-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny jeżeli bedziecie w stanie zwrócić koszt podróży to ja po nią przyjade do warszawy w Sobote :) Myslę że będzie wam blizej dowieźć ją do Wa-wy niż Białegostoku:) A dalej juz sobie poradzimy:) Moja babcia juz sie niecierpliwi:lol: Codziennie dzwoni i pyta co u Soni, tak nie może sie doczekać:lol: SONIU czekamy tutaj wszyscy :) [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]HEjO DzieWuszki:evil_lol: Jak Tam DziOneK?:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć kochanie:loveu: Jak tam dzionek mija?:lol: PO[COLOR=Green]ZDRA[/COLOR]WIA[COLOR=Green]MY[/COLOR] [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] toż ja cały czas mówie że przydałabyś mi sie... byłaś na moim wątku o jastrzębskim schronie??? tam jest masakra... chce dobrać im sie do dupy, ale obawiam sie że może sie to skończyć likwidacją schronu....:placz: zaczęliśmy im patrzeć na ręce... a im to nie pasi... bo ten schron nie był do robienia dobrze psom a do wyciągania kasy..... i mogę tym psom bardziej zaszkodzić niż pomóc... jak zamkną ten burdel :placz::placz: bezsilność mnie dobija ............[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie bylam na tym watku, podeslij mi. Na odleglosc trudnoby mi bylo cokolwiek zrobic. Musialabym byc na miejscu:shake: To co kiedy wpadac?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi: śliczna cegiełka :loveu: Kiciuś śliczny to jak cegiełka mogłaby być inna? :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Zonklilko:loveu: dzieki wielkie, staralam sie to musi byc ladna sporobowalby ktos powiedziec ze brzydk[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]a[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:mad:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :) śliczna cegiełka :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Agatko. Dzieki wielkie:loveu: uh dzisiaj mam robote wiec bede dopiero pod wieczor na dogo z czyms smakowitym dla was:cool3:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witaj chlorkowa:evil_lol: W[COLOR=Green]p[/COLOR]adł[COLOR=Green]yśm[/COLOR]y witnąć i zmykamy z [COLOR=Green]Lusiaczkiem [/COLOR]na Bezludzie z Vegą:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:no super ............[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięęęęęęujęęęęę:loveu::diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas też by sie znalazły... cała kupa... ae ja sama nic nie moge :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja tam u was zaraz będe To Ci pomogę:cool3: co ty na to?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Widze ze jestem pierwsza :) dziendoberek jak sie ma kicia ...biedaczka...moze z ciegiełek cos sie uzbiera.oby. 3 mam kciuki Pozdowionka[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Pierwsza Kate:loveu: Ja tez mocno mocno trzymam kciuki za kiciulkę:loveu::lol: Buziaczkujemy Cię i twojego mordercę:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: amputowałaś jej ogonek :placz::placz::placz: no ale cóż.... taki jej los... tą chce :sadCyber: kotka Lusia :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzisiaj kicia miała operacje amputacji ogona - tak na serio. I musiałam to także zrobić na cegiełce. Jak bedzie aukcja allegro wkleje link:) Buziam i spadam z Vegusławą na spacerros:) Muaaach:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Witanko :multi: [URL]http://img228.imageshack.us/img228/3535/clipboard09pt1.jpg[/URL] :loveu: najfajniejsza fotka z biegu Vegi, a taka mała :mad: ;) Trzymam :kciuki: za akcję "Odbić kicię" :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Paulinko. A fota taka mała bo była z daleka robiona i rzeby było vege widać musiała tło wyciachać:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Trzymam kciuki za koteczka!!! Dobranoc Emi :bye:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobranoc idzieńdobry Agatko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Dzieńdoborek Emi ale z ciebie cwaniaczek :) hiehie tez tzrymam kciuki za akcje ...chociaz ja bym chyba zamieszała w to jakas osobe dorosła,bo oni moga was na powaznie nie wziąśc,tego sie obawiam...ze pojdziecie,postraszycie TOZem a oni se ubaw zrobią ...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Rozumiem ale u nas w Tozie jest wice przewodniczący TOZU w polsce pan Zezon Kowalewski:cool3: Spoko koko facet po 40 :cool3: napewno coś zdziała;)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]otóż to ...własnie o to mi też chodziło Witanko EMI , Lusiaczku i Veguniu :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobereczek:loveu::loveu::loveu:, co do TOZu czytaj powyżej:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa'] Cześć Emi :multi: nie śmiej sie z mego psa :mad: bo Cie nim poszczuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ha.! nie boje sie mam Vege.! I oO.!:evil_lol: Branoc:):loveu: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze jajcaro... do Jastrzębia przzybywaj... zrobimy rewolte w schronie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] \ [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma sprawy:evil_lol: juz lece:diabloti: tylko daj mi sie przespać:lol: Dogobranoc Madzialenko. Wymiziaj od N[COLOR=Green]AS[/COLOR] chlorka:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Ave szatanie dzieci:diabloti: Przybywam z piekła :diabloti: Przyszłam wam życzyć szatańskich snów:diabloti: 666 snów:diabloti: Ave SzaTan!:diabloti: A orięt jak zwykle w pościeli:loveu: mmmmm jaki przystojniak:loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kurde, gdybym wiedziała że masz zapasowy zestaw to bym się nie cofała do domu :evil_lol::evil_lol: wiem, wiem...dużo planowania przed nami :) ale wszystko dopniemy na ostatni guzik i to będzie Odbicie Kici doskonałe :diabloti: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No ja mysle:evil_lol: Oficjalnie mówi DOGOBRANOC na naszym blogasku - ide kimać musze rano wstawać:roll: KW ciotki:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/19/cde60fbcba931f15.jpg[/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1982/emot96ys1.gif[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] No nie moge ! :grin: Padłam:mdleje: Jaka świetna minka :lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dżem dobry:P Tzn dobry wiecorek:) Wpadłam zawitać i zyczyć kolorowych senków:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/746/453e8be1e120baba2bi6.jpg[/IMG][/URL] przyszło baba z jajami:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Gonitwa']I dobrze;) Oby coś zdziałali bo różnie to bywa...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No niestety ale ja nie odpuszcze choćby nie wiem co!:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Bo w Giżycku sobie przypomniałam że zapomniałam ekwipunku włamywacza...musiałam się cofnąć i ooOO :angryy: ja i ten mój łeb :diabloti: Co to za ludzie, którzy nawet nr nie chcą dać :mad: zgroza :shake: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ot sklerotyczka:shake: Ja mam ekwipunek włąmywacza, nawet dwa! dałabym ci jeden i zrobiłybyśmy napad:evil_lol: Wpadaj bo musimy zrobić dokłady plan małego sabotażu i późniejszej akcji Odbić kicie:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Kochana Alu:loveu: Wpadłam powiedziec DOGOBRANOC [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/707/222dn4.gif[/IMG][/URL] ..... ........ .......... ...............:sleeping::sleep2:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]PRzepraszam ze mnie tak tu dawno nie było ale znowu mamy kocie biedy na główce:oops: Witaj Basiu:loveu: A to w przeprosinki[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/707/222dn4.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake::shake::shake:Emi tak nie może być ...nie można tego tak zostawić ...powinien jednak Lusiaczek wkroczyć do akcji ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Lusi nie poradzi ona za łagodnie do tego podchodzi , ostatnio nie ptrafiła nawet baby przekonać na umowe adopcyjną ona do tego sie nei nadaje ale TOZ....:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Naślij [COLOR=DarkOrange][COLOR=Black] Ave Satany[/COLOR][COLOR=Black];)[/quote][/COLOR][B] Ave Satanie:diabloti: Nasyłam... jutro:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no spoko lada chwila wpadnę, możesz wstawiać wodę na herbatę :) przygotuj duży brystol i pisadła...rozrysujemy sobie wszystko dokładnie......Ci ludzie pożałują że się w ogóle urodzili jak będziemy wykonywać akcje "odbić Kicie" :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha juz ciarki mnie przechodzą na myśl o naszym zabójczym planie:evil_lol: To czekam na ciebie:loveu:[/B][/COLOR]