-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dokladnie, dam klucze Paulinie i moze suni dogladac, znajomi tez sa cały dzien w pracy wiec zadna różnica, a z rana zawsze moze paulina przyjsc do mnie i poopiekowac sie małym szkrabem -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jeszcze bo jestem w szkole ale tak wogole to chyba wezme mala do siebie od znajomych na czas rekonwalensacji, wole miec pewnosc ze wszystko bedzie ok :) -
Przepraszam Zuziu ale poprostu jakos czasu brak bo mam szkołe, po szkole lecimy do schroniska, później obowiazki w domu i zazwyczaj jestem wolna po 20 a Kamil zajety wiec nie moge sie do niego dobic, moze dzisiaj nam sie uda. Spokojnie, zdjecia i relacja z nowego domu napewno bedzie. Narazie po rozmowie telefonicznej wiem tyle że Willy ostatnio wywalił z łóżka dziewczyne Kamila, bo oczywiscie książe musi na łóżku spać :) Z kicią i drugim pieskiem sie zaprzyjaźnił wiec ma wesoło a ostatnio podczas zabawy jak zaczął kamilowi lizać twarz to dziabnął go za nochal :P Oczywiscie tak delikatnie zeby nie było, Kamil sie z tego smiał i mówił ze " Okropny agresor z niego, agresywny ma język" :P także wszystko jest wporządku :)
-
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
dziekujemy -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
szukamy kogoś z Rudy Śląskiej i Korszy do sprawdzenia domku. -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Sunia juz wyciagnieta z kojca grzeje pupke u znajomych, za godzine czeka ja sterylka, później kilka dni bedzie trzeba sunia sie poopiekowac :) Najwazniejsze ze juz jest po za kratami kojca ! :) Zaczaja zgłaszac sie chetni na sunie, trzeba bedzie posprawdzac domki -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, domek pewny, sunia dzisiaj bedzie miała sterylke, trzeba sie zrzucic zeby później im spłacić dług. Mamy dwa tygodnie żeby nazbierac kase. Koszt to 150zł. Pomożecie? -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Jedziemy w odwiedzinki do Keli :) Zobaczymy jakie postepy zrobi dzisiaj. Justyna z Rudy sie nie odzywa, nie moge znaleźć nikogo innego. Pomożecie?? -
Ja bede w roli widza i dopingu ! :D
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
;( [url]http://allegro.pl/grzywacz-chinski-oddam-w-dobre-rece-i1593518500.html[/url] może ktos przygarnie bo psiutek tak piekny ze jest łakomym kaskiem dla rozmnażalni ;( -
Szukamy dobrego domku dla 8 letniej suni owczarka niemieckiego. Sunia już długo siedzi w schronisku, myślę ze ze względu na jej wiek nikt nie chce jej adoptowac. Sunia jest bardzo smutna w schronisku. Widać ze kiedys uwielbiała biegac bo po wyciagnieciu z kojca ogromnie cieszy sie na widok trawy. Sunia jest łagodna do "swoich " ludzi ale na obcych szczeka wiec bardzo dobrze sprawdzi sie w roli stróża. Sunia jest zdrowa , jedyny jej problem to spora nadwaga. Szukamy jej domku, najlepiej domu z ogrodem, może to być też kojec ale warunek- sunia musi byc czesto z niego wypuszczana. Sunia to typowy owczarek - lubi prace z człowiekiem ale jest tez troche indywidualistka, jezeli nie ma na cos ochoty to poprostu tego nie robi, przymuszanie jej do czegos przynosi odwrotne skutki :P Jak tez zaraz zauwazycie sunia lubi dobrze zjeść :P Potrzebna jej kuracja odchudzajaca bo zaczna jej siadac stawy. Pomóżcie jej znaleźć dobry domek. Sunia napewno jeszcze dłuugo pożyje. Nie pozwólmy jej tego zycia spedzis na kratami schroniska. a oto nasza bohaterka wątku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/148/obrazrc.jpg/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1436/obrazrc.jpg[/IMG][/URL] Może wybierzecie jakies imie dla suni? Ahh i moze ma ktos kontakt do osoby zajmujacej sie adopcjami owczarków?? edit: sunia na forum owczrkow [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18173&PID=960383#960383[/url]
-
ooo a.s jestes z Suwałk ? :D Co Cie na dogo przyniosło? :D
-
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Cukiereczek jakich mało :) Dziendobry Keluniu -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/obraz027tl.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1200/obraz027tl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/852/obraz028z.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/4865/obraz028z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/obraz030mx.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8769/obraz030mx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/suniag.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1108/suniag.jpg[/IMG][/URL] -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/obraz019gx.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4062/obraz019gx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/obraz021us.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9053/obraz021us.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/obraz022p.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/599/obraz022p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/obraz023ri.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6555/obraz023ri.jpg[/IMG][/URL] zwróćcie uwage na jej znak szczególny- wgłębienie w języku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/864/obraz024z.jpg/][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/6827/obraz024z.jpg[/IMG][/URL] -
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
No coż, w schronisku jak w schronisku, kojec, buda i duzy wybieg. Pani Zyta codziennie ją bierze na wybieg z trawa, wyczesuje, niunia, głaska , robi wszystko zeby sunia sie oswoiła i... sa ogromne efekty. Dzisiaj sunia biegała jak szalona, bawiła sie i wystawiała brzuchol do głaskania. Jest chetny Pan z Rudy ślaskiej. Zna ktos kogos z tamtych okolic do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej?? a teraz fotki: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/clipboard01ji.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8353/clipboard01ji.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/kelunia.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/361/kelunia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/obraz009io.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4189/obraz009io.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/obraz015d.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9867/obraz015d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/obraz016pr.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2162/obraz016pr.jpg[/IMG][/URL] -
Było wesoło, momentami bardzo :) Za godzinke jedziemy z paulinka do Kamila podpisac umowę. Zrobimy kilka zdjec Willowi.
-
Suwałki, 8 miesieczna Kela już w SUPER DOMKU!!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
zero chetnych na malutka :( -
a później była chwila relaksu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p080811131801.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7350/p080811131801.jpg[/IMG][/URL] Później spał z tyłkiem w górze :P Obudził sie jak poczuł jedzenie wiec nie omieszkał nie żebrać :P [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p0808111313.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8853/p0808111313.jpg[/IMG][/URL] A wczasie gdy my z willym jedliśmy, Paulinka poiła małą babunie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p0808111227.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5369/p0808111227.jpg[/IMG][/URL] Po tych wszystkich zajeciach czas na długi odpoczynek ;-) Dziewuchy spały tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/p0808111244.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1238/p0808111244.jpg[/IMG][/URL] A ja z "moim ukochanym" spałam tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/p0808111531.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/1221/p0808111531.jpg[/IMG][/URL] Po jakimś czasie zrobiło sie troszke nie wygodnie wiec zmienilismy pozycje na taką: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/p0808111533.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2029/p0808111533.jpg[/IMG][/URL] I śpiąc dojechalismy do Białegostoku. Malutką oddaliśmy w rece nowej pani a razem z Willim pojechalismy dalej do Suwałk.
-
Sorki dziewczyny ale wczoraj byłam tak padnieta ze zasnełam na siedzaco przed komputerem. Willy jest juz w nowym domku, nowy Pan był meeegazachwycony psiakiem, Willy bardzo chetnie z nim poszedł merdajac ogongiem uprzednio wylizujac mi całą twarz na pożegnianie :P Po południu idziemy z Paulinka do Kamila podpisac umowe adopcyjna bo rano niestety byłam nieprzytomna :P No i oczywiscie zrobimy zdjecia w nowym domku a teraz fotki z podrozy: na poczatku psiaki grzecznie spały na podłodze: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/p0808111137.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8050/p0808111137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/p080811113001.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5435/p080811113001.jpg[/IMG][/URL] później zaczeły już kombinować , robic słodkie oczka itd :P Mała wylądowała na kolanach u Pauliny [B][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/p0808111225.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5613/p0808111225.jpg[/IMG][/URL] [/B]A nasz kochany Willy robił oczka jak kotek ze shreka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/p0808111309.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4414/p0808111309.jpg[/IMG][/URL] No i jak tu takiemu zabronić siedzieć na kanapach? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/p0808111311.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8567/p0808111311.jpg[/IMG][/URL] Później troche bawiliśmy sie z Willym piłką którą porwał na drobne strzepy a po zabawie był czas na zdjęcie z Paulinką: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p0808111312.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3853/p0808111312.jpg[/IMG][/URL] cdn...
-
Witajcie ciocie, dojechałyśmy. Williego jutro odbierze ode mnie jego nowy Pan, dzisiaj nawalił mu troche samochód a jest u rodziny w Giżycku wiec dzisiaj sie nie doczłapie ale nie moze sie doczekac spotkania z małym William aktualnie szaleje z moim buldogiem :P Jest rozkoszny, sama bym go chetnie sobie zatrzymała ale no cóż nie mogę. Wstawie później całą mase zdjęć z podróży ;-) Buziakujemy ciocie!