-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=SeaGreen]Pozdrowionka!Agatko czy ktos dzis dowiezie sonie do W-wawy?Emdziolek juz Jest w Warszawie i czeka na wiadomosci od Ciebie.Potrzebny jest nam Twoj numer na komorke,bo chcialybysmy sie skontaktowac jakos z Toba.na Sonie czeka z utesknieniem nowa pani.Czekam na jakas wiadomosc o transporcie.papatki[/COLOR][/B] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]heyka EMI :multi::multi::multi:....ubierz ciepłe gatki na podróż ....zima przyszła [/B][/COLOR][/FONT]:angryy::angryy::angryy: [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_64.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ubrałam nie bieduj;) Lece jeszcze z Vegą a późnie w podróż:evil_lol: Tęsknijcie za mną bo ja za wami będe tęsknić:loveu: Oficjalnie macham łapką:hand: i do zobaczenia za 3 dni[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:seeyeah:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B](Lusiaczek tutaj wpadnie:evil_lol:)[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] a teraz... . . . . . . [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:scared:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']emidziolek - ja za Toba tęsknię wieczni i nieprzerwanie :evil_lol: Jesteś moim nałogiem kochana :evil_lol: Monika :roflt:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oh Figowa jak ja cie Kochom!:evil_lol: Jestem Twoja kokaina nananana jestem twoja dziewczyna tatatara chce cie miec dzisiaj przy sobie, nie chcesz nawet wiedziec *co ci zrobie* Jo~:evil_lol::evil_lol::evil_lol: * co ci zrobie*- <--->:mad::evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Agatko 3mam mocno kciukaski za Sarcie a teraz zmykam żegnać sie z innymi bo lece do wawki:lol: Tęsknij za mną:evil_lol: paaaaa:loveu:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i2.tinypic.com/6x7r6zb.jpg[/url] Uehehehe padłam:grin: Jaki jezorek:loveu::loveu: Wypadam do wawki wracam w poniedziałek:diabloti: Teknij za mną Figowa:evil_lol: Chociaż dawno mnie tu nie było, tzn byłam ale nie pisałam:oops:wstyd:oops:Ale tesknij za mną bo ja za tobą tęskniłam:evil_lol: Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]HEj Klockowa;) wpadłam Cie Pozegnać bom wyjeżdząm do Wawy z misyjką :lol:Wracam w poniedziałek to napewno wpadne:lol: Paaaaa:loveu: Tęsknijcie za mną:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Rymująca Beo:loveu: Wpadłam sie pozegnać gdyz wyjeżdżam do Wawki i wróce dopiero w poniedziałek:roll: Jade ratować kicie:diabloti: a raczej zaweiźć ja do weta który uratuje jej łapkę ( nie ma innej opcji to tak być MUSI:evil_lol:) Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Buuuu ! Jestem i Tu:loveu: Dogo Muli na maxa:angryy: Widziałam jajuszka Ozzyego:cool3: Jaki tyłeczek seeeksiasty:razz: Buziaków dziś nie daje bom chora i nei chce was pozarażać :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]HeJo Basiu:loveu:Wpadłam na Ferbatu:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :multi: macie halti :) dawaj fotki!!!! prawda, że pomaga? :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pomaga:) w 100%:cool3: Zaraz dam fotki tylko niech mi sie aparat naładuje:roll:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Hellooo...widze ze to cisza i nikogo jeszcze nie ma emi dawaj te fotki w halti :) chce zobaczyc Vegulca jako małego konic :) ale chyba mojej sie to nie przyda bo ona ładnie chodzi przy nodze na spuszczonej smyczce[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Kate:*No nikogo nie było ja cały dzień w łóżku lezałam, wstałam o 14, posprzątałam, po 15 przyszedł mój boy, poszedł godzinke temu to skorzystałam z z okazji, cyknełam fotke dla Vegi i.... padł aparat:roll:ale zarz sie naładuje to wgram na kompecka foto a później na MULĄCE dogo:roll:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej Emdziolki i Lusiaczki:) przyszłam z porannymi buziakami :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej zapominająca o nas Basiu:loveu: :mad: dzie moja ferbata?:razz: [/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Vegunia lalunia słodka śliczna sunia witanko i pozdrawianko[/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uuuu BeI zebrało sie na rymowanie:evil_lol: i na pozdrawianie:lol: My cieplutko pozdrawiamy i ponownie zapraszamy:loveu::loveu: A teraz lece do Was:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:i jak zdróweczko.....lecz się bo piąteczek tuż tuż :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zdróweczko kiepsko a jutro do wawki:roll: masaaaaaaaaakra:-([/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu:loveu::loveu: Oh co za okropieństwo tyle czasu dogo nie chodziło-masakra:roll: Ale juz jest!!:multi::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Cześć Emi :multi: a jak Kicia? Koniecznie dawaj fotki Vegi w halti bo też zastanawiam się nad tym rozwiązaniem dla Salsy. Pozdrawiam :loveu: [/FONT][/B][/COLOR][/LEFT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zrobie później narazie jak kazde grzeczne dziecko.... Pracuje:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny odezwijcie sie...[/B][/COLOR] -
[quote name='Paula_']Cześć młoda :grins: Daj linka do kici :razz:[/quote] Cześć młoda:) Klockowa dała:razz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Emi... powodzonka z koteckami... dogo zara bedzie DEAD :-( PAULA [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98016[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Było DEAD ale już żyje!:multi: zmartwychwstało!:diabloti: Witam wszystkich po tej smiertelnej przerwie: Vega ma halti:evil_lol: i skończyło sie ciąganie na smyczy:multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]BYłam i widziałam: *walki psów *maxa i Axe *duuuużo ruchu *wielkie zębiska * I psią miłość:loveu: Czyli wszystko na swoim miejscu:evil_lol: Pozdrowionka od N[COLOR=Green]A[/COLOR]S[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Kanzaj źle zrozumiałaś ja jestem z Suwałk do białegostoku maiłam jechać specjalnie a w Wawie bede od piatku do niedzieli wiec przy okazji dziewczyny mogłyby podrzucić a po drugie s Suwałk do Włocławka jest dalej i gdzie ja bym spała? Sorki ja mam 15 lat a wawie mam rodzine wiec tam sie mną zajmą a do Włocławka mnie mama nie puści także zanim napiszesz to przeczytaj dokładnie:lol: Nie mam zalu-każdy może sie pomylić:) Dziewczyny kase na podróż bede miała, ale musiałybyście na niedziele dowieźć Sonie Do Wawki, bp póxniej to dopiero za dwa tygodnie od soboty bede w Białymstoku wiec to prawie 3 tygodnie a Sonia chyba juz tak długo w DT zostać nie moze.... wcześniej sie nie wyrobie a wątpie ze znajdziecie transport do samego augustowa w ciagu tygodnia:shake: Także prosze, pokąbinujcie to załatwiłabym wszystkie sprawy za jednym zamachem. Może jakiś sąsiad? znajomy ? ktos kto ma samochód, za zwtorem kosztów za paliwo... no nie wiem trzeba kombinować, zebym znała kogoś z Włoclawka byłoby łatwej a nie znam nikogo:shake:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Jak tam u Was panienki? Co z kiciusiem? Buziaki Dziewczynki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej zonkliko u nas wporzadku, kurcze Zenka nie bylo i narazie sprawa stoi cicho. Ide dzisiaj do matki tej wiolki bo o co ja prosze to i tak mamie nie przekazuje:angryy: zarty sie skonczyly:mad:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]HeLOl panienki:loveu: Dawno mnie tu nie bylo.. wstyd:oops: Ale juz jestem, zaleglosci za duzo zeby nadrabiac:eviltong: ale bede wpadac obiecuje:loveu: U nas jeszcze sniegu nie ma:multi: popruszy przez 15 min i zaraz topnieje. ALe pada coraz czesciej i niedlugo nas zasypie:placz: buu czemu ja mieszkam na biegunie zimna:placz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Jak tam u Was panienki? Co z kiciusiem? Buziaki Dziewczynki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej zonkliko u nas wporzadku, kurcze Zenka nie bylo i narazie sprawa stoi cicho. Ide dzisiaj do matki tej wiolki bo o co ja prosze to i tak mamie nie przekazuje:angryy: zarty sie skonczyly:mad:[/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']Emdziołek czy możesz im zrobić jakies banerki!!??znasz się na tym??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne, zaraz to zrobie:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:jestem już :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=darkorange]Świetnie Alu:multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Dogo muli wiec mnie juz dzisiaj nei bedzie.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]DOGOBRANOC:loveu:[/COLOR][/B]