Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='kate89']Oooo pijemy..w tym jestem dobra ,wiec do dzieła :beerchug: :beerchug: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking::knajpa: :knajpa:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange] Haha pościgałabym się z tobą ale nie mogę dużo wypić bo jutro do szkoły i kac będzie męczył:oops: ale co mi tam:diabloti: :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: :chlup::drinking::chlup::drinking::chlup::drinking::chlup::drinking:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=DarkOrange]Hej Alu:loveu: U mnie świętujemy 50 strone:razz: Dobranoc:evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='jonQuilla']no to hop...oby jak najwięcej takich pięćdziesiątek :popcorn::beerchug::knajpa::drink1::chlup: :drinking:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]hehe tak tak zdrowie:drink1:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']50 :multi: :multi: :multi: :drinking::drinking::drinking: Emdziolek nie pij dużo, jutro do szkoły :eviltong:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tak tak wiem:eviltong:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=DarkOrange]KObitki - 50 stron:evil_lol: TRzeba to oblać:diabloti: :knajpa: Za 50 stronke:loveu::drink1: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pdzieki za mineralną tyle fotasków ze trudno wybrać :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img175.imageshack.us/img175/6885/clipboard04qn8.jpg[/URL] śliczności dziewczynka :loveu::loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]NMZC:loveu: Tak tak bo NASZA:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']ale pupa ze mnie...dopiero teraz zauważyłam jaką ona ma śliczną obróżkę :loveu: agresywna domina? :evil_lol::diabloti:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tiaa agresywa:diabloti: hehehe:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Bry wieczór :multi: [URL]http://img341.imageshack.us/img341/6804/clipboard08mc1.jpg[/URL] kłółik :D[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Bry!;) A nie bo zając:eviltong:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'] [CENTER][I][B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER] [url]http://images26.fotosik.pl/73/ff2b573f9d44e1b6.jpg[/url] [/quote] [B][COLOR=darkorange]AWE SATAN!!:diabloti:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='jonQuilla']niezła z niej aktoreczka :cool3::cool3::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No przecież:evil_lol:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='jonQuilla']a jaka skupiona jest na tym zdjęciu :roflt::roflt:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No taa wczówa się w role:evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. Dzieńdobry wieczór gaduły:diabloti: Ja wpadam sie zaprzywitać i pooglądać fotki:diabloti:
  10. [quote name='Szarik']Jaka fajna niespodzianka, tak wpaść, a tu fotki! Obejrzałam wszystkie, nie wiem co cytować, bo sunia ma tak straszny wygląd, że aż się przestraszyłam ;) [URL]http://img409.imageshack.us/img409/585/clipboard10kb3.jpg[/URL] A jednak zdecyduję się, i powiem, ze mi sie to podoba. :loveu: Pozdrawiamy! ;)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEjka:loveu: Tak tak straszna i odrażająca Vega - tylko sie zakochać:loveu:[/COLOR][/B] [quote name=':: FiGa ::']Fotkiiiiiiiiiii :loveu: Skąd u Was takie fajne chmurki? :cool3:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A nie wiem takie sobie sie chmurki zrobiły:cool3:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']Ile zdjęć !!!!!:loveu::loveu: [URL]http://img413.imageshack.us/img413/1715/clipboard09af4.jpg[/URL] <-- nawet w tak intymnej sytuacji nie ma odrobiny spokoju :diabloti: :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hehehe no niestety jak sie ma taką panią:diabloti: [/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Ale dużo fotek, a jakie fajne :loveu: Vegunia sie wybiegała :) Emdziolku, dałabyś spokój psu, jak robi siku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEj:loveu: oj wybiegała sie bo godzine leżała i dyszała ze zmęczenia:diabloti: Hehehe nie dam spokoju będe dręczyć i męczyć:diabloti:[/COLOR][/B]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]CD: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8039/sl272229gy1.jpg[/IMG][/URL] Moja ulubiona fotka ( mam na tapecie kompa):evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/6612/sl272230hz3.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5580/sl272207ij6.jpg[/IMG][/URL] [B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1365/clipboard06zb4.jpg[/IMG][/URL] W drodze powroten do domku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/585/clipboard10kb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6161/clipboard11hi4.jpg[/IMG][/URL] W domku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1931/clipboard01aadt6.jpg[/IMG][/URL] A takie ladne chmurki były dzisiaj na niebie:loveu: mi to kwiatek przypomina:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5556/sl272186zu7.jpg[/IMG][/URL] I to by było na tyle:diabloti: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Alu to dla ciebie :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4030/wodaar3.jpg[/IMG][/URL] A teraz CD fotków:diabloti: PO co ty mi te zdjęcia robisz? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4199/clipboard06vz5.jpg[/IMG][/URL] Wołasz mnie? To biegne! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6804/clipboard08mc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3301/sl272209ht3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1884/clipboard07wb8.jpg[/IMG][/URL] ZAchciało mi sie fifu:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1715/clipboard09af4.jpg[/IMG][/URL] Profilek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9961/sl272213sm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4843/sl272236na1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3499/sl272254it9.jpg[/IMG][/URL] Oj rozpędziłam sie za chwile CD:diabloti: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='kate89']a gdzie codzienny rytuał parzenia kawy ?? chocia mi juz kawka poranna nie jest potrzebna:p pierwszy raz od jakiegos miesiąca spałam wiecej niż 4 godziny :razz: i czuje sie jak nowo narodzona :cool3: hello wszytkim nowym,życze miłych pogadanek w naszym wyborowym towarzystwie,w końcu mamy tu samą śmietanke towarzyską[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześć nowonarodzona KAte:loveu: Tak tak śmietanka towarzyska to tu cała jest:evil_lol::eviltong:Oj zapomniałam o kaff:eviltong: ktoś chce? to pójde zaparzyc:evil_lol::evil_lol: bo ja osobiście nie mam jakos ochoty:diabloti: Dzisiaj byłam ja z Vegą na łące ponad godzine i teraz Vega leży trupem:evil_lol: INwazja dzisiejszych fotków!:[/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange]A kuku cioteczki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6308/clipboard01wi1.jpg[/IMG][/URL] Lece bo chce! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1955/clipboard01qhm2.jpg[/IMG][/URL] Niuf niuf co tam jest ciekawego? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3428/clipboard02lk4.jpg[/IMG][/URL] Profilek: 1[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7452/clipboard03ee0.jpg[/IMG][/URL] 2[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6885/clipboard04qn8.jpg[/IMG][/URL] ZA chwile CD:evil_lol: Jak ładnie poprosicie:diabloti: [/COLOR][/B]
  14. Witajcie! Nic nam nie wiadomo, pani która przygarnęła pieska nic nam nie pisze, musimy sie do niej wybrać w odwiedziny:roll:
  15. [B][COLOR=DarkOrange]Heloł dziewczęta:loveu:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=DarkOrange]JA jestem grzeczna! ja chce więcej! Ja chce CD! [url]http://images13.fotosik.pl/63/a1a7b88abb04a456.jpg[/url] czy te oczy mogął kłamać:loveu:?[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=DarkOrange]Dżemdobry:loveu: pobudka:evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=DarkOrange]ALU!! ZBAWIENIE!! CIEPŁO!!:evil_lol::multi: Słoneczko swieci i ciepło:loveu: Hura, hura:Cool!: Jeżeli u ciebie zimno to zapraszam do mnie:evil_lol: Dzieńdobry w przedpołudnie tak a wogóle:loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Agata69']sunia jest piękna. i bardzo biedna. nie wiem jak pomóc. czy kokorzystaliście wszystkie możliwości szukania domu? ogłoszenia w necie, na mieście, w gazecie lokalnej, znajomi, ogłoszenia na mieśxcie i w lecznicach. Trzeba zgłaszać sunię w przygarnę psa, tam często szukają owczarkowatych, trzeba sprawdzać codziennie. Ile sunia ma lat, nie wiem może już pytałam.[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]jasne, sunia ma ogloszenia i allegro ale nie skutkuje:roll: sunia latek z 4 ma:loveu: [/COLOR][/B]
  20. [quote name='agaciaaa']Pięknego :loveu: widzę, że cała rodzinka się zbiera :p[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No niestety i mój braciszek tu sie dorwał:roll:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']głupie pytanie :evil_lol: ślicznego a nie tylko ładnego :loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hie hie:loveu: Czołem dziewczyny:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Iwona1984']A witam miłe panie:razz::razz:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A witamy miłą panią:razz: [/COLOR][/B]
  21. [quote name=':: FiGa ::']Emidziolku dlaczego?[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Bo mnie nikt nie koffa:placz:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=DarkOrange]CzuSc:diabloti: Jest mi smutno:-(...[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=DarkOrange]Bogu dzięki:modla:Tfu Tfu Tfu!!! Klockowi dzięki ze nie pożarł dilerce paluszków:diabloti:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='Iwona1984']a no to zapraszamy... fotki będziemy wstawiać na biezaco :cool3: kluseczka wazy juz 22 kg:evil_lol: pozdrawiam[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]oooł wooow to on już wagowo prawie Vege dogonił:crazyeye: bo Vega ze 32 waży:evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [quote name=':: FiGa ::']To teraz rozumiem :cool3::cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehe to dobZe:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']a moe ogonem jest ta antena co ją widać w tle :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Kate nie wymyślaj to jest "bezogoniasty chmyrzasty słuń" .!:evil_lol: i Bez dyskusjii:diabloti: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...