-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]mam GG w moim profilu przeca jest numer ;) a teraz uciekaj grzać doopalonka do wyrka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Potem będą fotaski :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oky doku lece się wygrzewać:lol: FoTY!!:multi: będą foty!!:multi: u nas dzisiaj lusiaczek foty wstawi:eviltong: Pa:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu:pamietaj Klockowa.. miłośc...miłośc jest w nas:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha a szczególnie we mnie Ewciu:eviltong: Doberek blogaskowe dziewczyny:evil_lol: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=DarkOrange]Dzieńdobry wszystkim:loveu: Wpadłam w odwiedzinki, nie wchodze do salonu żeby was nie pozarażać, stane sobie w progu i tylko krzyknę coś do Ali:evil_lol:: yghym... : -ALU! Dziękuje za leki:loveu: Oh jak miło ze ktos sie o mnie troszczy:eviltong: Pytałam sie wczoraj o twoje gygy:razz: posiadasz cos takiego??:razz::razz: No to ja zmykam do łóżka i poczekam aż mi Alunia odkrzyknie:evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć Cudaki ;) Witam dopiero teraz ale bardzo serdecznie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive]:multi: [B]Hej :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=Olive]kuruj się, kuruj :) życzę szybkiego powrotu do zdrowia :cool3: Wymiziam Wszystkich i siebie też :) pod warunkiem że Ty to samo uczynisz u siebie ;) :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Helloł kotecku:loveu: Kuruje się kuruje, dzięki za życzonka:loveu: Warunek spełniony u mnie mizianko było , Vedze sie podobało:razz::evil_lol: Buziak:loveu: zmykam do łóżka:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa'] Cześć Emdziolku :) zachorowało sie? :razz: To dużo zdrówka życze :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]No niestety u nas jakaś epidemia grypowa:roll: Dzięki wielkie:loveu: DZIEŃDOBEREK:multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='paula_z']Dobranoc :hand: Mizianko po brzuszku dla Vegulca :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]VEga wymiziana, branoc i dobry dzień:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)do wyrka marsz ...a nie rozsiewasz zarazki dobranoc :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłam w wyrku i właśnie wstałam ,uhhhh gardziołko zawalone:roll:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]to tutaj też życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :) Buziaki :buzi: Dobranoc :) [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuje kotecku:loveu: byłam w łózecku i wstałam juz wiec mówie ci dzieńdoberek:buzi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']W łóżku trzeba leżeć jak sie choruje!!! Pod kocyk i ciepłą herbatke pić ;) a jak wydrowiejesz to czekam na fotki :loveu:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Wpadłam popatrzeć przez szybkę co u Was ;) przyniosłam leki;) [IMG]http://www.apteka.gda.pl/images/gripex_syrop.jpg[/IMG] [IMG]http://www.apteka.gda.pl/images/flegaminamite.jpg[/IMG] [IMG]http://kopalniawiedzy.pl/m/foto_extra/1159881506_660774.jpeg[/IMG] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oo Alunia od samego rańca nas odwiedza:multi: Cześć kochana:loveu: Dzięki za leki,właśnie mi sie skończyły to nie bede musiała do apteki lecieć:eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:eviltong::eviltong::eviltong:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]Bezludzie ...to taki kawał ziemi ...1,5 hektara...z drzewami , trawką ...i tam nie ma ludzi i tam Ozzy szaleje ...i tam moze biegać bez smyczy , bez kagańca bo to teren prywatny ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]aaaaa to ja juz wiem ło co ci chodzi:loveu: [/B][COLOR=Cyan]( ogólnie to ja ciężko jaRząca jestem)[/COLOR][B] To vega też ma taki Bezludziowy teren prywanty buehehehe:diabloti: Idę spać bo się źle czuje.. musze odpoczywać....:roll: Blanocka kochane:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Siemka sciemka:diabloti: * Wpadłam sie zaprzewitać -->:hand:... * Powiedzieć że jestem chola--> :tard: ... * Dać buziaczka na doblanoc -->:buzi:... * I... Idem do łóżka sie kurować---->:scared:... Wymiziaj łode mnie rudego mordulca:evil_lol: i całą brygadę:loveu: i siebiĘ też:loveu: branoc, AXE:diabloti:[/B] [B]buuuu mam grypkę:placz::placz::placz::placz::placz:[/B] [/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Łooo nawet Ci pokaże jaki pięny: [url]http://exsenatus.fc.pl/images/jazzy_sz_just_like_heaven1.jpg[/url] JUST LIKE HEAVEN Ex Se Natus:loveu::loveu: Ohhh jaka cudna z niego kluska:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Iwona1984'] Ehh.. nawet mi nie przypominaj o tej ringówce :diabloti::mad::mad: biedactwo :shake:a cco tobie dolega... [SIZE=2][COLOR=DarkOrange][B]Haha ah jak ja lubie przywoływać miłe wspomnienia hehehe:diabloti: Co mi dolega?? Grypke mam:-( spoko spoko jakoś sie wyliże z tego:peace: [/B][/COLOR][/SIZE] musze wam cos powiedzec tez zachorowałam :placz::placz::placz::placz::placz::placz: zobaczyłam dziś miocik mojego ulubieńca i taka suczka eh... gdybym maila tylko warunki byłaby moja:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehehe a ja zachorowałam na jednego pieska z miotu byłej suczki mojej przyjaciółki:loveu: śliczny bullek, cały biały tylko pycholek na dwa kolorki podzielony:loveu: oh gdybym miała warunki już byłby mój:evil_lol::evil_lol: ... .. . mymy jedno wspólne choróbsko:diabloti: [/B][/COLOR]
-
[quote name='paula_z']Witaj Emka :multi: Piesy wymiziane :loveu: a Axa faktycznie woli po brzuszku :p Zdrówka życzę :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ooo jaka szybka jestes z tym mizianiem:diabloti: No Vega tez woli po brzuszku:lol: Dzięki wielkie i dobryyyyanoc:evil_lol: AXE (ASZE znaczy po brazylijsku [/B][I],,cześć" ,,Dowidzenia"[/I] [B]itp:evil_lol:) :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]nie masz się co zastanawiać :eviltong::eviltong::eviltong:U NAS jesteś :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No już wiem ze u nas:eviltong::eviltong: wskoknęłam na wątek i zapomniałam na jaki ale jak poczułam tą miłą atmosferę [[/B][COLOR=Cyan] przerazającego gadulstwa[/COLOR][B]] to odrazu zaczaiłam gdzie jestem:lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Szczere gratulki:cool2: dla Księcia vel rozgryzakaringówek:diabloti: Trzymam:happy1: za kolejne sukcesy Kentakiego:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]muaaaach :buzi: i dobranoc, zmykam ja nie chce was pozarażec , jestem chora:placz:[/B] [B]buuu[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:placz:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:multi:[COLOR=DarkOrange][B]JESTEM!!!:multi: ..... .... .. . tylko gdzie ja jestem??:hmmmm: ... .. . A no już wiem!! Jestem u.. :Cool!:KLOCKOWEJ:Cool!: :multi:HURA!! HURA!!:multi: Czusc Madziu:loveu: Zawpadłam się zaprzewitać i spadam:scared: Te wstrętne choróbsko mnie wykończy:niewiem: ugh ogranicza to mój dostęp do kompa:grab: I'm SICK:placz::mdleje: Dobra lecEm w kimonko:loveu: Miziaj miziaj klocka ode mnie:loveu: muuuach pa:buzi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]:peace:Joł joł madafaka[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:peace:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Przyszła schoróbskowana emdziolkowa.. :ylsuper:Haha Ave ave satan:ylsuper: jestm chora i nie musze isc do szkoły :cooldevi: chyba to obleje:bigcool: .... ... .. . Syropkiem przeciwkaszlowym:roll::evil_lol: Paulinko kochana wymiziaj za mnie Maxia:evil_lol: Axe za uszkiem podrap ( chyba ze woli po brzuszku:diabloti:) AXE:diabloti: [/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]O boziu ale z was gaduły:roll::lol: Siemano łaciate gdzie wy sie podziewacie??:evil_lol: Wracać mi tu do nas bo jak neee to.................. :mad:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Heloł:loveu: Dawno mnie tu nie było ale cóż... choroba i szkoła robią swoje:roll: Ale twoja Kużelanka ma kicie:sweetCyb: :iloveyou: Piękna piękna piękna!!:iloveyou:[/B] kicia of corse..:eviltong:[/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] oczywiście ....Ozzy wyślimtany przeze mnie ......:hmmmm: albo ja przez niego :razz: Fotaski dam jutro bo są w aparacie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To siem zdecytuj ty niezdecydowana kobito:peace:A może jedno i drugie razem??[/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B] :cooldevi:Spoko spoko pocekamy na fotaski:cooldevi: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=DarkOrange]Aaaaaa!!!!!!:eek2: :multi:Przypomniałam sobie!!:multi: Alu.....:loveu: :user:Masz może Gy GY? Byśmy sobie poklykały od czasu do czasu, tak grzecznie:diabloti::user: Aha i masz może[/COLOR] :bluepaw:[COLOR=Blue]JEJ [/COLOR][COLOR=DarkOrange]gg??:bluepaw:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:pżyczonka z poślizgiem ;)zostały przekazane :loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Ciiii................Szaaaaaaaaaaaaaa:eek2: bo INNI usłyszą:diabloti: :bigok: :cool1:No ja mysle ze przekazane:cool1: :bigok:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: a widzisz ...oglądałabyś dokladniej fotaski to wiedziałabyś CO TO JEST BEZLUDZIE ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hie hie ogladamy z lusiaczkiem dokładnie:angryy: jak śmiesz nam zarzucać ze nie dokładnie?? Hmm co to jest BEZLUDZIE?? gadaj bo .....:mad:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]ooo a ja zapomniała:P :BIG:bombowo spóźnione wsiego nalePSIEGO dla Ozzy'ego:BIG: :laola:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Siem :loveu: Wpadłam odwiedzić:diabloti:[/B][/COLOR]