-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
"Paszczurek" --> metafora taka :cool3: [CENTER] A Vega miewa się dobrze;-) A tak wygląda zmęczona zabawą "[B]paszczurzyca":[/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2386/vegadm2.jpg[/IMG][/URL] Jaki piękny uśmiech xD Vega przesyła namiętne pocałunki wszystkim cioteczkom:cool3: A teraz jest zmęczona więc idzie spać.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/1552/vega2kc0.jpg[/IMG][/URL] Tak więc razem z Vegą mówimy Wam- DOBRANOC:loveu: [/CENTER]
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B][COLOR=Red]NA WSTĘPIE DO MODÓW: VEGA TO KOONDEL:evil_lol:[/COLOR][/B] No wreszcie i nareszcie znalazłam chwilkę na założenie galerii dla mojego 20 miesięcznego paszczurka a raczej paszczurzycy:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Moja suczka zwie się Vega i jest pięknym paszczurkiem:cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Mam ją od czasu kiedy skończyła 4,5 miesiąca, gdy ją przywieźliśmy była strasznie chuda, zebra było można jej liczyc, na początku nie jadła nawet dobrego papu ugotowanego przez mamę, rzadnej dobrej psiej karmy- za to jadła suchy chleb;| a to dlatego że mieszkała wcześcniej w KURNIKU z kurami i jadła suchy chleb- czyli z przyzwyczajenia nie jadła psiego. Ale po jakimś czasie zaczeła wcinać za trzech i jest teraz taaaaaaaka piękna:lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Więc tak wyglądała jak miała 5 miesięcy:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5797/schowek07uf9.png[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Tutaj z mamusią szukają kota;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8643/schowek10wd9.png[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]A tutaj jej mama ;-)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1337/schowek09pg4.png[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]A tak Vega wyglądała gdy po raz pierwszy w jej życiu spadł śnieg;-)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3599/schowek06lc0.png[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Wktórce nowe zdjątka;-)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Buziak słodki od Vegi dla wszystkich cioteczek!! -------- Do naszego grona dołączył także Pacco: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4541/slodkiexm0kh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1940/clipboard09wg0.jpg[/IMG][/URL] W tej galerii możecie równierz podziwiać Qmpli naszych psiaków: Kajtka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6168/clipboard02xs2.jpg[/IMG][/URL] Argo: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/147/db7c076d34d6e8d9.jpg[/IMG][/URL] BOBIK: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/178/ac955e6610bcfc97.jpg[/IMG][/URL] Nalu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/178/c73ad000a13997a1.jpg[/IMG][/URL] POzdrawiamy! 10.01.2009 roku do naszej rodziny dołączył buldożek francuski ! Całus dla sędziego Z korczówki zwany po domowemu - Wollie (łoli) [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/311/a892966dc515107amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/8dc21500d33e5ed2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/47/eadbf4e85025e2bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/312/c4cdcef496a51c9fmed.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Nono nie ładnie ze piesek ucieka;P dobrze że wrócił ;-) pilnujcie Asterka ;-)
-
===================================================== Wiecie co załoze dzisiaj dla niej bloga- takiego ładnego blooga , opiszemy z Ewą jej historię, wstawimy fotki i najwyzej zadzwonię ja w poniedziałek do rana bo ta suczka musi znaleźc pana... Ewa co ty na to?? =====================================================
-
ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)
emdziolek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Bosz biedny piesek.. :-( może trzeba go gdzies wystawić na jakis ogłoszeniach internetowych?? -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
DO góry po domek!!:-( -
Hektor - wyzełek z Suwałk NARESZCIE W CUUUUDOWNYM DOMKU!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Hektorka!!:placz: -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='gigi-44']Allegro ktoś wystawił? Jeżeli nie to mogę się tym jutro zająć tylko plis niech ktoś podeśle mi jakiś tekścik bo ja to mogę wam alarm zrobić bo ja raczej ścisły umysł jestem (tzn ściśnięty):lol:[/quote] Suczka nie ma jeszcze allegro. Dobrze by było zby ktoś się tym zajął. Kochana zrobisz to?? -
Hektor - wyzełek z Suwałk NARESZCIE W CUUUUDOWNYM DOMKU!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
SZUKAMY DOMKU!!!!! PILNE!!! Ja wstawiłam hektorka na kupsprzedaj ktoś może wstawić go na inne portale?? np allegro?? -
[CENTER][SIZE=4][COLOR=navy]======================================[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=navy]Jak juz napisałam w temacie jest to nowy(bo w starym coś szwankuje) watek suczki TUFI , uratowanej przez dogomaniaków przed śmiercią. Suczka przebywa teraz w hoteliku dla zwierząt i pilnie poszukuje nowego domku.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]A oto suczka:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6686/270407asterisunia051gs5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3556/270407asterisunia052cm5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/943/270407asterisunia070ns1.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][COLOR=navy]======================================[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Hektor - wyzełek z Suwałk NARESZCIE W CUUUUDOWNYM DOMKU!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
HALO CIOTECZKI GDZIE JESTESCIE??!!:placz: SZUKAMY DOMKU DLA HEKTORKA!!! -
Piękna suczka rottwailerka z Suwałk ma domek!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Suczka jest cały czas w hoteliku i poszukuje pilie domku stałego!!! -
======================================== Asterek dzisiaj pojedzie do nowego domku!!!:multi: ========================================
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02'][B][SIZE=3]Diana[/SIZE][/B].... niech bedzie [B][SIZE=3]Diana[/SIZE][/B]... :loveu: Czy sie zgadzacie??????[/quote] Ja jestem za! :loveu: A więc szukamy Dianie domku!! -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anashar']Wrzucę sunie na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] tylko błagam wymyślcie jej jakieś imię, bo nie chce jej wrzucać jako bezimiennej :([/quote] Wilczunia :lol: :lol: :lol: -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Trzeba rozmieścić sunie na stronach z ogłoszeniami ;-) Ja moge dać ją na Kupsprzedaj i na mojpupil ;-) -
Piękna suczka rottwailerka z Suwałk ma domek!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Nie udało mi się jej wprowadzic- bo powiedzieli mi ze mnie pogryzie. Ale suczka dobrze trzma z psami z kojca w którym siedzi. Do ludzi jest niezwykle łagodna :) Jest kochana!!! A zabiera ją Agnieszka z Krakowa ( tam tez jest fondacja na rzecz ratowania rottków) Wiec potrzebna zrzutka na hotelik!! -
Piękna suczka rottwailerka z Suwałk ma domek!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Szukamy szukamy .Fundacja to miejsce gdzie psy są do czasu kiedy nie znajdą domku. Ale narazie zrzuta na hotelik potrzebna!! -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj w schronisku. Suczka jest przesłodka :) Bardzo chciała zeby ją głaskać ale nie podchodziła do krat a jak juz podeszła to nie mogła odejść , stała i lizała mi ręke :) Szukamy jej domu cioteczki!! -
Piękna suczka rottwailerka z Suwałk ma domek!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Czy ma ogłoszenia w necie i allegro?? Może potrzeba ją ogłosić?? :roll:[/quote] Nie ma jeszcze... Agnieszka z Fundacji Rottka chce ją zabrac 6 maja... troche to długo przydałoby sie ja na ten czas zabrac do hoteliku , pozrzucać się... Co wy na to?? -
Piękna suczka rottwailerka z Suwałk ma domek!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Za godzine bede w schronisku. Sprubuje namówić kaloszowca zeby mi ją dał wyprowadzić , nawet tuż obok schroniska... ważne żeby rozprostowala łapki...