Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Witajcie cioteczki wróciłam z białegostoku. Narazie nic nie wiem co z nim sie dzieje - dowiem sie tego dzisiaj bo dopiero wrócilam i mam ze sobą małe psie nieszczęście które było przywiązane do torów:angryy:
  2. Heja ja tez juz wywakacjowana:lol: A taki oto młody kawaler zawitał do nas na tymczas: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2428/zmniejszoneoq7.jpg[/IMG][/URL] Na początku Vega strasznie sie na niego rzucała myśleliśmy ze nic z tego nie będzie ale teraz vega robi maluchowi za mame;-) Historia NAlu( bo tak go nazwałam) Jechałam spowrotem z Białegostoku dzisiaj myśle sobie fajna podróż ( jechałam juz z jednym szczeniakiem rottweilera, wiozłam do augustowa) W Sokółce mieliśmy dłuższy postój (ok 30 min) nie wiem czemu ale zerknęłam przez okno i widze na torach coś sie rusza między szynami [ dodam ze tamtędy zaraz miała jechac nasza lokomotywa], siedziała ze mna taka pani ze szczeniakiem sznaucerka i ja patrze - a to szczeniak!!:placz:wyrwałam z pociągu jak oparzona wrzątkiem i patrze a on sznurówką przywiązany do szyny!!:placz: to ja za scyzoryk i sznurówke przecinam i wzięłam go bo co miałam zrobić.malec przestraszony , wtulił się w siedzenie i spi, tamta pani przypilnowała a ja biegiem do konduktorów i kierownika pociągu czy moge go bez biletu bo kasy nie miałam a to małe psie nieszczęście chętnie wezme to na szczęście pozwolili. Mama moja w pracy zabije mnie za tego psa ale do schroniska nie oddam tym bardziej ze Vega sie w nim zakochała - teraz maluch śpi a Vega go "czyści" :loveu: Może ktoś chce to oto cudo??:razz:
  3. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]poczekaj... za 3 godz. bedziemy, bo do 17tej pracuje :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jasne to czekamy:loveu: :loveu: zmykam ja bo czas mi sie na kafejce konczy ach te kafejki potrafia wykonczyc finansowo - 5zl za godzine - ździerstwo!!:angryy:
  4. Dżek niedlugo zostanie upiony!!:placz: Moze ktos napisac do fundacji ASTKA, moze przyjeli by staruszka do siebie? Inaczej zostanie uspiony!!:-( :placz:
  5. [quote name='Sabina02']Witaj Wilczuniu... Nie mam zwyczaju podrzucac watkow, ale teraz musze to zrobic, bo nikt do Ciebie nie zaglada...:shake: Moze jak bedziesz u gory to Cie ktos odwiedzi...[/quote] ja tez nie mam takieg zwyczaju ale dzisiaj wyjątkowo ie podrzuce! hop!:multi:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co Ty tam na tych stokach robisz?? HĘ?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pilnuje domku dziadka:razz: chceta to wpadajcie z mordulcami :D:D:loveu:
  7. HEjka cioteczki:loveu: Melduje sie z białegostoku i pozdrawiam was serdecznie!:loveu:
  8. Ciao cioteczki:loveu: Pozostawiam wam wątek pod opieką na całe 3 dni! wybywam do białegostoku:p Fotki bedą po moim powrocie - chyba ze wcześniej moja mamuśka fotki zrobi i zarzuci na dogo;-) Buziole!:multi::loveu::loveu::loveu:
  9. Witanko Ajkowe dziewczeta:multi::multi:
  10. [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/150820.jpg[/url] Padłam:sweetCyb: :mdleje: :sweetCyb:
  11. [quote name='Ania-shira']Witajcie Merdaski dla towarzyskiej Vegi. Biedna Vega dzieci grają w piłkę a ona w domku :evil_lol: Merdaski dla naszej modelki Vegi :multi: ;)[/quote] WYmiziana:loveu: [quote name='paula_z'][URL]http://img172.imageshack.us/img172/1658/clipboard02gj7.jpg[/URL] :loveu: Ja dawałam biotynę Dolfosa w proszku, jest też w tabletkach [URL]http://www.krakvet.pl/dolfos-biotyna-preparat-mineralno-witaminowy-psow-proszek-300g-p-9145.html[/URL][/quote] Dzieki Paula:loveu: Już kupujemy Vegulcowi mam nadzieje ze pomoże:loveu: [quote name='Ania-shira']Doberek :multi: Merdaski dla Vegulca :multi:[/quote] Doberek Aniu!!:multi: Wymerdana!:loveu:
  12. Bry wieczór;) Tak tak! rośnij Saruniu rośnij:diabloti::diabloti:
  13. Witaj Klocusiowa:diabloti: Odziwedz was [SIZE=5][COLOR=DarkOrange] ..EmdziOlek ....... EmdzioLEk EMDZIOLEK ............Emdziolek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Inwazja Emdziolków!!:eek:[/SIZE]
  14. [quote name='sisia0']co z tym szczeniaczkiem... czy ktos mu pmaga czy konczy sie na gadaniu?? wystaic bazarek i na SGGW go !!![/quote] jasne ze ktoś mu pomaga. Zbieramy kase na leczenie, szczeniak bedzie schronisku na sianożęciu, to prywatne, dobre schronisko ale leczenie bedzie pewnie kosztowalo majątek:shake:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a cie prosze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: A teraz VEgi foty: Co tam takiego te dzieci robią? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6010/sl271225rb7.jpg[/IMG][/URL] CHyba Grają w PIŁKE!:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3607/sl271226zw9.jpg[/IMG][/URL] Emdziolku mogę z nimi pograć?:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1658/clipboard02gj7.jpg[/IMG][/URL] Albo nie, ide ja spać:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/5631/clipboard01ze2.jpg[/IMG][/URL] No to by było na tyle:) A tak swoją drogą to Vegulec miał dzisiaj kompańsko i zauważyłam ze strasznie z niej sierść wyłazi:shake: Zna ktoś jakieś dobre preparaty witaminowe na wypadanie sierści? Ostatnio brała witaminki takie ale nie pomogły:shake:
  16. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podlinkowałam Ci ;);) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] dzieki:loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Dobereczek moje dziewczyny z samego raneczka:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Witamy Alu na naszym blogasku:loveu: Ulala u nas gorący dzień sie zapowiada - właśnie idę z Vegulcem na spacer - będą fotki będą:multi: BuuuzioLe:loveu:
  18. [quote name='agaciaaa']Witamy :) och śliczności z tej Twojej Vegi [URL]http://img155.imageshack.us/img155/189/sl271056la0.jpg[/URL] :loveu:[/quote] Witajcie cioteczki:loveu: Jasne że wymizana Vegunia od cioteczek:multi: Dogobranoc ;*:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Dobry wieczorek:cool3: Jednak Sarunia bardziej mi do pitta podobna niż asta:loveu: Mizianko dla zalotnej Sarci!:multi:
  20. UWAGA CIOTECZKI! Tego cudownego, łagodnego psa, którego wyrzucił jego poprzedni właściciel, przygarnęła wspaniała Pani Maria. DZEK choć nie jest już psem młodym, jest bardzo wesoły i przyjazny. Bardzo pilnie poszukujemy mu domku, w którym spędzi spokojna psią starość. Pani Maria nie może go niestety zatrzymać :( Jeżeli piesek w szybkim czasie nie znajdzie nowego domku, zostanie uśpiony :( POMOCY!!! tel. do Pani Marii : 880332859 Dzek ma ok 11 lat, lubi inne psy, nie wiemy jak reaguje na koty. Jest bardzo przyjacielski i pomimo swojego wieku chętny do zabawy.Tak wygląda Dzek Cioteczki pomózcie bo nie wiemy co robić:-( -------------------------------------------------------- Dżek odszedł za tęczowy most....
  21. [quote name='sugarr']Ja napisałam na transportowym, że szukamy Suwałki - Wawa dla szczeniaka. Nawet jeżeli jeszcze nie wiemy co z miejscem w klinice (a są dwie więc pewnie się znajdzie) to lepiej mieć już ogłoszenie, zawsze ktoś może zobaczyć, a jechać np za kilka dni :) Oby tylko był ten transport!!!![/quote] Przykładowo jezeli mama by mnie pusciła to ja mogłabym małą zawieźć pociagiem ale zastanawiam sie czy nie bedzie dla niej meczoca taka podróz... pośpiesznym to prawie 5 godzin jazdy.........
  22. [SIZE=7][[COLOR=Red]*[COLOR=Black]] [SIZE=3] Dla twojej Mamusi.... [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  23. [quote name='agusiazet']To chyba trzeba prosić Panią Alicję, gdzieśt u był podany jej numer lub pisać PW do emdziołka, żeby tam zadzwonili, bo znają sprawę od podszewki!!![/quote] Mogłabym zadzwonić ale nie bardzo wiem co powiedzieć...:shake:
×
×
  • Create New...