-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[url]http://img523.imageshack.us/my.php?image=dscn2462dl6.jpg[/url] PowAlaJącE zdjęcie:evil_lol: Jaki śliczny jezyczek i takie słodkie ząbki:lol::loveu: WiTaJ AxeLEczKO ze swym pięknym huskym:loveu::multi::multi: BuziIOle i miziaNko ode mnie i Vegi!:loveu:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/7c3def05ae1a97aa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] Doberek:) Usta usta:loveu: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
DobRywieczoRek:razz: Wpadłam odwiedzić i pozwiedzać:cool3: mMmMm jakiego ty masz cuuudnego pieska:evil_lol: Buziole dla niego od Vegi:loveu: I doBranoC:razz: -
WiTaj KochAna CioteCzko AlU:loveu::loveu: Wpadłam W odWiedZinKi ale JUż PóźNO więc Powiem TylkO dobraNoc I zmyKam:cool3: Więc: :loveu:DOGOBRANOC:sleeping: i zmykam....:scared:
- 78403 replies
-
DObRywIEczÓr :diabloti: Ulala juz tak późno? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/899/sl270640kc1.jpg[/IMG][/URL] Uueeh nawet spać mi sie zachciało:mdleje: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4808/sl270644qe8.jpg[/IMG][/URL] No to hoooop do Natalki do łóżka:razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6290/sl270609iw9.jpg[/IMG][/URL] I kolega mój jest:thumbs: To LEcImy Spać:sleep2: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9250/sl270611um6.jpg[/IMG][/URL] :sleeping: DogObRaNoc CiotEczKi:sleeping:
-
Witaj Alu Kochana:loveu: Dzieńdoberek mówię Ci z rana:loveu:
- 78403 replies
-
A ja przyszłam Ci Alu kochana dogobranoc powiedzieć:evil_lol: [B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]:loveu::loveu:DOGOBRANOC:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]dobereczek :multi::multi::multi: Ozzulek posyła pozdrowionka szalonej Veguni:loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] VEga DzIękuje i rówNierz śle mu PozdRowionka:loveu: Uwaga uwaga teraz będą foty:evil_lol::evil_lol:: Mówiłam że lubie pokazywać język:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/617/sl270586mg9.jpg[/IMG][/URL] A taka jestem piękna :):loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3238/sl270597wt4.jpg[/IMG][/URL] Tak wyglądam na spacerku w parku :multi:: z przodu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2205/sl270580je8.jpg[/IMG][/URL] z tyłu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3301/sl270569mq9.jpg[/IMG][/URL] I profilek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4594/sl270568ca9.jpg[/IMG][/URL] CdN :loveu: Aha będĄ teŻ filmiKI 3 :D
-
zgadzam się:loveu: Śliczna ta plamka na nosku:loveu: ulala ile tu beagli:-o:evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0275.jpg Cuuuuuudne zdjątka:cool3: Ale Ajka ma team:evil_lol: Buziaki;*:loveu:
-
ALuuuuu:loveu: Nie znikaj:evil_lol: Doberek Kochaniutka;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]widzę ze pasjonatka:loveu::loveu::loveu: piłeczek ....jak Ozzulek;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Orange]Jaaasne ,ona ma fioła na punkcie piłeczek :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Dobry Wieczór :multi: Ile fotek Veguni :loveu: [URL]http://img409.imageshack.us/img409/710/sl270555gh7.jpg[/URL] a piłka nie zrobiła psssss ....? ;)[/quote] [COLOR=Orange][B]Witaj:loveu: NIeeeeee, jeszcze jej nie przegryzła-cuuud:razz::razz::razz::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Ania-shira']Vedze się coś pomyliło płka na dworze a nie w domu :lol: Vega na dworze się bawi a wdomu lezy no chyba ŻE WOLISZ W DOMU BO NIKT CI PIŁKI NIE ZABIERZE A NA DWORZE LUBISZ POLEŻEĆ NA ŚWIERZYM POWIETRZU , NA SŁONECZKU :multi: pOZDRAWIAM[/quote] [B][COLOR=Orange]Chcecie zdjęc na dworze..?? TO dzisiaj będą zdjęcia na dworze:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Doberek wszystkim cioteczkom!!:loveu:[/COLOR][/B]
-
WIECZORNA DAWKA ZDJĘĆ ;-) eh już rano trzeba iść zaraz na spacer:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8651/sl270531ux4.jpg[/IMG][/URL] No to wstaję: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1685/clipboard01jz0.jpg[/IMG][/URL] Na spacerku uważnie się rozglądam: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1677/sl270484xi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2231/clipboard04re7.jpg[/IMG][/URL] A po spacerku zabawa z PIŁKĄ!!:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1513/sl270551mf7.jpg[/IMG][/URL] Chwilow odpoczynek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1452/clipboard01asssmd8.jpg[/IMG][/URL] i dalej zabawa.! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9125/aasft4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2518/clipboard02asuu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8708/clipboard03js1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/710/sl270555gh7.jpg[/IMG][/URL] Vega się zmęczyła i już odłożyła piłkę;-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1723/wwwwue5.jpg[/IMG][/URL] No i to by było na tyle :-):loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jezorek...:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img258.imageshack.us/img258/2899/sl270473wv9.jpg[/URL] dobranoc dziewczyny:loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Dzieńdoberek xD xD:loveu::loveu: Jedno zdjęcie Vegi trzepiącej uszy : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8614/sl270482da8.jpg[/IMG][/URL] Prawda ze uroczo wygląda?? :lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:grzmi....[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] No tak to właśnie przypomina"grzmienie" hihihi:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]Elo Emilko....turla się i wydaje dziwne ;)dźwięki:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/quote] Tiaa to tak jak Vega:P "grzmi" :razz: hihihi:evil_lol:
- 78403 replies
-
HejKa AjKOwaTe DziEwuszKI :loveu::loveu::loveu: MelDUję się po dwutygodniowym odpoczynku ;-) Oglądnęłam wszyyyyystkie fotki i stwierdzam że Ajka ma superowych koleszków :cool3::cool3: Wesoło ona ma:razz::razz: Buziaki i pozdrawiamy! Emdziolek&Vega:loveu:
-
:razz::razz::razz: Helo ELo :razz::razz::razz: Fotki mojego ulubieńca:loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/42/5f344840abe733e3.jpg[/URL] Hihihi turla sie powiadasz?? :lol: :evil_lol::evil_lol: Niech CI będzie:P moja też tak sie "turla":evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='invictus hilaritas']zostalo 10 minut - przegrywamy 2 glosami ..[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6444279#post6444279[/url] Bazarek dla Altera... 3maj się kochaniutki... :-(