Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Emi ja nadal trzymam kciuki za Kicie i nie puszczam...kurka kurka. Mogę Ci pomóc...wkradniemy się im do domu i zabierzemy kotka :) ;) :evil_lol: Trzymajcie się cieplutko :) :loveu: Buziaki i ściski dla Veguni :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra to dawaj do mnie, obmyślimy jeszcze dokładnie plan i wbijemy sie do nich na chaaciszke:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]berek Emi ...trzymam :kciuki: nie można tak zostawić tej sprawy :shake: buziaczki i pozdróweczka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki alu:) Mam nadzieje ze cos sie uda dzisiaj ide pogadać z mamą wioli, jezeli nie da mi tego nr to posłuze sie znajomościami (czytaj- TOZ) :diabloti:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Babcia codziennie dzwoni i dopytuje sie co u jej suczki słychac i kiedy wreszcie będzie. Jeżeli byłaby możliwość zwrotu kosztów podrózy to nbawet jutro mogłabym byc koło 13 na dworcu zachodnim. Tak sie złożyło ze jestesmy spłukani po leczeniu naszej tymczasowej kotki i spanielka którego przygarnelismy z ulicy ale juz ma domek. Czekam na odpowiedź:lol:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cały czas przeglądam wątek i szukamy transportu, mysle ze jezeli udałoby sie w weekend to mogłabym dojechać od wa-wy. Ale to musielibyscie kombibowc z transportem do warszawy. W tygodniu niestety nie mogę- uczę sie[/B][/COLOR]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi .....i co dalej .... pogadaj z Lusiaczkiem może jednak Mama powinna tu zareagować w sprawie kociaka ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mama nie nadaje sie do takich rzeczy ona jest za bardzo sentymentalna i boi sie tego co beda o niej ludzie mowic ale ja juz to zalatwie:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: [URL]http://img91.imageshack.us/img91/480/clipboard02vp1.jpg[/URL] jakie fajne ucha :loveu: no i co z tym kotkiem, dalej nic?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]no narazie nic:shake:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny zagladajcie... plisss [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8718031#post8718031[/url] [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]HEloŁ PauLinkO!![/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Buziaczkuje:buzi: i zmykam do szkoły:scared: jeszcze tu wróce:diabloti: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe tamte foty maxowe na łóżku powalające:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Witam...:hand: Buziaczkuje:buzi: i zmykam do szkoły:scared:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Jaki śpiący Vegulec :loveu::loveu: [URL]http://img70.imageshack.us/img70/4752/clipboard05uq9.jpg[/URL] Chciałam się spytać o to samo co Ala, ale w takim bądź razie podłączam się pod jej pytanie o Kicie. Buziaki i miłego :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] hIHI TAA śPIąCY diabełek:diabloti: Dzieki wielkie i nawzajem!:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='kate89']dzieńdoberek :) ostatnie zdjątko na kanapie najbardziej mi sie podoba ... :) taka Vegulcowy słodziak a za kotecka 3mam kciuki,niech sie sprawa szybko wyjasni[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihih:-) Vegulcowy szatan:evil_lol: Dzięki ja tez 3mam kciuki aż mi sinieją:lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:prawdziwy bullowaty :loveu: [URL]http://img70.imageshack.us/img70/4752/clipboard05uq9.jpg[/URL] EMI czyli co ?? jest szansa na odzyskanie kici ?? mam nadzieje że bdzie ona w najbliższych dniach u was :razz: WITANKO :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu właśnie mi sie zdaje że nie bardzo. Ta wiolka nic nie przekazuje dla mamy o co ją prosze, musze sie dzisiaj do niej przejsć. Zapewne nie będą chcieli mi dać do nich nr ale jak nie bedą chcieli poszczyje ich TOZEM :mad:lub policyją:diabloti: tak wiem wredna jestem ale ja chce moją kicie! ZŁODZIEJE!:placz:[/B][/COLOR]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/541/clipboard06rn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9928/clipboard07lr5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7382/clipboard08gy9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3535/clipboard09pt1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3497/clipboard10rr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1444/clipboard11ks2.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] No to na dzisiaj wsio:evil_lol: Spadam do szkoły:) Paaaa:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tak trzymaj.... bo te szmaciarze tak sie nauczyli ... że wydaje sie im że są kimś bo wielkie prywaciarze, biznesmeni zasrani:angryy:.... QRDE!!! i nikt ich nie ruszy... i mogą wszystko... bo nikt im nie skoczy... bo to pracodawcy czy ki pierun . WALCZ! EMI!!! walczyłaś o obce stada psów!!!! wygrasz i bój o TWOJEGO KOTKA!!! :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Dzięki za doping, coś ci ludzie zaczynają kręcic na wszystkie strony......:roll: Na dzieńdobry kilka foktów Vegusławy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7665/clipboard01wk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/480/clipboard02vp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5379/clipboard03jm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5008/clipboard04pq9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4752/clipboard05uq9.jpg[/IMG][/URL] CDN:evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja nadal trzymam kciuki [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:happy1: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i nie puszczam...nie poddawaj się[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki, mam nadzieje ze sie uda:lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qrde... wracam po kilku dniach :roll: a tu takie rzeczy... jakiś spaniel.. na szczęście już w nowym domku.. kot którego podprowadzili... Emi... jak dobrze zrozumiałam to kotek nie trafił tam za Waszą zgodą, jako opiekunów.. powiem więcej... trafił tam wbrew waszej woli... to jest kradzież!! bez względu na to co wymysliła ta Wiola czy jak jej tam... Kolega ... nie miej sentymentów... albo odkreci sytuacje którą spartolił, albo... trudno... kicia nie jest rzeczą.. że ktoś se chce i se bierze... tak mi sie wydaje.... przecież ona miała dom, właściciela- CIEBIE!!!! powodzoneczka... kciuków mi już brakuje na te dogomaniackie przygody :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No nareszcie ktoś rzecowo to opisał:diabloti: Zaraz spróbuje to załatwić:lol: KC madziu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agbar']czesc Emi......mam nadzieje ze wszystko jeszcze pojdzie po twojej mysli.....[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hej:loveu: Dzięki, ja tez mam taką nadzieje:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi ...daj znać co i jak ?????:roll: Tak jak pisałam i ja i chyba też Magda to kradzież i powinni oddać kocinke:mad:...sentymenty precz...:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu, postaram się dzisiaj dowiedzieć jak to bedzie, madzia dobrze napisała to kradziesz i koniec kropka!:roll:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jaki bedzie kolejny krok biznesmenów??? zabiorą se Vege..."BO ONI CHCĄ??" nie umie tego zrozumieć o co w tym biega... Ukradli Ci kotka i co??? i odpuscisz??? to paragraf Emi... kradzież............. [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wiem, mam w dupie biznesmenów mają nam oddać kotka:placz: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Tak:) trafiłaś:) Fajna liczba:) a kotka dalej niet..:placz:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]JA też chce byc dogokraYzolem:multi::multi::multi::multi: WItanko Basiu:loveu: Ah ta Zuzia cały czas daje Ci w kość:cool3: Może i pomogłoby jej PT?:lol: Buuuuziory:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Paula_']Hej Emi, i co z kicią?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej... Kamil tzn chłopak który pracuje dla tego facet który wziął kicie nie chce nam dać do nich nr bo boi sie ze straci prace... i nie wiemy co sie z kicią dzieje:placz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi wpadam porannie się z Wami przywitać ....w ciagu dnia raczej mnie nie bedzie ... buziorki na dzień doberek :loveu: Co z kocinką :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek Alu:loveu: Z kocinką tak jak powyzej...........:roll:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Tak, Goldi jest u naszych znajomych w Łomży w domku jednorodzinnym ma wieeeelki ogród do biegania i maltańczyka do towarzystwa:) Jego pani sie w nim zakochała a mi szkoda było go oddawać.....:-( Ale bedzie miał cudownie, bedzie miał gdzie biegać bo mi w domu sajgon zrobił, 3 kwiatki rozwalił, zbił porcelane od prababci- tak biegał po domu szaleniec mały:cool3:[/B][/COLOR]
  18. [B][COLOR=darkorange]Superancki ale wątpie ze sie nei zajarzą:roll:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Dobra jakoś poradze - oby...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]3majcie mocnomocno kciuki!![/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Własnie mam informatyke,a własciwie juz ją koncze wiec bede na dogo jak wroce z wegą od vega:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Buś:loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] kawkę bardzo proszę :) :kaffee_2: ale ciachów nie posiadam :niewiem: witanko:) i krótkiego dnia w szkole życzę, Emi ;)[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]krótko to nie bedzie 6 lekcji[/COLOR][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrange]:niewiem::-( Ale przeżyje, dzieki za kaff i juz zmykam:loveu:[/COLOR] [/COLOR][/B]
  20. [quote name='Gonitwa']Daj im tę umowę, albo odbież kotkę wysterylizuj i oddaj- ale nie wiem czy to dobry pomysł.. Albo niech podpiszą tę umowę.. Ewentualnie idź w odwiedziny i kota pod pazuchę, chwilowo się nie zorientują, a Wy powiecie, że uciekł przez okno czy coś...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]uehehehehe czaderski pomysł:evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] dostałam film "300" na DVD:) z dodatkami... jak kręcili film i w ogóle... kto nie widział, to polecam;) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja widziałam!:multi: Fany film:diabloti: A niesodzianke Mariuszowi tez faną zrobiłaś:evil_lol: wpadłam na kaff bo zaraz do szkoły lece! 1 kawe z mlekiem i do tego jakieś ciacho prosze.!:lol:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez wolałabym żeby nam kota oddali ale nie chce Kamilowi zepsuć startu w pracy...:-( Mam totalnego doła..:-([/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Jestem też u Ciebie:loveu: Dziendoberkuje Ci i zmykam jeszcze na miau a później do szkoły:roll: buziaki i miłego dnia:cool3:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi ...no nie wiem ale masz pełne prawo odebrać kocinkę ...obawiam się ze za kilka miesięcy w takim układzie jak jest będzie miot kotkow szukający domu :razz:a koleżanka powinna iść z wami i powiedzieć jak było naprawdę :cool3: Witanko :multi::multi::multi: no i cieszkam że spanielek ma fajny domeczek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No niestety oni są jacys niepowazni, i napewno nie dopilnują tego zeby ich kot nie pokrył kici bo oni cały dzień w pracy:roll:I bedą kotki i napewno je wywalą albo kicia okoci sie gdzies w lasie czy cos i nie wróci bo maluchów nie zostawi:roll: Nie wiem co robic, zrobiłam taką umowe adopcyjną:[/B][/COLOR] [B][SIZE=2][U]UMOWA ADOPCYJNA[/U] [/SIZE][/B][RIGHT][B][SIZE=2]Suwałki dnia.............[/SIZE][/B] [/RIGHT] [B][SIZE=2] Umowa dotyczy adopcji kotka o tymczasowym imieniu........................ płeć................. wiek................................. [/SIZE][SIZE=2]znaki szczególne............................................ [/SIZE][SIZE=2]Dane osoby adoptującej kotka: [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Imię i nazwisko[/COLOR][COLOR=black].................................................[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Adres[/COLOR][COLOR=black]....................................... ..................................[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Seria i numer dowodu osobistego.................................................[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Przyjmuję do wiadomości, że w razie złego traktowania zwierzęcia [/COLOR]grozi mi odpowiedzialność karna na podstawie Ustawy o Ochronie Zwierząt z dnia 21.VIII.1997r. [/SIZE][SIZE=2][U] Zobowiązuję się, że:[/U] [/SIZE][SIZE=2]1.Zapewnię kotu odpowiednie wyżywienie, czystą wodę i ciepłe schronienie. [/SIZE][SIZE=2]2.Zapewnię kotu staranną opiekę weterynaryjną w razie choroby, a także regularne szczepienia ochronne i odrobaczanie zgodnie z zaleceniem lekarza weterynarii. [/SIZE][SIZE=2]3.Powiadomię osobę, oddającą kota w razie poważnej choroby, zaginięcia lub śmierci zwierzęcia. [/SIZE][SIZE=2]4.W razie gdyby zwierzę nie spełniło moich oczekiwań oddam je osobie, od której je otrzymałem (nie oddam go osobom trzecim ani do schroniska, nie wyrzucę go). [/SIZE][SIZE=2]5.Nie rozmnożę powierzonego mi zwierzęcia, wykastruję/wysterylizuje je zaraz po osiągnięciu dojrzałości płciowej [/SIZE][SIZE=2]6.W najdogodniejszy dla mnie sposób (list, email, telefon) będę udzielać informacji osobie oddającej o przystosowaniu się kota do nowych warunków życia. [/SIZE][SIZE=2]7.[COLOR=black]Zabezpieczyć, co najmniej jedno pomieszczenie (w budynkach wielokondygnacyjnych) przed wypadnięciem kota z balkonu lub okna.[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2]8.[COLOR=black]Wyrażam zgodę na wizytę poadopcyjną wolontariuszy fundacji Serce dla Zwierząt, w celu sprawdzenia zapewnianych przeze mnie warunków bytowych kotka, oraz możliwość odebrania zwierzęcia po stwierdzeniu nieodpowiednich warunków.[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2]9.Zobowiązuję się trzymać kotka w domu/mieszkaniu i nie wypuszczać go na teren otwarty co zabezpieczy go przed ucieczkami a także niebezpieczeństwem i chorobami. ....................................... [/SIZE][SIZE=1] podpis osoby adoptującej kotka[/SIZE][/B] [COLOR=DarkOrange][B] Może być?[/B][/COLOR]
  25. Dziewczyny sprawa jest prosta Dżek szuka domku, ponoć oddadzą go do schronioska - lepsze to niż uśpienie... Puki co moze ktoś pomoże z robieniem ogłoszeń bo same hopsanie chyab nic nie da:-( Nowych zdjęć nie mam i nie wiem czy bede mieć - postaram sie...
×
×
  • Create New...