-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla']haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki łaskawco :diabloti::diabloti::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]JEST za co:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Witanko vegusiowe ludzieńki :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Witanko:) Tak jak obiecałam - foty z wczorajszego spacerku:evil_lol: Na początku foty VEgi: Głupia mina [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6663/clipboard08yi4.jpg[/IMG][/URL] Powoli zbliżam się do wody: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5896/clipboard06wu7.jpg[/IMG][/URL] WESZŁAM:multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5664/clipboard12rz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4108/clipboard13zr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/6215/clipboard15fq6.jpg[/IMG][/URL] ZA chwile CD:diabloti: [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla']dzięki, przyda się...co za dużo to fakt ale Vega wygląda ślicznie i zdrowo :loveu::loveu::loveu: :shocked!:<zastraszony> nie, nie...nie bij !!! ;) znasz się, znasz....cofam co napisałam :evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No ja se myśle:mad: Narazie cie nie uderze:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']to dawaj tą śmietanke bo nie chce mi sie isc do sklepu :evil_lol: albo od razu całą kawe serwuj ;) a najlepiej to z fotkami Vegi na deser :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]BEdOM fotki jak wróce ze szkoły:lol: a fane fotki faaaane:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='kate89']cześc wam lachony.. ledwo pierwsze dni w szkole a ja juz zawalona nauką siedze ...i pierwsze sprawdziany sie zaczynają...blee nawet to do doga nie mam czasu wpaść...jaki ten świat jest okrutny :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześc lacha:razz: No ja tez nie mam lekko... co poradzisz tak to juz jest w szkole:shake:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]umi umi :cool3: sama mi mówiła, bo do mnie dziś dzwoniła :cool3: :evil_lol::roflt: i na zakończenie tego posta chciałam podkreślić ino jednego fakta :cool3: VEGA NIE JEST GRUUUBAAAAA!! :p :loveu: jak mówię, to mówię, jak mówię, to wiem :diabloti: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tiaaaaaa NIE UMI! i NIE WKRĘCAJ MI WAŁKÓW TY BA BA BA BA BA BA BASIU!!!!!!!!!!!:mad::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko :multi: [URL]http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HeloŁ elOł:lol:[/COLOR][/B]
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
emdziolek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Emdziolek, a jak ty sobie wyobrażasz transport suni do Suwałk ? Przyjedziesz po nią do Mielca ?[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja nawet nie wiem gdzie Mielec jest:shake: Może na dogo na wątku transportowym ktoś by się zgłosił nawet na trase łączoną.[/COLOR][/B] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]co nie?:) to tyż mówię, że laska!! :loveu:a emdziolka jej poleciała po rajtach :cool3:[/COLOR][/B] :diabloti: [B][COLOR=Purple]Witanko emdziolko, co swego piesa obrażasz:cool3:[/COLOR][/B]:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]JA ci dam ze sie nie znam!:motz: Witaj Basiu :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:herbatkę zrumem poproszę ....kawa mi zamarzła... dzień doberek :p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HeloŁ Alu:loveu: z Rumem Bleeee:splat: [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć emdziołku :multi::multi: dotarłam z trudem... bo dogomuł nie współpracuje... a zanim zaczął współpracować to zapomniałam co ci chciałam powiedziec :oops: ale jestem..... :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześć Madziu:loveu: Tak zgadzam sie ze dogomuł na współprace nie ma chęci:shake: Ale przypomnij sobie:diabloti: !! I niezmiernie nam miło ze jestem u nas:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']widać emdziolka się nie zna ;);):evil_lol::evil_lol: hihi :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja ci zaraz dam !![/COLOR][/B]:motz: [B][COLOR=DarkOrange]ja sie nie znam?:crazyeye: A wryjOk wchesz ?[/COLOR][/B]:mad::evil_lol: [B][COLOR=DarkOrange]Heeeej!:loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=DarkOrange]GADUŁY!!:crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Na mnie kawa nie działa tak jak powinna :razz: moge zasnąć w chwile po wypiciu.. Właśnie nabrałam ochoty, ale nie mam śmietanki :placz: a czarnej nie cierpie :placz:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]To mogę kopsnąć smietankY:lol: Doberek:loveu: [/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]emdziolkowa.. czemu Ty babo swego piesa obrażasz? :cool3::mad: VEGA wcale NIE JEST GRUBA!! :cool3: jest pięęęęęęknaaaaa :loveu: zobaczysz.. jak ona to przeczyta (a umi... na pewno umi :cool3:) to sie zamknie w sobie i już się nie otworzy :cool3: :evil_lol: buzi buzi na dobranoc :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja jej nie obrażam a mówie prawde!!:lol: Na szczęście Vega nie umi czytać:evil_lol::loveu:[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]Dobranoc i dzieńdobry[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']Cześć :) :multi: Ja tam bym chciała żeby Salsa w przyszłości była tak "gruba" jak Vega :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To 3mam kciuki:eviltong: ale co za duzo to nie zdrowo;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:przyszłam z reklamacją ....u nAS cały dzień leje ......powtarzam leje deszcz jest ZIMNO i to ma być zakończenie lata albo złota polska jesień ....z nosa wiszą sople , paluchy odmrożone ...masakra....:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu spokojnie ja właźnie stukam ząbkami z zimna.... :placz: nawet CO nie włączone brrrr:placz: Ah jak ja kocham taką pogode:loveu: :placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR]
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
emdziolek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=DarkOrange]Hej cioteczki. JEżeli macie[/COLOR][/B] [B][SIZE=4][URL="http://img232.imageshack.us/img232/3607/dscn4079rc0.jpg"]tą[/URL][/SIZE][/B] [B][COLOR=DarkOrange]suczke mogłabym jej dać DT. Potrzebowałabym troszkę się o niej dowiedzieć, ile mniej więcej ma miesięcy, czy była odrobaczona,itp jak reaguje na inne psiaki( bo ja mam suczke amstaffke), ostatniio miałam jednego tymczasowicza Nalu czytaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77709"]TUTAJ[/URL] i pięknie się bawiły jak maluch znalazł domek to jakoś pusto sie zrobiło bez niego.... Prosze o info o suczce:loveu:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]Czeeeeść:razz: Moge was zjeść?:evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Ania-shira']Witajcie Vegulcowe :multi: O brawo widzę że masz talent rysunek jest super a fotki są świetne :loveu: :multi:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEJ Aniu!!:multi: Dzięki wielkie:evil_lol: Jaki tam talent - kilka kresek na kartce:eviltong: Fotki swietne bo vega na nich hihi:loveu: bUzioL[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/00132.gif[/IMG]....[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]paszcze i nie widze tej złotej jesieni .... fotki Vegulca widziałam :p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]TO paszcz wyraźńiej:diabloti: [/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img208.imageshack.us/img208/8932/sl272460un0.jpg[/URL] ale kochany pychol :loveu: A Mickiewicz ekstra!!!!! :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Dzięki:oops:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']ale z niej postawna babeczka [URL="http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg"]http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg :loveu::loveu:[/URL] Mickiewicz fajny no i gratuluje dobrych ocen :cool3: u mnie jeszcze nikt nic nie robi :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tak tak bardzo postawna:evil_lol: Dziękii:diabloti: [/COLOR][/B]
-
[quote name='clockwork']:diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wydawało mi sie że mieszkam w Jastrzębiu, ale chyba niepostrzeżenie zesłano mnie na sybir:roll::roll: doberek[COLOR=DarkOrange] pomarańczowo[/COLOR]- [COLOR=Green]zielone[/COLOR]...... z mordulcem :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEja Niebieska:loveu: MADZIU!!:multi::loveu::loveu::loveu: No Zielona juzw pracy ale wieczorem tu zajrzy:evil_lol: Co wy gadacie o sybirze , narzekają że Zima a ja widze przepiękną polską złotą jesień. :iloveyou: :grab: Ugh...[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Bry w zimny i mokry dzionek ;)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]BRy :razz: Rzeczywiście zimny i mokry:placz:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Witam zimową porą [IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/02s.gif[/IMG][/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Heja alu:loveu: Ja cie krece jak ty teraz tak się trzęsciesz to co będzie przykładowo za 2 miesiące gdy nadejdzie prawidziwa ZIMA!!??:santagri::knuje: Strach pomyśleć:shake::evil_lol: Kilka fotek: O taka jestem piękna i... gruba:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg[/IMG][/URL] Tak sobie dysze:eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/526/sl272448tr8.jpg[/IMG][/URL] Tak słodko kimam:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5944/clipboard01qv5.jpg[/IMG][/URL] A tu mój pycholek :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8932/sl272460un0.jpg[/IMG][/URL] A takiego Mickiewicza jam dziś nabazgrała ( na jutro na dodatkową ocene z polaka:diabloti:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3402/sl272479aqa9.jpg[/IMG][/URL] A no i jeszcze bede chwalipięta i sie pochwale:diabloti: ze w pierwszy dzień [/COLOR][COLOR=DarkOrange]dostałam 1 + )joKe) z fizyki, NIE ZARWAŁAM ŻADNEJ PAŁY!!:D:D AJ FIL GUD!![/COLOR][COLOR=DarkOrange]:diabloti::jumpie:[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]TYRYRYRYRYRY![/COLOR][/B]
-
[quote name='paula_z'] Cześć Emi :multi: Współczuwam :glaszcze:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Dzięki... uwierz mi - jest czego współczuć... jakbym napisała co w szkole powymyslali to byś się za główke złapała:nerwy: Ale puki co mówię ci z serducha DOBLANOC KOCHANIUTKA:loveu: :bye:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]EloooooŁ:cool3: Wpadłam Wam powiedzieć DORANOC:loveu:[/COLOR][/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B][COLOR=DarkOrange]DżemdobryWieczór:cool3: Ja żem tu wpadła z wizytą:evil_lol: A wy tu a prawku gadacie:eviltong: Hmm ja to jeszcze ze 3 latka mam zanim bede mogła je wyrobic:lol: No i ten.. DOBRANOC [/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:hand:[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]( jutro trzeba wstawać z rańca do sQll:roll:) KTO WYMYŚLIŁ TE POJE***CHANE MUNDURKI!!??[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:motz:[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange] ZABIJE!:mad: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]OOo spacerowe foty!!:multi: LEce booo chce :loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/401/a216dd8dac355d3f.jpg[/url] Dobranoc:lol:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty... piękna złota polska jesień....:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DOŚĆ LATA!!!! stanowcze NIE! :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]NIE!! NIE !! NIE!! JA CHCE LATO!!:placz:[/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:evil_lol:[B][COLOR=DarkOrange] Cześc Zuzankowa Basiu:loveu::multi: NAreszcie żeś wróciła:loveu: Ile foootek o woooooow!:crazyeye: TO sie wywczasowałyście:multi: Buziaki:loveu:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]Czeeeeśc witam cie Mła cioteczko:loveu::evil_lol: Zawróciłam juz ze szkoły. Ugh ostry rok sie zapowiada:roll::shake:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]HEjka mAdziu:loveu: Brrr zamarzłam :placz: Ale u nas dzisiaj zimno[/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=Cyan]IDZIE ZIMA:placz: [B][COLOR=DarkOrange][SIZE=2]JA CEM LATO!![/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] -
[B][COLOR=DarkOrange]Zaaaaawróciłam ze szkoły:evil_lol: Cześc kochana:loveu: Wpadłam w zapowiedziane odwiedzinki :diabloti: Ja cem kaff, czy mogę liczyć ze ktoś mi takie cuś zaparzy?:diabloti:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Doberek ....czerwona melduje się na posterunku ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Doberek ALu:loveu: ZAraz zalece do ciebie:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]ja też doberek :) na fioletowo siakoś tak :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Doberek:multi: WYwczasowana:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niebieska oczywiście.... :eviltong::eviltong::eviltong: pozdrawia z zimowego śląska :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]O hej Niebieściutka Madzialenko:razz: [/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć dziewczyny (i chłopaki) ;)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HeloŁ EloŁ:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a widziała ty jesień gdzie za oknem minus 666 stopni?? :cool3::cool3: ZIMA!!! ja już łaże w dwóch bluzach i kurtce zimowej, a w pracy sztywnieją mi paluchi od... [/B][COLOR=Cyan]klikania[/COLOR][B] mrozu :roll: mam rękawiczki... i zastanawiam sie nad czymś pod spodnie :roll: ale co ja gadam... ja nawet w lecie jak słońce zachodzi odziewam bluze- cóż tam że jest 30 stopni :roll: ni ma słońca = zimno :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Brrr a ja dzisiaj mało w szkole nie zamarzłam:placz: BendOm pod wieczór fotki ide do miasta po reszte książków:lol: Buziole:loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Emdziol :loveu: superowe foteczki :) [URL]http://img57.imageshack.us/img57/6357/clipboard12av0.jpg[/URL] Vega taka uśmiechnięta ;) :loveu: Ja chce fotki Lusiaczka napadniętego!!!![/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hej agatko:loveu: JEdno zdjęcie szamającej kość Vegi( z lusiaczkiem będą później:evil_lol:) [/COLOR][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3791/86893851es8.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=DarkOrange] Bede później narazie dam kompa dla brata:loveu: [/COLOR][/B]
-
Szarik: nieco większa kuleczka.
emdziolek replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
hehehe to tak jak ja od VEgi:evil_lol: Szarik a jak ty masz na imionko hę.? A no i do której klasy poszłaś:evil_lol: POwodzonka w Szkole:loveu: Wymiziaj swojego:evil_lol: