-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B][COLOR=DarkOrange]Nie o ten mi Avart chodziło dawaj łaciatą na avartek bo zrobimy my na ciebie ustawke i dupa bedzie sina:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange]To jak bedzie?? Posłuchasz ciotki emdziolka?:loveu::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='Wilejkaros']Dziewczynki, ja jutro hop siup na urlop. Wracam we czwartek za tydzień. Trzymajcie się cieplutko![/quote] [B][COLOR=DarkOrange]My budziem rzdać na ciebia:loveu: Młach:calus::diabloti: myśle ze do tej pory wynienormalniemy jeszcze bardziej:diabloti: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='agaciaaa']Ale cuuuudne fotki :) ten łaciaty brzucho jest słodki :loveu: [URL]http://img406.imageshack.us/img406/2784/sl271567lj8.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Wiem ze słodki a emdziolek lubi ten brzusio całować hehe:loveu:[/COLOR][/B] [quote name=':: FiGa ::']Jakie miny :roflt: Guziczki bosskie :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hehe Vega zawsze do zdjęć dziwne minki strzela Guziczki> to może ja jakiś nacisne, ciekawe co sie stanie ?:evil_lol: FIGOWA! ZMIEŃ MI TEN AVARTEK BO CI TYŁEK SKOPIE!!:mad: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=DarkOrange]Uwaga CD:evil_lol:: Chwila na odsapnięcie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8341/sl271865kh6.jpg[/IMG][/URL] Tak luukam w bok [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6596/sl271872he2.jpg[/IMG][/URL] Coś z działu "butelki są fane" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6457/sl271851br1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5471/sl271850te2.jpg[/IMG][/URL] I dywan jest Fany [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7106/sl271852jw0.jpg[/IMG][/URL] To jeszcze za czasów Nalu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7707/sl271673el3.jpg[/IMG][/URL] A tak Vega śpiocha: Z kością: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/9536/sl271571bd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8683/sl271573zp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8761/sl271574rm1.jpg[/IMG][/URL] i bez: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/3688/sl271555pj7.jpg[/IMG][/URL] no i kinolek Vegi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2784/sl271567lj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5130/sl271564ke3.jpg[/IMG][/URL] Na dziś dosyć FotkUF:loveu: NIe ma więcej! nie prosić bo języki poucinam - a raczej palce połamie hehehe:diabloti: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=DarkOrange]UWAGA!! INWAZJA FOTKÓW!:evil_lol: Tak Vega "wyładowuje" swoje emocje :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1498/clipboard01yl8.jpg[/IMG][/URL] ujęcie drUgie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2199/clipboard02wv3.jpg[/IMG][/URL] A teraz coś z działu " zabawy z Lusiaczkiem" :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/601/clipboard05fu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/10/clipboard04li8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/9008/sl271895kn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3623/sl271845jg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4717/sl271846cx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5738/sl271854yj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9804/sl271849hj6.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][COLOR=DarkOrange]CDN:diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:no wypilim ...posprzątali ...kubeczki umyte ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]a ze mnom sie nie podzieliłyście?:placz: O wy... ! :angryy:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]choooo... :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=DarkOrange]Już idę :diabloti:[/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] no lipa... liczyłam na Ciebie, że posprzątasz ten burdel w miejscu dumnie zwanym "schronem" [SIZE=2][COLOR=DarkOrange]Jak udało mi się z Ewą w Suwałkach to uda mi sie u ciebie:diabloti: tylko zaproś mnie na kaff:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]nie... nie lubiam :p:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][COLOR=DarkOrange] TO polubiaj:evil_lol:[/COLOR][/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wariatki :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ONE.... oj wariatki wariatki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]hehehe:diabloti:[/COLOR][/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:diabloti:[B][COLOR=DarkOrange]:diabloti::diabloti::diabloti: SZATAŃSKIE NASIENIE!!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/COLOR][SIZE=5][COLOR=DarkOrange]!!!666!!! [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][SIZE=2]FigOWA! ZMIENIAJ AVARTEK BO DOSTANIESZ W PYCHOL!!:mad: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]pani od pieska pewnie założy wąteczek ;)da fotaski i wtedy Emdziołek sruuuu na Śląsk ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red]i bedzie zadyma ;)[/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange][/quote] Oj kochana zadyma BYŁABY jakich mało ale pieska juz nie ma to nie bedzie Emdziolka no chyba ze mnie na kaff zaprosicie:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma pieska... właśnie dostałam ESA że piesek MA juz dom... :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange] TO wpewnym sensiku gites:multi: a w pewnym niet bo nie bedzie szumu a emdziolek lubio szum:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to chooo mała [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/war/23902/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/war/gun2.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Fikasz?? :diabloti:A chcesz w pychol??:-x Jak ja was kocham wariatki:loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]I znowu ja ahaha:diabloti: A gdzie moja Kafa?:diabloti: Albo soczek chociażby :evil_lol: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:Emdziołek ...nie swiruj ...wyłaź z dołka...to jeszcze nie twój czas ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Mój czas sie zbliża:look3:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] joł emdziołek... zakop dołek... :diabloti: joł... czuje że rymuje.. joł joł... magdafaka ...:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Joł joł madafaka dobra zakopuje doła:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Szarik']WItamy i pozdrawiamy! Śliczna Vega, wygląda na morderrrcę :D Nie ugryzie, jak tu będę przychodzic od czasu do czasu? ;) Słyszałam coś o jakimś spacerku z fotkami, dobrze słyszałam? :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]na morderce? ależ to jest grzeczna suńka:evil_lol: Jasne że nie ugryzie jak bedziesz grzeczna:diabloti: ZAPRASZAMY:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name=':: FiGa ::']Cześc gaduły :multi::multi:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Siemasz niegaduło[/COLOR]:loveu:[/B]
-
[quote name='clockwork'][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty co mnie tak witasz jakby mnie tu jeszcze dziś nie było??[/B] [B]przeca wlazłam o 1otej... i jeszcze nie wylazłam... siedze tu cały czas :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT][/LEFT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]łoh jak miło hihihihihihih:lol::evil_lol: Nie cesz to nei nei bede cie witac a ja tak sie starałam buuuu:-( mam przec ciebie dołka:-( . . . . [/COLOR][/B] :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm: zapomniałas o kimś :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]niemożliwe!:crazyeye::placz: o kim..?:razz: Ozzy?:razz:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]Do mnie TY z tym kijem?!? :mad::mad::mad::mad: Dawaj na sparing:diabloti::mad: hehehe:loveu:[/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: przeca sie nie powtarzam... o co ciebie biega?? :mad: jak będą zdjęcia to jasne... że dam ci linka na wątek a Ty przyjedziesz po psiaka osobiście... narobimy szumu w jastrzębskiej dobijalni :grins::grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange][COLOR=Blue][U]"nie wiem[/U] o co chodzi, nic [U]nie wiem"[/U] [/COLOR] ha.! i tu cie mam:eviltong: Jasne ze przyjde:evil_lol: Tak tak emdziolek lubi szum!:diabloti: [/COLOR][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm: no dobra to mów kto to był budzony;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A ja moge wszystkich pokolei wymienić:diabloti: Ja, Vega, CIUTKU ALU bo szła do pracy i Lusiaczek też:evil_lol::evil_lol: haha jaka ja MONDRA:p:eviltong:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam zdjęcia.. odpisałam na eska i ZERO odzewu... nie wiem o co chodzi.. :roll::cool1: nic nie wiem :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]nie powtarzaj się bo pójdziesz sie uczyc do mamy Ali do szkoły:diabloti: hmm a no to szkoda że nie masz zdjęcia ale jak bedziesz miała to mi dasz:evil_lol: co nie?:diabloti: [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...żartujesz ...prawda :p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja zartuje? nigdy w zyciu:diabloti: ja zawsze byłam POWAŻNA aż do przesady:evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....no nie tylko ty rano wstajesz;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Domyślam się:evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:toż to przemoc w rodzinie :shake::shake::shake::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No przecież:diabloti: ale Lusiaczek ujdzie cało bo ja nie w domku hehe:diabloti: nie bedzie przemocy w rodzinie:eviltong: CZeść niebieska! Witamy Cie na na Naszowym blogasku:diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:na Lusiaczka z patolkiem ...nie wypada ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Wypada :D:evil_lol: [B][COLOR=DarkOrange]Jak Szła do pracy vege zbudziła! a Vega budziła mnie a jak jej sie nie udało to dziadówy z za ściany radyja maryja słuchali:angryy: [/COLOR][COLOR=DarkOrange]grrr nie dadzą człekowi pospać:angryy:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:doberek .....i fotaski i ......Paula pewno jeszcze śpi ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] pewno jo Alu! [B][COLOR=DarkOrange]Witajta na blogu Pauli li li linki i je e ej brygady:diabloti:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]Jaki ja mam pięny uśmiech:loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/389/578a8240161fc31e.jpg[/url] HEja klocusiowa. A skad ta sunieczka malutka? :loveu: dajta mi jej zdjęcie bo moja kuleżanka chciała pinczerke :evil_lol: [/COLOR][/B]