Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='agaciaaa'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/8697/sl271526lp6.jpg[/URL] jejku, jaki on śliczny! :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tak tak wiem:loveu: Cioteczki tak głupio mi prosić ale.... Mały jest juz odrobaczony i odpchlony i w przyszłym tygodniu trzeba go zaszczepić..... Akurat teraz kiedy zaszczepiłam swoją sucze i na nią poszło 80 zł a doszły teraz wydatki na małego... jestem kompletnie bez kady stoimy w dołku finansowym.. :-(moze ktoś zrobił by bazarek lub coś... musze mieć kase na zaszczepienie małego... nie oddamy przecież nieszczepionego a nie chce tez zeby Vega czyms sie zaraziła czy coś.... Prosze...:loveu:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='clockwork'][COLOR=Blue][B][FONT=Arial] wszyscy mieli w podpisach EMDZIOŁEK I VEGA w TV- kronika Kryminalna :diabloti: [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]wtorek, 16:00[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]witanko !! sistersy!!! :multi::multi::multi: P.S. a która to Ty?? :cool3: :oops: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Kryminalna? A gdzie tam ja grzeczne dziecko jestem a szczególnie Vega :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja to taka mała co o karmie mówiła :shake: :P [/COLOR][/SIZE][/B]
  3. [B][COLOR=DarkOrange]Hejka cioteczki właśnie wróciłam z małym od Weta, jest zdrów jak rybka, odrobaczony, odpchlony, siedzi i je kosteczke: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8697/sl271526lp6.jpg[/IMG][/URL] Maluszek tęskni juz do swojego nowego pana...:loveu:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MAMA Emdziołka.. :multi::multi::multi: dzieńdobereczek!!! :multi::multi: bardzo Pani dziękujemy że Nalu może u Was zostać.. do czasu aż znajdzie sie domek!!! Jest Pani kochana!!!!! :multi::multi::multi: POZDRAWIAM :loveu::loveu::loveu: a swoją drogą... Emilka... czemu nie mówiłas że mama też tu bywa... a [SIZE=4]ONE[/SIZE] takie głupoty TU piszą :roll::roll::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A no wiesz:P przedwczesna skleroza hahaha:evil_lol::diabloti:[/COLOR][/B]
  5. [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3][SIZE=2]Przyszłam ZORIĘTOWAĆ:diabloti:[/SIZE] :mad:FOTKI! FOTKI! FOTKI!!:mad:[/SIZE][/B][/COLOR]
  6. :evil_lol:[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]:evil_lol: Tak tak żmijko najulubieńsza:evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]:multi::multi::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]WSTAWAJ !!:multi::multi::loveu::loveu: [/SIZE][/B][/COLOR]
  7. [quote name='_ChiQuiTa_'] Ps. Cudowne zdjecia :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange] :diabloti:Ba, a kiedy nie były piękne:evil_lol: EloŁ doopy:loveu: Wstawać:evil_lol: Co wy jeszcze w tych łóżkach robita?:diabloti: Hę?:razz: [/COLOR][/B]
  8. [quote name='paula_z'] Witaj Emdziolek :multi: Widziałam Ciebie i Vegę w tv :grins: [B]Matyldo :-o sodomia i gomoria :evil_lol: ;) Lecę nadrabiać :lol: [/B][/quote] [B][COLOR=SandyBrown][COLOR=DarkOrange]OoO jak fajnie:P :evil_lol: Widze ze połowa dogomani widziała ten reportaż:diabloti:Rozwalimy to schronisko:diabloti: SiemAnkO z sameGo rańca! Wstawaj doopo:loveu::multi::multi::multi::multi: Ja lece z maluchami na sapcera:lol:[/COLOR] [/COLOR][/B]
  9. :loveu::loveu::loveu: O Boziu cudo z niej:loveu: DOBEREK! POBUDKA!!:multi::loveu:
  10. [quote name='Agata69']A jaka ona jest dla ludzi, psów, kotów?[/quote] Do ludzi i psów bardzo łagodna i lubi sie przytulać natomiast do kotów to nie wiemy:shake:
  11. [quote name='paula_z']Cześć Emdziolku :multi: Brawo dla Ciebie za uratowanie małego :klacz: słodki jest :loveu: Witamy mamę Emdziolka na forum :multi:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Heja PaulinKo:loveu::loveu: Ten mały słodki łobuz spać mi nie daje hehehe:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name=':: FiGa ::']:modla: :modla: :modla: Uratowałas mu życie kochana :loveu: A mamy szczerze zazdroszczę, jest wspaniałą osobą rozumiejącą że zwierze również potrzebuje opieki :klacz: Takich mam to ze świeca szukac, moja by mi drzwi pokazała gdybym z drugim psem wróciła :shake: Pozdrawiam serdecznie :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange] HeJ MamUśkA FigoWa:loveu:bardzo mnie zdziwiło ze chociaż tylu ludzi w pociągu nikt sie nie zainteresował:angryy: i mały by .... oj nawet nie chce o tym mysleć:angryy: :loveu:KwBbM :loveu:cioteczki:) ------ Nie sądziłam ze Vega tak bedzie dawała mu sie gryźć:shake::multi:[/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2092/sl271467qn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5841/sl271468gu5.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=DarkOrange]A tak sobie mały teraz śpiocha:loveu:[/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4605/clipboard01qr7.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='agaciaaa']Emdziolku, masz super mamę!!! Pozdrowienia :)[/quote] Hehe dzięki:) wiem wiem ze super:cool3::loveu: [quote name='Ania-shira']Wow co za historia z maluszkiem. Co to za bezmyślni ludzie przywiązali psa do szyny :angryy: :angryy: :mad: Ale na szczęscie go uratowałaś i jest cały i zdrowy :multi: jesteś wielka :lol: :multi:[/quote] Wielka? Mała i gruba:P:evil_lol: Dzieki [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:brawa dla mamcio że ma taką córcię ....;)....jak sobie dzieci wychowamy takie potem zbieramy owoce :loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hihi ojojoj jak tu słodko:P:oops: Jejciu nie chwalta mnie tak bo sie zaczerwienie a to tak no wiecie nei wypada hehehe:evil_lol: DogoBRanoC:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='auraa']piesek miał duzo szczęścia w tak wielkim nieszczęściu. Już by nie żył, aż się pisać nie chce. Szkoda słów. Myślę że za zło wyrządzone, kiedyś trzeba zapłacić. Teraz piesek będzie miał tylko lepiej.[/quote] No jasne że teraz to powolutku tylko lepiej:razz: MAły ma niecałe dwa miesiące, jest odrobaczony i odpchlony;-) Może jutro uda mi sie go zaszczepić ;-) :loveu::loveu:
  14. Wątek Nalu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6589837#post6589837[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. [CENTER][SIZE=3][COLOR=SandyBrown]CZEŚĆ!! Jestem Nalu bo tak nazwała mnie cioteczka Emdziolek;-) Moja Historia: Byłem sobie szczęśliwym szczeniakiem, mieszkałem sobie w domku z panem. Dzisiaj mój pan powiedział że jade na wycieczke i ze tam będą "pociągi" - myśle sobie że jakieś fajna odmiana pieska i będe sie z nimi bawić. Pan zabrał mnie i wziął sznurówke którą kochałem gryźć. Lecz w tym miejscu nie było piesków ale jakieś długie metalowe pasy(emdziolek coś mówił Lusiaczkowi ze to tory kolejowe) i tam takie dziwne maszyny jeździły.To właśnie były pociągi. Mój pan przywiązał mnie ta sznurówką i powiedział ze tutaj zostane. Siedziałem tak i czekałem a tu nagle jedna wielka maszyna nadjechała obok na te długie szyny!!!! PRzestraszyłem sie i zaczęłem wyrywać i piszczeć. Sznurówka zaczeła zaciskać mi się na szyi, prawie sie udusiłem:-( Kawałek dalej nadjeżdżał juz drugi pociąg - jechał po tym torze do którego mój pan mnie przywiązał. Próbowałem uciec ale nie mogłem wydostać się z zawiązanej sznurówki. I wtedy przybiegła cioteczka Emdziolek ze smyczka w ręku i nozem:-o ale na szcześci przecieła sznórówkę i zabrała mnie do swojego pociągu. O mały wsłos nie zginęłem!:placz: Teraz szukam domku u jakiegoś kochanego pana który już mnie nie przywiąże do torów i nie zostawi nigdzie idziej. Emdziolek mi powiedział ze to będzie super super dom i będe niuniany i wogóle. A tak wyglądam: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5392/zmniejszonexj9.jpg[/IMG][/URL] A tak bawie sie ze swoją mamą zastępczą: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/4604/sl271467bx1.jpg[/IMG][/URL] W sprawie mojej adopcji kontaktujcie sie z cioteczką Emdziolek lub Lusiaczek. Buziaki:loveu: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  16. [quote name='Lusiaczek']Hejka!Tu mama Emdziolka.Moja dzielna corcia ,przywiozla mi z podrozy maly,zywy prezencik.to cudenko Emka nazwala Nalu .To rozkoszny maluszek i swietnie bawi sie z nasza Vega.:multi:Dla niewtajemniczonych,jestem rowniez dogomaniaczka i jestem szczzesliwa,ze Emdziolek uratowal to biedne malenstwo od niechybnej smierci.Psiak bedzie mogl u nas zostac tak dlugo jak bedzie to potrzebne.:lol:Postaramy sie zapewnic mu jak najlepsze warunki,poki nie znajdzie sie ktos o wielkim sercu i przygarnie tego maluszka.Nasza Vega poczula chyba instynkt macierzynski,bo bardzo matkuje szczeniaczkowi.Pozdrawiam wszystkim.:lol:[/quote] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Orange][FONT=Arial]Mamo bo sie zaczerwienie i co bedzie:oops: A tak na marginesie Vega właśnie zabiła miska króliczego:P[/FONT]:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  17. [quote name='agaciaaa']Witamy :) Biedny psiak, co za debil go przywiązał.. dobrze że go wypatrzyłaś. a ja mieszkam w Sokółce.. będę śledzić jego losy, mam nadzieje, że znajdzie kochający domek. PS. Widziałam Ciebie i Vege w Interwencji ;) Brawo!!![/quote] hehe dziekuje:) mamy nadzieje ze teraz cos sie ruszy ;-) to link do reportażu jeeli ktoś nie oglądał;-) [url]http://interwencja.interia.pl/news?inf=963608[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [HELOŁ!!!!!!!!!!:multi::multi:
  19. Heja!! Wpadliśmy nadrobić zaległości:loveu: Pytacie czemu WPADLIŚMY bo już nie dwie kobitki ale dwie kobitki i piesek NAlu:loveu: Jeżeli chcecie poczytać zapraszam na mój wątek:) A co u Łaciatej pięnej damy??:loveu:
  20. HelOł SARuniOwe!!:multi: Wpadłam nadrobić zaległości :evil_lol: Wróciłam z białegostoku z małym psim dodatkiem ( przywiazanym do torów w Sokółce) Jak ktoś chce poczytać o małym zapraszam na nasz wątek:lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:witanko...byłam juz u Ciebie i wszystko wiem koffany Emdziołeczku :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]A teraz ja jestem u ciebie kochana Alu:loveu::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B]
  22. Sciemanko:loveu: Wpadłam nadrobić zaległości:diabloti: Chociaz nie bardzo mam czas bo musze zerkac czy vega mi małego językiem nie pożera:P:razz:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qwa... emdziołek... padam Ci do nóg.. znalazłaś sie w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie....nawet nie myśle co by było gdyby Cie tam nie było... :placz::placz::placz: QWA!!!! co za kretyni, potwory i .... brak mi słów na tych co tak potrafią zrobić żywej istocie... im dłużej siedze na dogo tym bardziej nienawidze ludzi .... :angryy::angryy::angryy::angryy: EMDZIOŁKU!!!! dzięki CI za ocalenie psiaka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Orange]KOchana po to ja żyję żeby takim maluchom pomagać. ja pojechałam do białegostoku odpoczać a mi dwie szczenięce biedy sie znalazły. Wiedzą na kogo mają trafic hehe:loveu: najważniejsze ze maluch zyje i nic mu nie jest;-) [/COLOR][/SIZE][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:...bosh...masakra co za :diabloti::diabloti::diabloti:tam przywiązało tego maluszka:shake:.... Maluch jest cudny :loveu::loveu::loveu:a ty Emilko :loveu:koffana [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Orange]Tak tak taka koffana ze mnie mama opierdzieliła za robienie schroniska w domu hehe:evil_lol: ale ja już ją przekonam na tego małego:evil_lol: niech posiedzi puki domu mu sie nie znajdzie:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  24. EloŁ cioteczki:D:loveu: Wita was nawrócona z białegostoku emIlkA z małym NAlu którego znalazłam w Sokółce przywiązanego do torów:angryy: Buziole kochaniutkie!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...