-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='kate89']Witamy razem z moja astką Pigi :) tez czekamy na zdjątka Vegi :) piękna sunia i jak ładnie zbudowana. czytałam cały wątek od początku bo dopiero tu zawitałam. i tak dodam nie na temat ,czy na alergie nie jest lepsza ryba albo jagnięcina ?? Bo moja tez ma i zajada jagnięcinke :)[/quote] Witaj Kate89:loveu: No niestety tak zadecydował nasz kochany pan weterynarz wiec lepiej pilnowac sie jego rad:loveu: Sorki ze nie bylo zdjec ale net mi cos w domku padł a ja jestem wlasnie w szkole. Moze jak wróce to juz z netem bedzie wszystko ok to wstawie zdjecia Vegulca:loveu: Buźka!
-
[quote name='dealer']:placz: :placz: smietanka:crazyeye: :crazyeye: co sie ta krowa musiala nameczyc jak ja doili...na pewno ja bolalo....:placz:[/quote] Ja chce tylko naszej Alutce dogodzić co oby sie najadła:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]dobra moga być pomidorki;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:dzień doberek[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ze smietanką?? Ogóreczkami, szczypiorkiem i rodkiewką do tego??:cool3::cool3::cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj myślisz że nie zejdę od tego .......a może tak tatarek ....mięsiwko ......kiełbaska ...szyneczka:diabloti:...pomidorki moga być:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hahaha nie mam mięsiwka ale pomidorki są:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='dealer']ale Ala nie jest krolikiem:crazyeye:[/quote] hihihi to w ostateczności biały serek lub jogurcik:diabloti:
- 78403 replies
-
Alu pytałas co serwuje:P To CI mówie że serwuje wszystko co zdrowe :P czyli zieleninka i warzywka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]Robiłam takie rzeczy ,ze się najstarszym indianom nie sniło:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hihihi no tu musiało to byc ciekawe:razz: :razz: A co z tym szamankiem?? co chcesz do jedzenia??:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]GUPOTY!!! pies to człowiek!!! a nawet więcej :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak z nią gadasz?? i co ona ci odpowiada?? :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [SIZE=3][COLOR=orange][B]Hau hau uuuuuu hau:eviltong: :lol: :lol: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=orange][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=orange][B]A jak z nią gadam to moja słodka tajemnica;) hihihi[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]to zrób cos i dla mnie bom też głodna i :angryy:...niewyspana:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [SIZE=3][COLOR=orange][B]Alu moja droga to co ty w nocy robiłas???:mad: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=orange][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=orange][B]A na co masz ochote?? Bo nie wiem co lubisz jesć:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
Dzieńdoberek:loveu: Melduje swoją obecność i gotowośc o do oglądania nowych fotek ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pjuż jestem :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B]Ja tez jestem- niewyspana i głodna więc ide coś wszamać:razz: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sandybrown][B] czeeeeść Alu:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]że co?? :crazyeye: pies to nie człowiek?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co za gupotki :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]HELLo! [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [SIZE=4][COLOR=orange]:diabloti: :diabloti: Głupotki???? Piesk to pies a człowiek to człowiek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=orange]Chociaż ja swoją sucz traktuje jak koleżanke- gadam se z nią o wszystkim:cool3:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=orange][B]Witaj Alu:loveu: Jak tam nocka??[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ffa500][/COLOR][/SIZE][/B]
-
:wallbash:A ja bede walić w drzwi i okna i pobudze xD :wallbash: Alu...:diabloti: (zaraz zapukam słuchaj..... puk puk słyszalaś??:razz: czemu nie otwierasz??:P ok rozumiem ze spisz:) TO dobranoc Alu:hand: i Ozzulku :sleep2:
- 78403 replies
-
[quote name='niunia32'][CENTER]hej[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6448/aa1km5.jpg[/IMG] ale mordka kochana :loveu:[/CENTER] [CENTER]dzięn dobrek! życzymy miłego dzionekcza :* Tajfun i niunia[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkorange][B]Witaj natalko :loveu: Doberek wszystkim cioteczkom:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Dzień dobre popołudnie:eviltong::eviltong: Jak tam Alu u Ciebie ze słoneczkiem?:cool3::cool3: Też Patelnia??:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='kon trojanski suwalki']=================================================== Cudnie dziewczyny - wielkie dzieki za kasiore :loveu: Jutro pokombinuje z privami. Narazie zbieramy na przyszlosc, bo zywie psiaka sama a jesli gdzies pojedzie - bo przeciez napewno pojedzie do nowego domku (czyli na paliwo), oczka, szczepienia - zawsze kasa bedzie potrzebna - bez dwoch zdan. Zeby juz dla Niego byla a nie w ostatnim momencie zbierac i stresowac sie i przedluzac jemu bycie tutaj zamiast zawiezc go do nowego domku. W razie czego pojdzie na innego psiaka. ==================================================[/quote] U mnie Bazarek do niedzieli :cool3: A tak wogóle dzieńdoberek:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ozzy strajkował ...nie chciał do domu wracać[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [B]:evil_lol:[/B][COLOR=DarkOrange][B]Mi Vega na polu uciekała jak widziała ze smycz chce jej przypiac[/B]:eviltong: [/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:za ile.....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]ooooo nie pytaj xD[/COLOR] :cool3::cool3:[/B]
- 78403 replies