-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[B][COLOR=DarkOrange]Hejka:multi: Jesrtem tu nowa i bede łodwiedzać:evil_lol: KOcham bullki:loveu: Śliczna ta twoja bułka:loveu: Buziole!:loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='kate89']Łdna bo moja :) twoja tez niczego sobie,wiec mozemy razem na podryw ruszac...w koncu az tak daleko siebie nei mieszkamy :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]tak tak jakieś 200km to blisko:diabloti::eviltong: To kto do kogo wpada?:evil_lol: ja zapraszam do suwaliszków tylko ostrzegam że tu piździ jak 150:shake:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)nooo w Klocku burzy sie krew :razz: [URL]http://images25.fotosik.pl/71/14522f9b6cc7ce6b.jpg[/URL] fajnista dziewczynka :loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange] Zgadzam sie:loveu: Fajniutka:loveu:[/COLOR][/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak jakiego kanarka??? dogo kanario... które uwielbiam... ???? masz takowego??? dawa linka na bloga- bede sie delektowac fotami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] emdziołku... przepraszam za zamieszanie ... ale ja prosiłam parzoną... nie rozpuszczalnik :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]łoki doki juz sie robi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5120/kawa1rp9.jpg[/IMG][/URL] I to juz jest parzona.! pić i nie marudzić:eviltong: [/COLOR][/B]
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
emdziolek replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Szarik']A dobry, narazie dobry :) Witamy. My, gaduły? Eee, wydaje Ci się.[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Nie nie ja ocka mam zdrowe:lol: Wy być gaduły:diabloti: o popatrz jakie mam ocka :crazyeye: Ładne?:P:evil_lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CZORNA jak Diobeł.... łyżeczka cukru, bez białego :cool1: czekam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]:loveu: Kaff for U:loveu: posłodzisz sama:evil_lol:[/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4797/kawa1kr2.jpg[/IMG][/URL] [quote name='kate89']Mmm...pyszna ta kawka...moja ulubiona..taka z pianką...to sie postarałas :) Ide delektowac sie moja kawką :) jak tu sie nie nawrócić jak sie widzi takie fotki clockwork jakiego kanarka? to moja Pigusia :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]:oops:Smakuje emdziolkowa kaffka:multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla']Również witam :) nie z takiego rana ale co tam... Kawka wygląda bardzo smakowicie, mam nadzieje że również mogę się poczęstować :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEjcia:multi:of corse moja droga:loveu: Serwuje dzisiaj kawki takie mniam mniam:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6476/kawazt0.jpg[/IMG][/URL] for U:lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witanko Emdziołku i Lusiaczku .... melduje się u Was już po spacerku , zakupkach i drobnych pracach domowych czekając na .....Naszą 1/3 czyli Dealerkę :p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEja Alu:loveu: Ulala to ty bardzo czynnościowa jestes ja narazie zdążyłam ubrać się i wyjśc z psem, właśnie pije kaff:loveu: A gdzie Dealerka?:diabloti:[/COLOR][/B]
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
emdziolek replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[COLOR=DarkOrange][B]Dobrydzień:diabloti: Jak tam?? gaduły??:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']Hmm.troszke mnie tu nie było...a tu zaglądam i WOW tyle świetnych fotek :) I bzuchol jaki ładniusi ma :) jak mała krówka nakrapiany :) To ja też poprosze kawke ...jakąs mocna bo wczoraj troszku za duzo zabalowałam ... Pozdro dla was i mizianko dla Vegusi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O nawróciła do nas Kate:multi: Czeeesć!:loveu: A proszę bardzo: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6476/kawazt0.jpg[/IMG][/URL] Kaffcia od emdziolka:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pBrawo Ania....fotaski extra :multi: Barry sympatyczny psiaczek :p Witanko dziewczyny :multi::multi::multi:w ten chłodny dzionek :razz:....i wcale mi się to nie podoba :shake: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HeloŁ Alu:loveu: U nas jak na syberi.! Suwałki to najzimniejsze miejsce w Polsce:shake: Dziewczyny zapraszam do mnie na kaff jest już u mnie madzialenka:diabloti: A emdziolek dobrą kaffkę robi:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B][COLOR=DarkOrange]Eloł łaciate dziewczyny:razz:[/COLOR][/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to jak tak to okej.... to ja juz jestem sobą:diabloti::diabloti::diabloti: KAWA RAZ!!!! emdziołku- gorąca poprosze bo zima jak diobli :diabloti: Vegowe foty super, bzucho taki do miziania :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Sie robi Kochaniutka:loveu: .. .. ... Jedno pytanko pijesz z kofeiną czy bezkofeinową i rozpuszczalna czy naturalna?:cool1:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'] [B] Shiro[/B], [URL="http://img47.imageshack.us/my.php?image=zmianarozmiaruobraz041ty6.jpg"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8561/zmianarozmiaruobraz041ty6.th.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Oh jak ja kocham białe szczurki :loveu: Dzieńdoberek! pobudka:diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ciii nie krzycz ...dziecka śpią .... proszę soczek:p[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Ny0BlO8mViCMvM:http://tubki.piwko.pl/tubki/cliparty_food/jpg/soczek1.jpg[/IMG] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuję:evil_lol: Mam soczek! :multi: ALu zapraszam do nas na Kaff:razz: ja taką dobrą parzę:razz: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madziu:loveu: Jak tam sie spało sie?:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='paula_z']Aaaaaaaa :mdleje: nakrapiany bzusio :loveu: [URL]http://img125.imageshack.us/img125/1498/clipboard01yl8.jpg[/URL] Hihi, świetnie śpi z tą kością :D [URL]http://img338.imageshack.us/img338/8683/sl271573zp5.jpg[/URL] Buziolki w nochalek :buzi: [URL]http://img235.imageshack.us/img235/5130/sl271564ke3.jpg[/URL] Dobry wieczór Vegulcowa familio :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] HelOł Pualinko:loveu:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B][COLOR=DarkOrange]Heja! wpadłam powiedzieć dobranoc:loveu: DOBRANOC!!:hand: [/COLOR][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]jakoś tak wyszło :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja ci dam jakoś tak wyszło!:zly7::angryy::mad: Patrz bo jutro rano na kaff cie nie zaproszem hehe:evil_lol: GDZIE MÓJ SOCZEK!!??!!:mad: BUNT ! BUNT! BUNT![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]Hej Madzialenko:loveu: Strasznie mi sie podobają oczy twojego psa - sama bym chciała mieć takowe:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Miłość od pierwszego wejrzenia:evil_lol: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]http://images13.fotosik.pl/58/26f3595c32cddfc6.jpg Padłam :D:loveu: IDem ja zaraz kimać :D lusiaczek was odwiedzi:diabloti: Buziole Agatko i sarunio:loveu:[/COLOR][/B]