Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. jasne ze tak ale kto chce takiego "starucha":roll::placz::placz::placz::placz: jego dni są policzone... za kilka dni Dżek zostanie uśpiony:placz::placz:
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Heloł Alu:loveu: Wskoczyłam tu powiedzieć dzieńdoberek i zmykam sie położyc bo źle sie czuje:roll: tak więc: :Rose:[SIZE=3]DZIEŃDOBEREK!![/SIZE]:Rose: i... :scared:Zmykam...[/B][/COLOR]
  3. [B][COLOR=DarkOrange]Noo cześć madziu niebieska:loveu: wpadłam cię nawiedzić:lol: zwolniłam się dziś z 3 lekcji bo źle sie czułam wiec jestem wcześniej:evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=DarkOrange]Witanko kochana Paulinko:loveu: byłam...:loveu: zwiedziłam... ZAPRASZAM do nas:evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Basiu:loveu: Wpadłam z rewizyta:razz: chce namówić mame na cocer-spanielka:cool3:, ale ona chce beagla:placz: znasz jakis dobry pomysł jak ją przekabacić??:evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='agaciaaa']Ale z Vegi śpiewaczka :evil_lol: suuuuper :loveu: Fotki też świetne [URL]http://img107.imageshack.us/img107/3982/clipboard03hq1.png[/URL] ślicznie :loveu: Ostatnia fotka powalająca :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziękuYemy za komplementy:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:dzień doberek :p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Dobry dzień:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]najlepiej żelazo.. póki gorące ;) :evil_lol: Witajcie emdziolkowe paszczaki kochane :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange] Cześc Basiu wpadne ja dzisiaj do ciebie:loveu:[/COLOR][/B]
  7. Wybaczcie ze tak dlugo nei pisałam ale nie mialam mozliwosci - szkoła.. wiec.. pani ktora ma Dżeka nie moze go u siebie zostawic.... nie wiem czemu.. nie chce? nie moze? Ugh...:( platny DT nie wchodzi w gre... trzeba zabierac bo uspi!:placz:
  8. [B][COLOR=DarkOrange]Cześć dziewczyny. Dopiero teraz dotarłam do wątku Leśnej.. jej rany wyglądają strasznie:placz: potrzebujecie jeszcze kasy na leczenie? Jak tak to zaraz zrobię bazarek.....:placz:[/COLOR][/B]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Tak jak obiecałam:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange] Filmik: [url]http://www.youtube.com/watch?v=goI3SlCL_S8[/url] [/COLOR][/B] [COLOR=DarkOrange][B]Foty: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/463/clipboard01cg1.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4302/clipboard01aba3.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8831/clipboard01aank2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1045/clipboard02mg2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6232/clipboard02avl5.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3982/clipboard03hq1.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7164/clipboard04kg1.png[/IMG][/URL] Wsio:loveu: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='paula_z']Bry wieczorem Lusiaczku i Emdziolku :multi: Miziu miziu dla Vegulca :loveu: Gratulejszyn :multi: Trzymam :kciuki: za klasówkę z fizyki. [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]HEj!:loveu: Dzięki za gratulki:loveu:Dostałam 4z fizy:razz::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć emdziolku i cała reszto ;)[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Agatko kochana:loveu: [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PU!!!! [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25970/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/yahoo.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] vegowe :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Buuuu! Clockworkowe:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:doberek Vegulkowe.......[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Cześć cześć Alu:loveu: Dzisiaj bedą fotki będą i będzie filmik bo... odkryłyśmy w Vegulcu talent :lol: Vega jest śpiewaczką operową:evil_lol: zresztą zobaczycie sami uuehehehe:diabloti:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='papudraczek']:multi: bardzo się cieszę!! może 2 znajda dobry domek!! trzymam kciuki za powodzenie tej akcji!!! jutro postatam się wrzucić aktualne zdjęcia psiaków!!!![/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Asiu gdzie sie podziewasz? potrzebuje nowych zdjęć. Państwo którzy chcą wziąść 2 szczeniaki chcą jakis lepszych, nowszych zdjęć. Odezwij sie i wstaw zdjęcia bardzo pilne bo może w niedziele 2 pojadą do Ełku:multi:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :) GRATULACJE!! Ja też zaśliniłam klawiature :mad: ale mi sie chce pizzyyyyyy :placz:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Dzięki wielkie kochana:loveu: zapraszam do mnie :D mła mama i ja robimy mniamuśną pizze:razz:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ja nie wiem.... uzależniona czy co?? :cool3::cool3: nawet w szkole na dogo zaglądac :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja uzależniiona? Madziu jak ty tak możesz mówić?:placz: :diabloti:[/COLOR][/B]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i przegiełaś... [COLOR=Red]OBIE[/COLOR] zaśliniłyśmy klawiature :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]DzieMkuje za gratulki:loveu: [COLOR=Blue]W[/COLOR][COLOR=Red]y[/COLOR] do mnei z kijem??!!?? O [COLOR=Red]W[/COLOR][COLOR=Blue]Y[/COLOR]!!:motz: :-x Fikacie? FIkacie? :-x[/COLOR][/B]
  15. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]oo.. no masz... :niewiem: no tom se popiła herbatkę... :roll: wracaj szybko z tych lekcji, bom spragniona :cool3:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]WRÓCIŁAM!!:multi: wiem wiem że sie cieszycie:razz: nie no nie bede sie chwalić.... ... nie nie moge! MUSZE! DOSTAŁAM SIĘ NA OGÓLNOPOLSKĄ OLIMPIADĘ INFORMATYCZNA:multi::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem :diabloti: dawa ta picce :eviltong: boś NAM smaka narobiła.... aaaa mam u siebie ALICJE R. :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Maszta i szamajta:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9930/pizzapagexb7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B] [COLOR=DarkOrange]cześc[/COLOR] [COLOR=Blue]niebieskie[/COLOR] i [COLOR=Red]czerwone[/COLOR]:loveu:[/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Green][B]wiem :) ja z reguły na koty mówię Kicia...mój osobisty kot się Kiciuś nazywa (niezbyt wymyślnie), a i tak mówię do niego Kicia :evil_lol: :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]hehe tak to już jest:loveu:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)my mieliśmy ..prawie śląski obiad ....czyli roladki , niebieską kapustkę ale zamiast kluseczek ziemniaczki .....ale kotleciki z sosikiem ..........mniammmmmmmmmmmmmmmmm[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=darkorange]tak mniam:loveu: a dzisiaj pizza:razz: wpadasz?:cool3:[/COLOR][/B] [quote name=':: FiGa ::']Cześc gaduły :cool3:[/quote] [COLOR=darkorange][B]cześć GADUŁO:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla']Cześć :multi::multi: [URL]http://img175.imageshack.us/img175/2780/sl272617yr2.jpg[/URL] - kicia jest śliczna :loveu: zawsze marzył mi się rudy kot albo cały czarny :loveu::loveu: mam nadzieję że kotek szybko znajdzie nowych kochających właścicieli :loveu:[/quote] [COLOR=darkorange][B]CZEŚĆ![/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]Kiciuś - to chłopczyk:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Szarik']Witamy Terminatory! :loveu:[/quote] [COLOR=darkorange][B]Witaj szarikowa:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Cześć Emilka :multi: Śliczny kotecek :loveu: Trzymam za domek :kciuki:[/quote] [COLOR=darkorange][B]Czesc Paula:multi: Wiem ze sliczny:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]hej emdziolkowa :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]przyjszłam se do Cię z rewizytą na ferbotę :multi: co tam masz dobrego?:cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]głowa mnie boli...:roll: niefajne jakieś ciśnienie jest na dworzu :shake:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkorange]HEJA!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]to bedziesz musiala poczekac bo ja w sQll:roll:[/COLOR][/B] [quote name='kate89']Hello ... mnie tez głowa boli...chyba od tego uczenai sie przez cały weekend...i dalej mam wrażenie ze nic nie umiem :) u mnie cisnienei jakies niziutkie z lekka i pogoda jakas zamulasta... to pojde za ciosem i tez chcem ferbatke :)[/quote] [COLOR=darkorange][B]helo elo:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]Yrobie ferbate ya 4 godyinkZ jak wrocem ze sQll;)[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=darkorange][B]Dziendoberek a ja witam cię serdecznie ze szkoły:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]ma informatyke:razz:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Justynna']czyli co robimy? probujemy zmotac jakiś transport? my pewnie będziemy mogli powiezc kolaczka gdzies. Tak, gdzies do 100 km...zreszta, zobaczymy co się postanowi. buziaki[/quote] [B][COLOR=darkorange]czyli trasą łączoną do suwałk?[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Ulka18'] A ten maly kolakowaty szczeniak na razie jest zdrowy. Ale bardzo by sie przydal tymczas dla niego :modla: niestety w Niepolomicach nie ma miejsc, bo jakby byly to by go dzisiaj Beatka zabrala, bo przeciez wziela juz tego mix collie.[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]To tak jak mówiłam my z mamuską chcemy kolakowi dać domek tymczasowy być może nawet stały, trzebabybyło próbować transport znaleźć. Więc domek by był dla jednego szczeniaka ale zostaje jeszcze duzo tych szczeniorków...:-([/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=DarkOrange]SZOK!! taki piękny szczeniamk w schronie??:placz: Boziu :-( dałybyśmy mu z Lusiaczkiem DT ale daleko.....:placz::placz::placz::placz: Może udałoby sie jakoś dowieźć ? może ktoś na wątku transportowym by pomógł?? Ja cie piernicze on jest piękny:loveu: Moja mamuśka kocha colie:loveu: ten nie jest do konca rasowy, ma troszke kundelka w sobie ale jest beauty:loveu: Może uda sie jakoś transport załatwić. Chociaż do białegostoku...:-( ( mamuśka mówi ze moze by u nas na stałe został:razz:) buzi:loveu: ps. Ile szczeniak ma miesięcy? Nie jest chory czy coś? jeżeli wszystko w nim wporządku będe starała się załatwić transport:lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:Emi ....znowu śpisz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: wstawaj ...witanko :multi::multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ja spie? a gdzie tam:evil_lol: emdziolek zajmuje sie swą pasją twórczą:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Green]Hej Alu:loveu: Witanko na naszym blogasku:lol: To jak z tym obiadkiem? Dodam że kotleciki w sosie pieczarkowym:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange]JA JE UWIELBIAM! A [U][COLOR=Green]ona[/COLOR][/U] mi mówi ze ja marudze:evil_lol: nuni nuni lusiaczku:eviltong:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=DarkOrange]DeMdobly:eviltong: JA psysłam siem PSYwitać:lol: t[COLOR=Green]zn[/COLOR] M[COLOR=Green]Y[/COLOR] pr[COLOR=Green]zy[/COLOR]szł[COLOR=Green]ys[/COLOR]my s[COLOR=Green]ie p[/COLOR]rzy[COLOR=Green]wit[/COLOR]ać:diabloti: [COLOR=Green]Cześć Alu , jak tam dzionek? ja właśnie gotuję obiad :sabber:dla rodzinki chcesz to wpadaj :evil_lol: jeżeli jesteś mięsożerna:eviltong: bo emdziolek mi wybredza to może Ty będziesz mniej wybredna:loveu: [COLOR=DarkOrange]Ja wybredzam?!? :crazyeye: Pierwszo słysze:evil_lol: W każdym bądź razie [COLOR=Green]Z[/COLOR]A[COLOR=Green]PRA[/COLOR]SZA[COLOR=Green]M[/COLOR]Y[COLOR=Green]![/COLOR] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=DarkOrange]Bry Madzialenko:razz::loveu:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :loveu: śliczna kicia, szkoda że nikt jej nie chce.. :shake:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Heey:loveu: Szkoda szkoda, ale bede szukać mu domku Dzisiaj będą fotki będą:cool3:[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=DarkOrange] Psiaki na:[/COLOR][/B] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=881136&cid=161"]kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/oddam_psa"]mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=30228&id_kat=12"]4lapy.pl[/URL]
×
×
  • Create New...