Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Pomarańczko ...ja już siedziałam w tym czasie w pracy z dzieciaczkami :p...a brutalnie obudzony był dzis ktosik inny ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]dzień doberek Madzialenko:p widzę ze już wszystko ślicznie wytłumaczyłas;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Np ja:angryy: a te dziady i dziadówy jedne:angryy: radyja maryja słuchaja od 8 rano:angryy:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B];)to te moje urlopowe 10 miesięcy :eviltong: witanko pomarańczko:p Ala nie obudziła Vegulca :mad: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]tak tak wiem ze Ala nie obudziała to... LUSIACZEK!:mad:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł Emilko... o 8mej?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: toż to skandal!!!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem ze skandal:angryy: Dziady jedne za ścianą Radyja Maryja słuchali:angryy: Idem na spacer z biczem , jak wróce to ja tu zajrze:evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już widze fotki- sztuk 4 :multi: ale nie widze tych obiecanych wieczorem... po ognisku :mad: P.S. tylko 10 miesięcy i bedzie lato :cool1::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]TYLKO??:crazyeye: Dla mnie to cała wieczność:placz: Mieliśmy iśc na ognisko ale nieeeeeee ale nieeee:shake: Zaczął padać deszcz ale kilka fotków jest i oto one: Na spacerku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/852/clipboard01bb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3634/clipboard02qi7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9627/sl271805qi6.jpg[/IMG][/URL] A tak sobie spiocha: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8668/clipboard04pw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3978/clipboard05wt2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1520/clipboard06zd4.jpg[/IMG][/URL] I to narazie tyle ale ide włąśnie z Vegą na spacer to będą foty:P:diabloti:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widze połowy fotek..:mad::mad: .. cheba sie mnie na łocy rzuciło :diabloti: niebiesko witam Was ... bo niestety nie słonecznie :placz::placz::placz: qrde... lato sie skończyło... a ja sie jeszcze słońcem nie nacieszkałam :placz::placz::placz::flaming:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] CO poradziszz Madziu takie życie :placz: JA CHCE LATO!![/B][/COLOR]
  6. [B][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]BUNT !:mad: ...... [SIZE=5]BUNT![/SIZE] :mad: ..................[SIZE=6]BUNT! :mad:[/SIZE] ...........................[SIZE=7]BUNT!:mad: [SIZE=2]Dawać FIge na Avart ty ! TY... FIGOWA ty:mad:[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
  7. [quote name='Kiłi']Cześć! Pijemy (troche spóźnieni) za 50 stronke!!:beerchug: :cunao: Tak tak :D zdrowko:beerchug:
  8. :-o[COLOR=DarkOrange][B]:placz: O matko! Axa morduje Maksia:placz::crazyeye: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/270810.jpg[/url] SiemAsz Pa u u u linko:evil_lol: Troszke się JąkŁam hehehe:diabloti: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]witanko Emdziołeczku Pomarańczko;) My z Niebieską lubiamy pomarańczki :p[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Bo pomarańczki Fane są:evil_lol: Alu Wstawaj!:diabloti: Bo bedziesz brutalnie budzona ( tak jak czasami Vega jak nie chce wstawać na sapcer:evil_lol:)[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=DarkOrange]Joł Madzialena:razz: Grrr zbudzili mnie dzisiaj dziady o 8 rano:mad: Co za kraj :angryy: [/COLOR][/B]
  11. [quote name='agaciaaa']Cześć :) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/7829/clipboard01eo8.jpg[/URL] cudna :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześć cześć:):loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:kto śmiał obudzić Vegulca.....;) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/7829/clipboard01eo8.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]JAk to kto?:evil_lol: Ala:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Bry wieczorek :lol: [URL]http://img208.imageshack.us/img208/6171/clipboard02tg1.jpg[/URL] :calus: :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Heja PauLinkO:loveu:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=DarkOrange]HeLoŁ Niebieska kochana!:loveu: Wpadłam ŁODWIEDZIĆ!:evil_lol::diabloti:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR=DarkOrange]Czeeść ALu :loveu: PRzyszłam w odwiedzinki:loveu: Bo czerwony kolor ładNy:diabloti: Ale u mnie piiiikna pogoda.!:evil_lol: [/COLOR][/B]
  14. :evil_lol:[COLOR=DarkOrange][B] HElOł dziewczęta:diabloti: Ja wpadłam powiedzieć cześć:diabloti: CZEŚĆ;-):evil_lol::evil_lol: ^ haha jak ja pięknie potrafie cześć powiedzieć :evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=DarkOrange]A no i bym zapomniała.! Obudzona Vegusława:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7829/clipboard01eo8.jpg[/IMG][/URL] Vega plątająca sie przy rannym sprzątanku:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6171/clipboard02tg1.jpg[/IMG][/URL] Vega "czyszcząca" Firanki:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7416/sl271793fh5.jpg[/IMG][/URL] A takie ładne dzisiaj u nas chmurzaki były:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4866/sl271797cw2.jpg[/IMG][/URL] Reszta fotków wieczoraskiem bo lecimy na ognisko z Vegulcem hehehe:diabloti:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niebieska konczy prace o 17:00 i z wielkim żalem żegna sie z kompkiem :placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz: czasem i pół godziny sie żegna :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja bardzo proszę - nie tytuować mnie POLKĄ bo mi styd... składam wniosek o azyl polityczny na Kube :cool1: cześć emdziołku z mama i Vegetą :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hahaha to tak jak ja żegnam sie z kompem:evil_lol: Heja Madzialenko:loveu: NAreszcie [COLOR=Blue]niebieeesko[/COLOR]:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pczerwona melduje sie na posterunku.... jeszcze jutro i potem .........luz :loveu: czekam na fotaski :grins: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HeloŁ[COLOR=Red] czerwona[/COLOR]:loveu: Wiesz ze czerwony kolor miłości:diabloti: hehehe:loveu: Ha.! A lusiaczek urlopik wykorzystał i bedzie do pracy chodziła:eviltong: A ja od poniedziałku do szkoły:shake: ugh..:diabloti:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='paula_z']Cieszkam, że maluszek Nalu :loveu: ma domek :multi: Hej Emka :p Poczytałam [B][COLOR=Red]czerwono[/COLOR][COLOR=Blue]niebiesko[/COLOR][COLOR=DarkOrange]pomarańczowe[/COLOR][/B] rozmówki normalnych ( inaczej :hmmmm: ) Polek :evil_lol: Ale się grzecznie :diabloti: spytam: gdzie te obiecane foty :mad: :eviltong: ;)[/quote] [COLOR=SandyBrown][B]HEja CIutku Paulu:lol:Idziem dzisiaj do weta z Vegą i po drodze zrobimy fotencje :loveu: A teraz jade ja do miasta:diabloti: MY zawsze jesteśmy NORMALNE:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [B][COLOR=DarkOrange]Heja 1/3:loveu: wita cie dodatek specjalny hehehe:diabloti: [/COLOR][/B]
  19. [quote name='madzia i medor']Ale Ci chooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiieeeeeeeeeee ddoooobrze:p:p:p Cześć Chlorkowa:loveu: Kurde, dużo gadata, a ja się czuje źle, bo nie jestem wstanie tego nadrobić:roll::roll::roll: Na szczęście zatapiam smutki w butelce... piffka:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]My dużo gadamy? Skądże:diabloti: Ulala jakiego??:razz: A ja normarnie sobie dzisiaj drina wypiłam bo siostra przyjechała z angli:razz: PiŁyśta whisky z colą?:diabloti:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'];)[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]otóż to........[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No ba :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]Niebieska![/COLOR] [COLOR=DarkOrange]gdzie cie wywiało?:P:loveu:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)i tak trzymać ...mam musi być oki.....wiem to po sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U Nas Madzialena też się zachowuje normalnie ;)bo jest jak u sia :eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]tak bede 3mać:evil_lol: No bo tu to jak w domu hehe:diabloti: Prawieże [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]to jednak oprócz rasy psów to mamy podobne charakterki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=DarkOrange]Po rodzinie nic nie ginie:diabloti:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol:nie myśl ...nie warto ;) Tylko dlaczego chciałas mi na złość robić:crazyeye: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Bo jestem wredna doopa:evil_lol: Żartowałam sobie:loveu: Tobie na złość? Ciutku Alu nie mogłabym Tak bez powodu...? ..... hehehe:diabloti:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może ciebie mama wzieła do kolejki za papierem toaletowym... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 3 razy tam stawałaś:cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Haha:diabloti: A ja to chyba sie wplątłam w tą drUgom:diabloti:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i o to mnie szło :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Taak? to nie to jednak nie bede ci robiła na złość:diabloti: A może pomyśle?? :razz: Ja i myslenie?:crazyeye: WooooW:evil_lol:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...