Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='a_ga.isk'][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/fsfs.jpg[/IMG] Co on tam widzi? :evil_lol:[/quote] AGa Ciebie pewnie zobaczył:cool3::cool3::cool3:
  2. [quote name='groszek83']:crazyeye:O matko!!!!!!:crazyeye: a autograf wzięłaś??:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/quote] :cool3: :cool3: :cool3: Jak wzielas to ja odkupie:cool3: :cool3: :cool3: heheheh
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja poprosze sztuk 1 ... książki "jak wychować sobie mame" :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :razz::razz: ok nie ma sprawy jeden egzemplasz z autografem poleci do ciebie:evil_lol: Ale nie wiem czy wyrobisz sie finansowo:cool3:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz::placz: wzruszyła mnie Twoja historia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Naprawdę??:eviltong::razz: To napisze książkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol:
  5. [quote name='zuzolandia'][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/27-5.jpg[/IMG] .echhhhh zeby tak moje CICIATE zechciało popływac se w stawie ...... nic z tych rzeczy .no chyba ze pancia tez wlezie i zmoczy dooopeczke .....to wtedy kudłate wskakuje coby pilnowac stada sztuk 1 eheheheh dziendoberek złociutka !!!!![/quote] Hehehe widze ze moja Vega nie jest sama:evil_lol: Twoje tez nie wchodzą same do wody??:razz: Ja dzisiaj weszłam troche bardzij niż do kolan do wody( jaka cieplutka:loveu:) to Vega weszła za mną:P A rzucałam jej patyki itp - nic- zero nie weszła;P Dzieńdoberek Natalko:loveu: Kiedy nowe foty Tajfuniska??:loveu::loveu: .
  6. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Alu Strajkowałaś dzisiaj?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z Ozzym??:cool3::cool3: Ja z Vegą robiłam wdomu małą manifestację:lol::lol: Mamuśka nie chciała sypnąc kasą na nową obróżkę:P Ale maniwestacja sie udała i ide z Vegą po obróżkę nową :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hihi:loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana psinka... już ją lubie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że wszystkie WIELKIE psy powinny spać w łóżku... nasz śpi z nami / ze mną, na mojej połowie :angryy: a jak te 60 kilo grzeje mi stópki... :loveu: bo toż to takie nie humanitarne wypędzać psa z łóżka... pies tez człowiek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Orange]No nie do końca człowiek ale członek rodziny więc mu także należy się spańsko i tulanie w łóżku xD:loveu: A co do Wagi Vega waży 36 kg- nie za duzo?? :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/B]
  8. Ło Boziu jaki apartament:cool3::cool3::cool3: Piękny:loveu::loveu::loveu: Wybuśkaj Wojtusia za taka piekną bude dla naszego skarbusia:loveu::loveu::loveu: WOJTUNIU JESTEŚ CUUUUUUUDOWNY!!!:multi::multi:
  9. ===================================================== :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jak cuuuuudownie:multi: ====================================================
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:a Ozzulka ja sobie nauczyłam w wyrku spać jak był malutki:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i tak już został ...tylko troszke urósł:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]Hihihi troszkę??:cool3: Z mojej wyrosło małe bydlątko:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]Jak mój brat przywiózł VEgulca wogóle na łóżko bała sie wejść- my ją zapraszaliśmy ( przyznam sie że nawet próbowaliśmy przekupić smakołykami) ale nie chciała. Dopiero po jakiś 3 miesiącach spedzonych u nas ( miała już ok 8) po raz pierwszy zasnęła ze mną w łóżku - na mojej głowie:evil_lol: :evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B] Przez pierwszy tydzień u nas nie chciała nic jesc- zawsze sciągała z grzejnika suchy chleb- ale póxniej nauczyła sie pieknie jesc i teraz jest tłuściutka:D[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:o pastowaniu ....mnie:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] :evil_lol: hehe ja Cie mogę NAPASTOWAĆ droga Alu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ide spać buziole od Vegi:loveu:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak piesowi jajki:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] A co czym gadacie bo ja nie w Temacie?- zrymowałam:evil_lol::evil_lol:
  13. No no śliczna sunia :loveu: Galeria pieknie sie rozwija:cool3: Gratulki:lol:
  14. [quote name='Ada-jeje']Co w lozku asty powinny spac? Chyba to musialoby byc loze madejowe, bo jak czasem jade z nim do mojej mamy i tam faktycznie pcha sie do lozka i spi ze mna i mama na dwoch lozkach i to w poprzek.To my z mama rano wstajemy polamane, a na dodatek wszystkie kosci nas bola.[/quote] [SIZE=4][COLOR=orange]Hehe łoboziu to musi nieźle sie rozpychać:P :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  15. [quote name='justys95']No! Mądra psina :diabloti: wie co dobre....:evil_lol:[/quote] Hihihi no tiaa najlepiej pańcie zwalić i samej sie rozłożyć na łóżku:evil_lol: :evil_lol:
  16. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Hihi niespodzianka :diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu:no piękna mordziulka [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9466/vega2xx1.jpg[/IMG] tak tak ....ASTy powinne spać w łóżku .....koniecznie ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [SIZE=4][COLOR=Orange]Hihi no ze mna ona spi tylko taaak się rozpycha ze z łóżka mnie zwala :diabloti: [/COLOR][/SIZE]
  18. [quote name='dealer']glowa do gory:loveu: DASZ RADE na pewno:loveu:[/quote] :shiny: Popieram xD DASZ RADE i nie ma innej możliwośći :shiny: Będzie :thumbs::cool2: Kiedy Nowe foty tego tłuścioszka z sexi pupcią??:evil_lol: U VegI nowe:D PozDrO:loveu:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i przyszłam zerknąć na Twoją Vege... piękna.. a widziałaś mojego :diabloti::eviltong: phiiii :eviltong: super że Vega trafiła do Ciebie... na suchym chlebie daleko by nie ujechała... wszystko super, mam tylko jedno ALE: dlaczego ten pies nie śpi w łóżku :mad: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Moja Droga spi jak jej sie podoba:evil_lol: Dzisiaj spała ze mną:multi: i zwalila mnie z łóżka :eviltong: A tak wygląda obudzona Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6448/aa1km5.jpg[/IMG][/URL] I znowu ta nawiedzona z aparatem robi mi zdjęcia:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1982/clipboard04tw7.jpg[/IMG][/URL] Ooo mucha poleciała:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/562/aakd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9466/vega2xx1.jpg[/IMG][/URL] A tu Wam pokaże swój pycholek:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8740/vegatm0.jpg[/IMG][/URL] Później razem z Emdziolkiem bawiłam się piłką i teraz jestem taaaaka zmęczona:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2297/clipboard01tv5.jpg[/IMG][/URL] No no wiecej zdjęć Emdziolek da Wam jak troszke odpocznę:lol: Buziole:sweetCyb: .
  20. [quote name='Ada-jeje']szkoda ze mieszkasz tak daleko bo moglybysmy czasami spotkac sie na spacerku, a jestem pewna ze moj Jeje chetnie by sie pobawil z twoja Vega, ona wyglada jak jego siostra.[/quote] Hihi no szkoda:( Ja własnie jestem jeszcze w szkole. napewno jak wróce wstawie zdjecia Vegi. Pozdrowionka:loveu:
  21. [quote name='emdziolek']========================================= A ja ponownie zapraszam do licytacji :loveu: nowe cudeńka na bazarku:loveu:' =========================================[/quote] ZApomniałam podać linku:eviltong: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52526[/url] ZAPRASZAMY!!:evil_lol:
  22. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a widziałaś mojego....????? :grins: co tam Ozzy... pfiiiiiiiiii :eviltong: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Hihi no jeszcze nie widziałam:diabloti::diabloti: Chyba jeszcze mojej nie widziałaś:cool3: hihi:evil_lol:
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/341/64d3f1c866da2a69.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue][SIZE=4]:cool3: Ulala jaka pupcia:evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/397/0e7258adb85bc535.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/397/0e7258adb85bc535.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/341/e96a363182d35fe2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/341/e96a363182d35fe2.jpg[/IMG][/URL] :multi::multi:A juz myślałam że moja Vega to jakiś wyrzutek- ona tak samo tarza sie po ziemi wydając dziwne odgłosy:cool3: hihih Buźka dla Ozzy'ego:loveu:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/341/663cfb928f7dbf41.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/341/663cfb928f7dbf41.jpg[/IMG][/URL] Chyba już zmęczony??:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/396/df286e049deaab38.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaki piękny pycholek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Piękny wyrósł z niego męszczyzna:evil_lol: Jak tak porównuje fotki z 1 strony z tymi to aż miło :loveu:ze takie ładne psisko z niego wyrosło:evil_lol:Pozdrowionka i całucy od amstaffki Vegi dla Ozzy'ego :*
×
×
  • Create New...