Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]....no tak ...Wakacje ...młodziez sie leni:razz:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu kochana młodzież sie nie leni tylko komp mi sie popsuł i nie moglam nic napisać:P tak tak będą foteczki cierpliwości:diabloti::diabloti:
  2. -------------------------------------------- Szczeniak bullka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/4011/rysunekrk9.jpg[/IMG][/URL] rysowany w srodku nocy :diabloti: z nudow:diabloti: tak jak ta dziewczynka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9104/rysunek2sx1.jpg[/IMG][/URL] i ten " maltanczyk" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2954/rysunek3ix9.jpg[/IMG][/URL] a tego bullka narysowalam bodajże przedwczoraj z nudow:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4949/rysunek1yp5.jpg[/IMG][/URL] no ty tyle:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: nie wyszly najpiekniej , wielkiego talentu artystycznego to ja nie mam ale mysle ze cos one przypominaja:lol: -------------------------------------------------------
  3. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: No ja myślę...... tak tak niech wpuszcza Ewe do środka:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Po to jest koń trojański :razz::razz: Niby prezencik w ladnym opakowaniu - a tu w ladnym opakowaniu bomba atomowa:razz::razz: Moznaby troche dymu narobic chociaz zgadam sie tez z pixie - to moze byc od nich taki kon trojanski ( ta propozycja pracy ) zeby cie ewa "przymknac" tak choc troche bo przeciez ty bedziesz reprezentowala "schronisko" a chyba sama na siebie psioczyc nie bedziesz. Moze w ten sposob chca uciszyc ten szum jaki sie narobil gdy kon trojanski wkroczyl do akcji:diabloti: nie wiem, nie wiem co mam myslec.... Zaufajmy Ewie bo napewno wie co robi:loveu::evil_lol::evil_lol: pixie dobrze mowi- nasz kon ma glowe na konskim karku i nie da sie:diabloti: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  4. ========================================== Teraz ja wtrace:diabloti: Pamietacie jak pisalam o tych bullkach co w nocy rysowalam?? chcecie zobaczyc??:razz: =========================================
  5. [quote name='czoko123']Aura na zdjeciach wyglada raczej na duza sunie> Ile dokladnie moze miec wzrostu?[/quote] Sunia nie sięga nawet do kolan dla mnie a ja mam 165 wzrostu. jest mała:lol: Hop do góry - niech zauważą cię cioteczki które zechca pomóc a ja lece wystawiać ogłoszenia :evil_lol: moze ktoś się przyłączy?
  6. [quote name='D O R K A']Co słychać u mojej kochanej Vikuni?[/quote] Hallo halo co u suni??:shake::shake::shake: nikt nic nie pisze.... :-(
  7. [quote name='dealer']dzien dobry....docencie mnie bom czekala z 15 minut po drzwiami zeby tu wejsc i sie przywitac:diabloti: Karola foty super:lol:[/quote] pfi ja 20 minut czekałam :eviltong::eviltong: tak mi net chodzi:mad::mad: Doberek :) śliczne fotasy :D:D:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Doberek Alu;);) U mnie armia małych rzołnierzyków pod balkonem biega:eviltong: (rzołnierzyków- czytaj= szczeniorów) jakie fajne i kudłate:lol::lol::lol: 3 rzołnierze z mamuśką i właścicielką rozbrykanej czwórki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='psiara90']Sunia trafiła z suwalskiego osiedla do schronu ... Jest już w schronie ponad pól roku .. Dla każdego psiaka jeden dzień w schronisku to o jeden dzień za dużo :( Ma ona jakieś 2 lub 3 lata ... Jest to mała suczka, która kocha ludzi ... Jest śliczna i taka kochana ... :( Dawniej jej ogonek merdał, gdy zachodziło sie do schronu, teraz ... Patrzy się tylko swoim ślicznym już zrezygnowanym wzrokiem ... ;([/quote] Sunia w schronie bodajze od października...:-(:-(:-( już tak długo czeka...:shake: Mogę zrobić dla małej bannerek- narazie tyle moge pomóc, umieszcze jeszcze gdzieś jej ogłoszenie i później napisze gdzie. 3maj się Aura:loveu: a to jeszcze jedno foto suni: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3003/kaukaz104gc3.jpg[/IMG][/URL] prawda że śliczna??
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:śliczny szczylek był z Veguni:loveu: Witanko z ranka śpiochy;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :loveu::loveu::loveu: Witaj Alu kochana:loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śpiochy?? My z Vegulcem od 7 rano na nóżkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: byłyśmy pobiegać;)
  11. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeszcze jedno: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2483/piotr025sx0.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:śliczny szczylek był z Veguni:loveu: Witanko z ranka śpiochy;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :loveu::loveu::loveu: Witaj Alu kochana:loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śpiochy?? My z Vegulcem od 7 rano na nóżkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol: byłyśmy pobiegać;)
  13. [quote name='Neris']Podniosę małą, tylko tyle mogę...[/quote] halo halo czy mogę prosić o nr konta? pieniążki z bazarku muszą mieć do kad lecieć:cool3: a co u sunieczki??:-(
  14. [quote name='bonita']O nie ma foteczek, ale buziaczki są :loveu:[/quote] Są są foteczki- ale z dzieciństwa: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5254/clipboard02le4.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3481/clipboard03rh3.png[/IMG][/URL] no to tyle i buziole od VEgi:loveu::loveu::loveu:
  15. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Witanko :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co tam jak tam??:cool3::cool3:
  16. [quote name='Sabina02']Niestety, wakacyjny przestoj...:shake:[/quote] kurcze co tu robić??:( :-(:-(:-(:-( Suczka zmarnuej sie w schronisku:placz::placz::placz::placz: pomocy!!!!
  17. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red]!!! SUPER !!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  18. [quote name='bonita']Ciocia była oglądać foteczki :loveu: Pozdrowionka i czekam na resztę po spacerku :)[/quote] No niestety moje kochane cioteczki - dzisiaj z fotek niteczki:shake: ulewa straszan u mnie, wody po kolana fotki bedą zapewne jutro z rana:diabloti: sliniaczki ( czytaj= mokre całusy) od Vegi dla wszystkich cioteczkóW:evil_lol:
  19. :loveu::loveu::loveu::loveu: Śliczny Ozzulek:loveu::loveu::loveu: Doberek Alu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. :multi::multi::multi::multi: Pajuniu - świetne wiadomości:loveu::loveu::loveu: tak bardzo 3mam kciukaski za Janosha:lol::lol: mam nadzieje ze to jego prawdziwy, ostatni dom- taki prawdziwy, pełny miłosci...... i mam nadzieje ze to już koniec tej tak ciężkiej dla niego tułaczki...... Ten pies jest niesamowity- zasługuje na leprze życie. No nareszcie wszystko idzie w dobrym kierunku .! :loveu: Ja także tęsknie za tym pięknym pycholkiem i tymi " zapatrzonymi w ciemność" szmaragdowymi oczkami ... KOCHANY SZMARAGDZIE- 3maj się :loveu: tyle cioteczek przejeło się twoim losem, modliłsmy sie o domek dla ciebie, teraz masz szansę na lepsze życie:multi: powodzenia kochaniutki!!
  21. [quote name='clockwork']za ile i dlaczego tak drogo??? na jaki cel??[/quote] nie mówiła ile za nie chce:diabloti::diabloti::diabloti: jeszcze ich nie wystawiłam na bazarku- ale jutro to zrobie- musze przemyśleć na jakiego psiaka kase przeznaczyc:evil_lol: branoc wam:cool3::cool3:
  22. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Narazie jeszcze nie mam zeskanowanego rysunku ale jak chcesz to looknij do galerii ozzulca tam są zdjątka moich figurek z modeliny- bullka i amstaffa:evil_lol:
  23. :loveu::loveu::loveu::loveu: Alu... no to ja pokaze wam te modelinkowe bulki:lol: Bullterrier: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/7593/clipboard03alb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/664/clipboard02awt4.jpg[/IMG][/URL] Amstaff : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9237/bulki002aqv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9687/bulki003aeb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1971/bulki001ara0.jpg[/IMG][/URL] KTo chce kto chce??:razz::razz::razz:
  24. [quote name='paula_z'] Poka bullka :razz: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może dzisiaj pokaże - musze iść zeskanować do sąsiadki bo skanera nie mam:eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. :razz::razz::razz::razz: Cześć MamUśKA:lol::lol: :razz::razz::razz: u mnie na burze sie zapowiada:mad::mad: A ja mam na bazarek dwie fajne rzeczy do wystawienia :D:D Figurki : Amstaffa- czarnobiałego i brązowobiałego bullka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak je sfoce to pokaze:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...