Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. ========================================= A ja ponownie zapraszam do licytacji :loveu: nowe cudeńka na bazarku:loveu:' =========================================
  2. [quote name='Samturia']Jeny jaka piękna amstaffka... Amstaffy są takie cudowne... i wbrew pozorą bardzo łągodne, towarzyskie i przyjazne! :)[/quote] Tak ;-) zgadzam się z tobą:) Moja suczka koffa wszystkich ludzi i prawie wszystko co sie rusza( jest jadła na konie i inne suczki) A tak pozatym każdego kogo spotka to "zalize na smierc:P" Idziemy już w Vega spać i mówimy wszystkim cioteczkom Dobranoc- a Vega mówi głosno HAU!!;):evil_lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu:super dziewczynka ci wyrosła.....bidulka taka była:-([/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hihi wszystkim dziękuje za liczne pochwały suni ;-) powiedziałam jej ze tyle cioteczek mówi ze jest piękna to zaczeła szczekać z radości co chyba znaczyło- podziękuj im wszystkim i powiedz że wysyłam 100 buziaków:loveu:
  4. No u mnie Vega to tez zapiera sie 4 łapkami przed wanną:P ostatnio weszła do rzeki ale było straaasznie gorąco( weszła dosłownie na chwilkę i wyszła) :P A twój piesio cuuudak:cool3:
  5. Przypominam że już zbliza sie koniec miesiąca, Tufinka w hoteliku, oby nie zabrakło kasy... co ze zrzytką na czerwiec?? Zeby Ewa nie została z Tufinką i długiem za hotel.. Przydałoby sie ją odwiedzić:cool3:
  6. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]Urocze ujęcia, okolica i Tajfek[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]pływamy pieskiem...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/20.jpg[/IMG][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Cleo & WielkoLUD[/FONT][/CENTER] [/quote] Boziu moja Vega to sie boi wchodzić do jęziora:lol: Ale fajnie sobie pływa:loveu:Widać że jest happy:loveu:Pozdro i zapraszam do mojego Paszczurka:loveu:
  7. Ło Boziu- jakie śliczne Konie :D :cool3::cool3::cool3: No nie można się im oprzeć :loveu::loveu::loveu: Jakie słodziaki:loveu::loveu: Gratuluje pupilków:loveu:
  8. oo Boziu jaka słodka mordka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Śliczna :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. [quote name='malaSilky']Vega jest śliczna;) miło popatrzeć na szczęśliwego psa widać po niej że ma świetne warunki u Ciebie:lol:[/quote] Hihi dziękuje za takie pochwały :oops: Staram się jak mogę żeby sunia miała dobrze:loveu: a tak wogóle ostatnio miała zapalenie ucha srodkowego, do tego zapalenie małżowiny usznej i stan zapalny zatok- wszystko na raz- wyszło ze ma alergię- chociaz jak była mała robiliśmy jej badania na alergie:roll: I teraz musi dostawać tylko wołowinkę z ryzem, czasami kurczaka- bo ma uczulenie na wieprzowinkę i prawdopodobnie na kurczaka też. Ale sunia jest już wpełni zdrowa:lol: i przesyła wszystkim cioteczkom ogromne buuuuuuuuziaki:cool3:
  10. ... O Boziu.... on chyba od tego tygodnia nic nie jadł... :-( był taki głodny.. Mam nadzieje ze Ewa napisze coś więcej... :-(
  11. [quote name='Asia&Misia']ja odwiedzam.... ...piekny piesek :loveu:[/quote] Asiu- wiem ze piękny bo mój:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I]jak to się stało ze takie cudo mieszkało w takich strasznych warunkach ...jak ją znalazłaś ...napisz cokolwiek ...bo psisko śliczne:loveu::loveu::loveu:[/I][/FONT][/COLOR][/quote] Na Vege trafiliśy przypadkowo- mój brat był w Stalowej Woli i zauważył tą (wtedy ) kruszynke, wychudzoną , osowiałą... Zaszedł do ludzi- zapytał- powiedzieli że chcą sprzedać- a my od dawna chcieliśmy amstaffa, właśnie takiego- któremu można pomóc. Więc mój brat dzwoni do nas, wysłał zdjęcia ja zakochałam sie do nieprzytomności i wziął tą biedną suczkę:loveu: Więc pierwsze tygodnie były baaardzo trudne, była strasznie zarobaczona, wychodzona, miała kleszcze, była odwodniona. Po ok miesiącu doszła do siebie , zaczeła tyć i bawić się z nami. Później zaczęło sie spanie w łóżku ale sie oduczyła i terz jak ja ją zapraszam to nawet nie wskoczy :eviltong: No i tak urusł mi taki grubasek :loveu::loveu: Nowe zdjęcia juz niebawem ;-)
  12. [quote name='kingilka'][quote name='Samturia'] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/b2.jpg[/IMG] Zjem cieeeeeeeee!!! Boskie...[/quote] Świetna fotka!! Niesamowity psiak :loveu: Zapraszam do Galerii mojego paszczurka :)
  13. Basiu- musisz PRAWYM przycisiem myszki nakliknąć na banerek który chcesz wstawic i wybrać- KOPIUJ nastepnie wejsc w panel uzytkownika i wybrać- Edytuj podpis i wkleić w miejsce edycji, nastepnie zapisz podpis- wszystko ;-)
  14. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=royalblue]Basieńko- ślicznie dziękujemy za licytacje na Szmaragda:)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4169e1]Angelika -:loveu: :loveu: DZIĘKUJEMY:cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4169e1]Żebym miała czas- pojechałabym jutro do schronu ale mam szkołe:( [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4169e1]KOFFANY SZMARAGDZIE TYLE CIOTECZEK O CIEBIE SIĘ MARTWI:loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  15. ******************************************************** [SIZE=4][COLOR=Blue]Bazarek dla Szmaragda:[/COLOR][/SIZE] [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4043086#post4043086[/url] ********************************************************
  16. ;-) A dzisiaj zdęcie Księżniczki vel Krówki:razz: : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2332/vegaoz3.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I jak?? Vega leży teraz sobie i smacznie śpi bo sie najadła:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9691/aapz2.jpg[/IMG][/URL] A taaka jestem całuśna :cool3: Ktoś chce buziaka?? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6609/abdh3.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Pycholek Vegi ( sorry za jakość- robione komórką) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8592/acaz0.jpg[/IMG][/URL] No narazie to wsio:loveu:
  17. ******************************************************** Byłyśmy dzisiaj z Ewą w schronie- przyznam się ze zakochałam się w tych pięknych oczach...:oops: Co do jego ślepoty jesteśmy w 100% pewne... Gdy ja dawałam mu jedzenie i spadało gdzieś na "ziemie", nie widział wogóle gdzie one spadło a przez ten czas suczka która siedzi z nim chwyciła za kiełbaske i mu zabrała- z ręki to bałam mu sie dawać boz głodu strasznie kłapał ząbkami ale jakos sobie poradziłam. Pies ma przepiękne oczy :loveu: szkoda ze te piękne oczy nigdy nas nie zobaczą. Piesek ma wieeeelkie serduszko, chciał żeby go głaskać, gdy zabierałam ręke on piszczał , żeby nie przestawać, zeby głaskać go dalej... Jest taki kochany....... Ewa napewno napisze cos więcej. PozdRowionKa:lol: ********************************************************
  18. ******************************************************* :razz: Hm co by tu zrobić zeby pomóc psiakowi?? Może na sznaucerkowym forum założe mu wątek?? Myśle ze dobry pomysł, musze sie tam tylko zarejestrować :) POszukam jeszcze stron z ogłoszeniami w necie i powklejam info o Szmaragdzie. 3mam kciuki za tego pięknookiego pieska... Może i ślepy- ale serduszko:loveu: napewno ma tak samo wieeeeelkie jak te które widzą. :loveu: Szmaragdzie kochany- znajdziemy Ci domek..:multi: Z pomocą tylu kochanych cioteczek jest to konieczne ;) PIXIE- wróciłaś :multi: :loveu: :multi: Pozdro ******************************************************
  19. [quote name='Ania-shira']Świetnie wygląda jak sobie śpika :lol: taka nie winna i bezradna :multi:[/quote] Hihi specjalnie dałam takie dwa zdjęcia najpierw takiej "uśmiechniętej" "groźnej" paszczy Vegu a później takie niewinne słodkie zdjęcie :lol: A teraz Jeszcze jedno : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1993/clipboard01vp6.jpg[/IMG][/URL] Buziaki od Vegi;-)
  20. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Jaka słodka niusia :new-bday: :new-bday: :new-bday: No I ten tegas- wszystkiego najlepszego dla susi i dla Panci :D :BIG: :BIG: Ajajaj biedny misio jest teraz taki torturowany :cool3: :laola: Gratuluje pięknego pupilka:cool3: :multi:
  21. ======================================================== Ja cie kręce jaka ona piekna:crazyeye: i ze takie psy na ulicach i w schroniskach lądują:crazyeye: :crazyeye: Może trzeba ją gdzieś ogłosic?? Czy cus... Pokazywałam suczkę dla mamy... żeby mojaamstaffka lubiła inne pieski już by lezała u mnie na łóżku i byłaby niuniana... :loveu: Jaka ona cuuuuuuudna:loveu: Służe wszelką pomocą( w miare możliwości) - coś trzeba pomóc?? 3mam kciuki i mam nadzieje ze do czegos się przydam. ======================================================
×
×
  • Create New...