-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)polecam się na przyszłość[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :) Napewno kiedyś skorzystam :evil_lol: Obiecane fotencje: Ze swoim Panem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2609/vegaprzemozr8.jpg[/IMG][/URL] Shot at 1969-12-31 Zapatrzona: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/3172/vegasa8.jpg[/IMG][/URL] Shot at 1969-12-31 Obudzona :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4719/dsc01975nu5.jpg[/IMG][/URL] Shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=DSC-W100.&make=SONY.]DSC-W100.[/URL] at 1969-12-31 No wiecej bedzie po spacerku jutro :)
-
:multi::multi::multi: Doberek Alu :cool3::cool3::cool3: Jakie fotencje mmmm:razz::razz::razz::razz:
- 78403 replies
-
[quote name='bonita']O jakaś nie śpiąca była:cool3: , a ja niewygadana poszłam spać:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pssssssst:cool3: dziś moze pogadamy, cierpię na bezsenność:diabloti:[/quote] hahaha:razz: ja całą noc nie spałam:D bullka narysowałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='bonita']Czemu już poszłyście spać:shake: co ja teraz będę robić?:sadCyber:[/quote] pisac ze mną cioteczko bonito:razz::razz::diabloti::diabloti:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przyszłam z odwiedzinami :cool3::cool3::cool3::cool3: więc odwiedzam :multi::multi:
-
:loveu::loveu::loveu: Hej hej Alu :D:D :multi::multi::multi: WAKACJE !!:evil_lol::multi::multi::multi: Bede cie teraz często odwiedzać:razz::diabloti: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Ja już co prawda składałam życzenia, ale przyszłam się jeszcze napić:diabloti: :knajpa::knajpa::knajpa:[/quote] tak tak zgadzam się z Tobą - zdrowie mamuśki Ali :popcorn::laola:
- 78403 replies
-
Ło boziu bym zapomniała:oops: [SIZE=4][COLOR=Red]WSIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO KOCHANA ALU!!! :Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:Rose:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1604/bukiet01ft3.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:z najprawdziwszymi piorunami:angryy: umykam ...będę zapewne wieczorkiem :razz:... [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Tak więc żegnaj Alu:razz::razz: nie na długo mam nadzieje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I];)[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witaj ...u nas się zbiera na burzę:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Na burzę?? :razz::razz: mózgów czy taką z piorunami?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A u mnie gooooorączka - nie sobotniej nocy ale czwartkowego popołudnia:evil_lol::eviltong:
- 78403 replies
-
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
BAZAREK DLA SUNI: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4043086#post4043086[/url] postaram się wystawić jeszcze kilka rzeczy. Zapraszam do licytacji:loveu: -
PRAWIE mnie zamęczyli, prawie..żyję i MAM DOM!!!:)
emdziolek replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
W takim razie swój bazarek przeznaczam na leczenie i opłacenie sterylki dla suczki. 3mam za sunie kciukaski idzisiaj postaram się wystawić kilka ogłoszeń o suczce.:loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]aa to ty mi wymachiwałaś tym kijaszkiem;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/quote] Tiaaaa to ja bylam:diabloti::diabloti: najprawdopodobniej:evil_lol: Bo wiesz ja we śnie nie jestem soba i nie wiem co robie więc cudem przeżyłaś:razz::razz::razz: a nikt więcej mnie nie widział we śnie biegającej z kijem beysballowym??:diabloti::diabloti: a tak wogóle miłego popołudni Alu:loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='LALUNA']Emdziołek rodowód jest to dokument wydawany w hodowli potwierdzajacy ze potomek jest po skojarzeniu dwóch osobników o znanym pochodzeniu. Rodowód zawiera drzewo geneologiczne danego psa. Aby nie było wątpliowsci ze pies jest potomkiem danych rodziców musi być spelnione wiele wraunków. Poświadczone krycie danej suki i danego psa. Odbiór miotu gdzie po raz pierwszy szczeniaki przechodza selekcje hodolwana i jezeli cos wzbudzi niepokój komisji szczeniaki moga nie dostac metryk. Jezeli wszystko jest w porzadku szczeniaki są oznaczane przez tatuaż. Jezeli pies nie ma tauazu to pochodzi z jakiejś pseudohodowli wiec i rodzice nie spełnili wymogów hodowlanych a i przodkowie mogli byćmieszanaka. I to mogloby wyjść w kolejnych pokoleniach, mimo iż potomek wygląda względnie na rasowego. Rodowodu taki pies nie moze dostać bo nie wiadomo co niesie w genach.[/quote] :lol:Dzięki za tak konkretne wytłumaczenie:) Pytałam - z ciekawości mojej znajomej;);) POzdrowionka:loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]doberek Nasza Dilereczko:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] DzieŃdobry MatUlu:eviltong::eviltong::eviltong: Jak tam sie Spało ??:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: NIe widziAłaś mnie we śnie z kijeM beysballowym ??:mad::mad::eviltong::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z']Bry wieczór, wpadłam z rewizytą :p [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6448/aa1km5.jpg[/IMG][/URL] Śliczna niunia :loveu: Mizianko ode mnie i lizki od Maksia :lol:[/quote] Witaj :D:D juz sunia wymiziana od wszystkich cioteczek:evil_lol::evil_lol: Doberek wszyscy:loveu:
-
[quote name='paula_z']Ćliczny motylek i hipnotyzer :p Cześć Alu :multi: Czy Ty już śpisz? ;)[/quote] niio właśnie spiochasz już Alu??:lol::lol: Witam i zarazem się żegnam bo ide spać - i we śnie bede dusić kierownika suwalskiego schroniska :diabloti::diabloti: hahaha:mad::diabloti::diabloti: :loveu:DObranoC:loveu: ps. We ŚniE jestEM nieobliCzalNa.. wieC jak MNie spoTkaCie we ŚniE to UciekAjcie gdzie sie da bo chodze z kijem od beysball'a:mad: tyle ze z nożami po bokoch:diabloti::diabloti::diabloti::razz: Kolorowych snów:razz::diabloti::diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z']Cześć Kasiu z przychówkiem :multi: :p[/quote] Wtamy się:cool3::cool3::cool3: Jak tam zdrówko mojego ulubieńca??:evil_lol::evil_lol: Moja Sucza Vega chyba sie maxie zakochała :loveu: bo jak jej pokazywałam zdjęcie to tak fajnie "burczała":lol::lol::loveu: Tak więc Buziole od Vegi:oops::loveu:dla MAxa:lol: A ja narazie musze oszczędać na siłach bo coś mnie chyba jakaś grypa bierze:roll: Ale siły mam wystarczająco tyle żeby wam dobranoc powiedzięć:diabloti: :loveu:DOBRANOC:loveu: