Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [B][COLOR=DarkOrange] Witajcie dziewczyny, jestem wolontariuszką undacji Serce dla Zwierząt , jezeli dobrze pójdzie bierzemy dwa szczeniaki, nie chce zapeszać ale prawdopodobnie pojada do Ełku, zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie. ale puki co biezmy sie za robienie ogłoszeń dla maluchów.:lol:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]prosiaczek :evil_lol: :p [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_583.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]:loveu::loveu::loveu: Oh jaki słodki ryjołk:evil_lol: Mówiłam że wpadne na ferbatu:diabloti: to ja poprosze grejpfrutowoM:evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ładny kotecek... ale ja nie chce :p widze że domowy raczej??? a może se tylko spaceruje i nie jest bezdomny.... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]tak domowy , nie spaceruje raczej bo miał rane na szyi ale już sie prawie wygoiła, widac ze miał ktos w domu bo lubi na rękach siedzieć:) A u nas prawie tydzień na placu siedzi....:shake:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ja mam kicię w podpisie ...nie chceszdo kompletu :razz::razz::razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange] hehe nie dzięki:razz:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:Heyka ....Vegulkowe :multi::multi::multi:, pora wstawać ......bo pajaka wpuszczę do wyra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HelloŁ:diabloti: Ależ ja nie spie od 8 rano wpadł do mnie przyjaciel z Ełku i sobie siedzimy:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piękny DALMATYŃCZYK [URL]http://img509.imageshack.us/img509/9131/clipboard05apt4.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jestem [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tak piękny:loveu: Widze że jestes:multi: cześć MAdziu:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange]Chce ktoś może tego kotka? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2780/sl272617yr2.jpg[/IMG][/URL] znalazłyśy go kilka dni temu na placu i codziennie do nas przychodzi to go karmimy ale.. no niestety nikt go nie chce:-(:-( POMOCY!!:placz: nie chce zeby wpadł pod samochód albo żeby go jakiś pies zagryzł:-( [/COLOR][/B]
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:p[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]poramańczowy najlepsiejszy :loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]mniam mniam dobre było ale sie skończyło, dolewki nie biore bo co za dużo to nie zdrowo:eviltong: idem kimac musze odespać tą szkołe:evil_lol: BRanoc kochana:loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  6. [quote name='agaciaaa']Nieeeee :placz: zlituj sie nad nami :razz: bo Cie tym swoim psem mordercom poszczuje :eviltong: :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]haha nie boje sie! :diabloti: Ale będe miłościwa i nie zagonie ale jeden warunek.... WIECEJ FOTKÓW MORDULCA W CZASIE WALK!! ( z różnymi PRZEDMIOTAMI):evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:p soczek stoi w lodówce na drzwiczkach ....wybierz jaki chcesz ....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]ło Boże ile tu ich??:crazyeye: dobra biore pomarańczowy:razz: wypije i lece kimać musze odespać cały tydzień:diabloti:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Figowa:loveu::loveu: Kurde ale wy sie rozgadałyście , nie bede tego wszystkiego czytać bo oczopląsu dostane, tyle tych zaległości:crazyeye: Ale weżne że byyyłam............... ale juz spadam :scared:bo idem w kimo...:sleep: BRANOC:cool3::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=DarkOrange]Byyyłam........... odwiedziłam:loveu: mmmm ale on ma oczka:loveu: szekszi:razz:już go kocham :loveu: Mam nadzieje ze Książe będzie odnosił najlepsze wyniki na ringach. 3mamy mocno kciukale:loveu: branoc:loveu:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=DarkOrange]Czeeeść bullkowe dziewczyny:multi: :crazyeye::crazyeye: Widze 4 bullki czy mi sie oczy popsunęły:eviltong:?? [url]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f0225059234ce2ce[/url] Cuuudna gromadka mordulcowych aniołków :diabloti: buziaki i branoc:loveu:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='agaciaaa']Ale dużo fotków :multi: a jakie fajne :loveu: Koniki są boskie! [URL]http://img211.imageshack.us/img211/4676/sl272494pp6.jpg[/URL] piękny widoczek suwalski :) A Vega jaki miała fajowy spacerek wodny ;) [URL]http://img511.imageshack.us/img511/5896/clipboard06wu7.jpg[/URL] super fotka :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]oo Agatka wpadła na wieczór:lol: Bry wieczór i tym samym dobranoc bo lecimy spać:evil_lol: KwbbM cioteczki:loveu: OFICJALNIE MÓWIMY Z LUSIACZKIEM I VEGĄ DOBRANOC!:loveu:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=DarkOrange]A teraz ja jestem u ciebie kochaniutka:loveu: NARESZCIE:multi: ugh musze sobie jakos czas rozłożyc zebym mogła dziennie chociaż godzine na kompie posiedzieć:roll: Kc i idziemy spać:loveu: BUUuuuziol:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :iloveyou: :Rose: :iloveyou:[/COLOR][/B]
  13. :multi:[B][COLOR=DarkOrange]:multi: haha nawiedza cie emdziolek :multi::multi: oh stęskniłyśmy sie z Vegom za wami:loveu: Jutro pod wieczór wpadne na herbaru:diabloti: Idem spać:evil_lol: Bobranoc:loveu: [/COLOR][/B]
  14. [SIZE=3]:happy1: :peace:[B][COLOR=DarkOrange]Spoko spoko[/COLOR][/B]:peace: :happy1: [/SIZE]
  15. [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Agunie i sarunie!!:multi: Nareszcie ma chwilke zeby i do was wpaść!!:loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/76/21e7a5c38ea49ab8.jpg[/url] PIES MORDERCA!:crazyeye: Ona zabija... SPRYSKIWACZ!!:placz: Zobaczysz ty ja cie do gumisiów podam że ty psa morderca masz w domu:diabloti:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:przyznaje że tez bym nie nadrabiała :razz: witanko ...czuj się jak w domeczku :p [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No tak ma sie tego lenia w..... cenzurka:razz: TO jak mam sie czuć jak w domeczku to powiedz mi gdzie masz soczek bo pić mi sie chce a nie wiem gdzie szukać taki duży ten nasz domek:evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='jonQuilla']szkoda że baterie padły...ja muszę któregoś dnia Salsę zabrać gdzieś żeby sobie popływała :) może to ją zmęczy :evil_lol: a konie? hmm...to silniejsze ode mnie, chyba jakaś fobia :evil_lol::evil_lol: bo jak mam dotknąć konika to miękną mi nogi, serce zaczyna szybciej bić i mam ochotę uciekać :shake: buu...a tak bardzo bym chciała mieć z końmi do czynienia :) [B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]FOBIA!!:peace: :ylsuper: AVE SATAN!:ylsuper: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja siem boje TARANTULI! tych takich włochatych bleeee. tych domowych siem nie boje ale jak myśle ze takie włochate cuś wisi mi nad głową to ciarki mnie przechodzą bleee[/COLOR][/B]:eek2::shocked!:
  18. [B][COLOR=DarkOrange]HURA! HURA!! I u Madzialenki jestem:multi::multi::multi::multi: Cześc Madziu! Agnes haha to miałyście udane zakupy:diabloti: Oh jak ja kocham całą obsługe sklepu, a szczególnie ochroniarzy w Kauflandzie:evil_lol: :roll: normalnie żal.pl:roll: i jeszcze jedno... :sweetCyb:JESTEM U MADZIALENKI!! HURA!!:sweetCyb:[/COLOR][/B]
  19. :siara:[B][COLOR=DarkOrange]Oto jest wieczór w którym odwiedza cie emdziolek! Weselmy sie! weselmy sie i radujmy sie w nim!!:bigcool: HUUURA!! NARESZCIE U ALI!!:sweetCyb: JAK W DOMKU! PRAWIEŻE:eviltong: Hejka Alu :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B][COLOR=Cyan][SIZE=2]przyznaje sie bez bicia ze nie nadrobie u ciebie tych zaległości bo za dużo ich:eviltong:[/SIZE][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange] [/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=DarkOrange]EloŁ pauuuuulinko koffana:loveu: Jam tu być nadrobić zaległosci:lol: troche ich było ale.. dzielnie przebrnęłam i.... jestem:multi: DObry wieczorek :razz:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]u was taka pogoda ........zazdraszczam ....a koniki ćliczne :loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Haha jest czego zazdrościć u nas juz 3 dzień cieplutko:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... no .... jestem...:roll: ale nie wiem gdzie, bo poznaje TYLKO po fotkach... a takowych tu nie ma :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Widze że jestes:multi: siemanko madzialenko:loveu: Jak nie ma fotków? przyjżyj się śpelaczku:cool3:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']mmm...koniki :loveu::loveu: mimo że chyba jestem przewrażliwiona i koni się boję dotykać to uwielbiam na nie patrzeć, zjawiskowe zwierzęta :loveu: --> [URL]http://img505.imageshack.us/img505/598/clipboard04tx1.jpg[/URL] no i ktoś tutaj sobie podwozie chłodzi [URL]http://img212.imageshack.us/img212/1922/clipboard016cm9.jpg[/URL] i do tego jaki uśmiech szeroki ma :loveu::loveu: super zdjęcia :loveu: i również pogody zazdroszczę, chociaż u nas też dzisiaj ciepławo...ale na krótki rękawek nie bardzo :)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Nie bojaj sie koni, kuniki som mmmmm:cool3: Nie tylko chodziła ale pływała ale jak zwykle ROZŁADOWAŁA MI SIE BATERIA W APARACIE! :placz:a pływała za łabundziami:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PIENKNE DOBERMANY :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://img252.imageshack.us/img252/7254/sl272502cp2.jpg[/URL][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]DObermany?:crazyeye:? Gdzie je widzisz tez chce zobaczyć:evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla']dogi niemieckie :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oo z Tym już się bardziej zgadzam:evil_lol: dog powrzechnie zwany Kuniem = kuń powrzechnie zwany Dogiem:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]emdziokowa.. super kunicki!! :multi:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tiaak wiem ze super ja kocham Qunie:loveu: i powiem wam tylko ciiiiiii lusiaczkowi... nic jej nie mówcie ze wam powiedziałam.. ale.. Zielony Lusiaczek to stara amazonka która kilkanaście lat przejeździłą na kuniach:lol: po mamuśce mam i ja zamiłowanie do tych olbrzymów:lol: [/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=DarkOrange]CD [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/23/clipboard04aah8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2631/clipboard02awk2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/50/clipboard03are0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3346/sl272505ks7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4510/sl272519op1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7254/sl272502cp2.jpg[/IMG][/URL] To fsio:loveu: U nas powróciła piękna pogoda:multi: JUPI :multi: [/COLOR][/B]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]CD:diabloti: TakoM krówke napotkaliśmy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9131/clipboard05apt4.jpg[/IMG][/URL] i Uwaga... będą: KONIE!!:multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/266/clipboard01yx7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/598/clipboard04tx1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6306/clipboard01arz0.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5973/clipboard05zk3.jpg[/IMG][/URL] [B]CDN:loveu:[/B] [/COLOR]
  24. [B][COLOR=DarkOrange]CD fotków:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7079/clipboard14ng7.jpg[/IMG][/URL] UŚMIECH!!:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1922/clipboard016cm9.jpg[/IMG][/URL] Dwie fotki z Emdziolkiem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8030/clipboard07oa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1391/clipboard017ul0.jpg[/IMG][/URL] Tutaj nasza suwalska rzeczka " Czarna Hańcza" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4676/sl272494pp6.jpg[/IMG][/URL] ZCD:evil_lol: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...