Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]no tego...c o ja chciałam?:hmmmm:już wiem! juz wiem! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:sweetCyb:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]wkleje wam reszte fotków!:razz: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3479/clipboard05aly8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9318/clipboard08auu6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4319/clipboard09ane6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1440/sl274693zw1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  2. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]powstan dziecko :razz::razz: bom sie zawstydzi£a :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra dobra wstałam i wkleję fotki bo zapewne byscie chciały??:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3156/aatd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/204/clipboard01agf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9271/clipboard02aei9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6494/clipboard03abc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6466/clipboard04ahc1.jpg[/IMG][/URL] CDN:evil_lol: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo... juz widzialam i zaczelam czytac i wymieklam.....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]rasowy=rodowodowy:mdleje: sorry ale wymieklam....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pies czy rasowy czy rodowodowy czy drogi czy darmowy... jak nie trafi do NORMALNEGO w£aciciela ... i tak nie jest wykluczone ze nie trafi do schronu.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znam milion DARMOWYCH koondlöw :roll:ktore sä lepiej traktowane i majä sie o niebo lepiej i sä bardziej kochane ni RASOWY/RODOWODOWY zakupiony dla snobizmu....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tera mnie zlinczujcie.... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]LINCZUJE CIE TY DUSZO NIECZYSTA!:evil_lol: NIe no żartuje jestem takiego samego zdania jak ty:loveu:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]O moja wszechmogąca PANI:modla: Padam przed tobą na pycholek:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]i pomyslec ze ten pienkny nalu mial skonczyc tak okrutnie swego zywota :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]emi... KTOS cie TAM zes£a£ :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]tak tak ty mnie tam posłałaś:evil_lol: przyznaj sie Madziu:evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu:jak chłopaczyna urósł ..... czyli jak ...na wakacje przyjechal do Ciebie :razz: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No a jak przymusowo:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]NALUS!!!! ales ty pikny :loveu::loveu: a oszala£a Vega jakas taka.... oszala£a :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pikny pikny! bo dbajoM o niego:loveu: A Vega - to mój crayzolek to czego sie po niej spodziewać:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/5489/clipboard04uk9.jpg[/URL] Mój maleńki :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi:loveu: cześc Łaciata:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale kumpelstwo ;) [URL]http://img513.imageshack.us/img513/5851/clipboard17xl2.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak, do tańca, różańca i.... walk:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2222/clipboard15yb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5087/clipboard14bb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9527/clipboard06ne1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1122/clipboard11np6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/205/clipboard08ur9.jpg[/IMG][/URL] No i na dzis to.... nie wsio będzie wiecej fotek Nalowo-Vegusiowych a puki co ide z nimi na spacera ;-)[/B][/COLOR] Elo elo pięć dwa zero!:multi:
  9. [COLOR=DarkOrange][B]BYłam, fotki widziałam i podziwiałam:loveu: ide pilnować swoich dwóch psiaków zeby mi sajgonu w domu nie zrobiły:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]CD:) Nalu razem z Vega "troszke" sie rozbrykali:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9250/clipboard07du3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4480/clipboard05sl8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9864/sl274531tv2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5219/sl274583dn8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5851/clipboard17xl2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/91/b86efcef02d909e3.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]KLOCUŚ JAKIS TY PIĘKNY!!:loveu:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/116/b474e24dc8167d79.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][COLOR=DarkOrange]Kruszynko nie stydaj[/COLOR][/B][B]:evil_lol:[COLOR=DarkOrange] Głowa w góre i ma wszystko grać:evil_lol:[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]UWAGA UWAGA! POZDROWIENA OD NALU ! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4480/clipboard05sl8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9250/clipboard07du3.jpg[/IMG][/URL] NAlu wpadł do mnie w małe odwiedzinki, troszke urusł, wydłuzył mu się pycholek i przyciemniał ale nadal jest strasznym szczekunem i zadziorem:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]JOł joł pamiętacie tego kawaliera??:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9527/clipboard01ya0.jpg[/IMG][/URL] Przyjechał do nas w małe odwiedzinki i zostaje u nas do jutro po południu. Vega oszalała jak go zobaczyła:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4485/clipboard16gc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5489/clipboard04uk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2423/clipboard02fo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4480/clipboard05sl8.jpg[/IMG][/URL] CDN[/B][/COLOR] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak nie ma... jak nie ma... nie ma to opcji zebyscie sie odemnie uwolnily :diabloti: jestem, bylam, bede :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a no moge.... i wcale mnie nie ciongnie na dogo.. i wogöle tu nie zaglondam :cool1:... to chyba znak zem NIEUZALEZNIONA :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie ukradnom.... wracam w piontek bo psina i legwanek na mnie czekajom :loveu::-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziak-zielono-poramanczowe ;) i £aciato-vegulcowe :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MADZIALENA!!:multi: Tak tak my wiemy żeś nieuzależniona:diabloti: czekamy na ciebie:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Słuchajcie, nie chce zapeszać ale może w tym tygodniu 2 suczki (chienka i ta wesoła) bedą miały domki.. puki co ciiiisza:evil_lol: [/B][/COLOR]
  16. [quote name='doddy']No to Ty teraz sie chwalisz takimi gadzetami [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wrr.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]cześć... Biedny pies... jest juz poogłaszany? moge mu zrobic ogłoszenie na kup-sprzedaj i na 4 lapach jak trzeba.. i potrzebujecie pewnie kassy.... postaram sie wycwaniić coś na bazarek... buZiaki [/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)...z Nami będzie się cieszyć jak wróci:multi::multi::multi: ....teraz tam jest z Pawciem i ze znajomymi ;):multi: i własnie dostalam sygnal że doleciala .....cala i zdrowa :multi::multi::multi: teraz lece z Ozzym ....idę :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Najważniejsze że żyje:evil_lol: Oby nam te Szwedowskie ludzie nie ukradli naszej Madzialenki:placz: idź:razz: a ja ide z VEgoM:diabloti:[/B] [/COLOR]
  18. narazie nic nie wiem, spróbuje sie dzisiaj dowiedzieć a nie mam kontaktu do pani Marii, poprosze o to Ewe:lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:no tak ...ona teraz szczęśliwa , zadowolona .....uwolniona od nałogu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...i od Nas :roll:... a my tu tęsknimy ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widzisz alu , co za niewdzięczni ludzie na tym świecie człapiął:evil_lol: Madziu jak ty tak możesz:evil_lol: Cieszyc sie bez nas:shake::loveu:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]CZEEESĆ!! coś z serji LEce bo chce? [url]http://i22.tinypic.com/iz6x6e.jpg[/url] zaje.biste zdjęcie!!:multi: joł joł masz talenta do fotasów z łaciatą:evil_lol: ja cem jeszcze!!:diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Ło boziu ile fotasóf:crazyeye: Dzięki za ferbatu była mniamuśna!:lol: i mój obiecany deser mniam mniam fotki:evil_lol: bede tu jeszcze:eviltong: [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:-(no szkoda ... przed chwila wyladowała w Szwecji .....pewnie już szczęśliwa i zadowolona :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]taa pewnie cieszy sie że on Nas odpocznie:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Jaki tu spokój nanana nic sie nie dzieje nananana nikt sie nie bawi nanana wszyscy sie nudzą nananana MAdziu wracaj szybko:placz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='agaciaaa'] Cześć :) a gdzie słyszałaś? :cool3: przecież ja już mówiłam, jak u nas przy torach szczeniaka znalazłaś :razz: Chcesz do nas przyjechać? :cool3: bo mi do was nie po drodze ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]fakt faktrm mi też nie podrodze ale po drodze mi będzie jak bede z Białegostoku wracała:diabloti: to co w październiku sie zaspotkamy??:evil_lol:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jaki psiękny gupecek [/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://img219.imageshack.us/img219/6554/clipboard02akc1.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]odpoczywaj ....jeszcze tylko jutro i weekendzik :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Weekend:multi: Cześć Alu:loveu: szkoda ze nie ma MAdzialenki:-([/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć :) nie wyświetlają mi sie dwa pierwsze zdjęcia :cool3: [URL]http://img413.imageshack.us/img413/4074/sl274313qv1.jpg[/URL] "Emdziolku spadaj, chce spać"... :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sciemanko koleżanko:lol: hmm czekawe czemu ci sie nei wyswietlaja:hmmmm:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...