MS]Wilczunia to bardzo ufna, łagodna i śliczna - przypominająca wilczka - sunia. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Swojemu Panu odda całe swoje serce. Ta biedulka nie widzi na jedno oczko. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Prosimy – daj Jej możliwość pokazania jak pięknie potrafi Ona kochac… [/FONT]