Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Paula_']O masakra z kicią :angryy: Ale jak to Wam ukradli? Z domu wynieśli? To może TOZ i policja? Cieszkam, że spanielek ma super domek :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie nie tak, Wiola (kolezanka mojej młodszej siostry) miała zanieść pokazać mamie i zapytac czy moze zostac na jedną noc bo my mieliśmy zwierzyniec w domu i nie mielismy gdzie kotecka ulokować.Wiola wzieła kicie a my w ten czas z Lusi pognałysmy na spacerros z psami, wracamy i kotka nie ma to my do Wioli gdzie kotek a ona że w nowym domu:roll: przecież nikt nie kazał jej tego kotkaz oddawać to miał byc nasz kotek:placz::mad: Dzisiaj z rana dzwonili od spanielka, mały rozrabia im w domu ale i tak są zadowoleni:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:ale ja dalej EMI nie rozumię jak to się stało ze kotek był u Ciebie i naraz znalazł się u kogoś ...jeśli bez umowy to osoba która go tam dała ma prawo go odebrać i już :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie o to chodzi ze osoba która im sałą kotka to jest pracownik tych ludzi, to jego pierwsza praca i nie chce jej stracić czy mieć lipe później u szefa bo kota mu zabrali:roll: Mama mówi zeby odpuścić, ale ja nie odpuszcze to nasz kotek!:angryy:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Emdziołkowa a ten pies to jeszcze jest? [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77299&page=4[/URL] bo wszyscy wątek podbijają, a w sumie nic nie wiadomo... A kotecka odbijaj!Bij się! Walcz![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dżek jest.... a te podbijanie watku mnie wnerwia, po co tak cały czas podbijać bezsensownie, trzeba mu zrobić ogłoszenia itp..:roll:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Śliczny kotek, mam nadzieje, że wszystko sie z nim wyjaśni! trzymam kciuki! I bardzo sie ciesze że spanielek znalazł domek :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki agatko, ja tez mam taką nadzieje i tez ciesze sie ze spaniellos ma dom:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Nie dobrze więc w sprawie kotka :shake: ale trzymam nadal kciuki...mnie tez by nie obchodziło to czy ktoś będzie miał lipę w pracy, nie lubię nieodpowiedzialnych ludzi...a oni mi na takich wyglądaja :angryy: Powodzenia [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A jeszcze zrzucili wine na nas ze to niby my z dorosłymi osobami nie rozmawialismy przed ODDANIEM kotka (kur*de nikt niec nie mówił o oddaniu miała go przetrzymac przez jedna noc ukradli nam kota) A to oni sie nie pofatygowali żeby nam kotka odnieść spowrotem albo żeby chociaż zadzwonic i zapytac czy on do oddania czy nie!:angryy: No ja sie cuzje jakby mi zwierzaka ukradli:placz:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Kicia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: taka puchata, a ja uwielbiam takie kotki :) Mam nadzieję że uda Ci się ją odbić, będę mocno trzymać kciuki. Cieszę się że spanielek ma już domek i z pewnością będzie mu tam dobrze :multi::multi: Pozdrawiam i ściskam :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Spanielek pojechał do Łomży do cuuudownych ludzi:multi: Za to kicia... kiszka...:placz: Ludzie którzy ją wzieli nie wiedza nawet ze trzeba podpisać umowe adopcyjną, na pan który wziął kotka jest szefem chłopaka który mu tego kotka zaoferował.... wszystko przez tą wiolke!! kurde zrobiła nam bagno!:angryy:Nie wiem co robić, jaką umowe wymyślić żeby ich zniechecić...:angryy: A oni ponoć nie chcą umowy podpisać:mad: A oni mają jeszcze kota niewykastrowanego a to kicia.... a o sterylce nie bardzo cha słyszeć to moze wpisze w umowe że zobowiązują się wysterylizowac i że mamy prawo to sprawdzić, jak nie podpiszą to zabieramy kotka i co mnei to obchodzi że ktoś bedzie miał lipe u szefa! kot nie nie przedmiot.... przecież jezeli jej nie wysterylizują to będą małe kotki..... po drugie ona ma biegać PO PODWÓRKU! przecież to jest kot kanapowiec a nie kot na podwórko:placz: Ciotki pomóżcie!:placz:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Jasne Kate juz obmyślony plan mamy:razz: Musimy tylko poczekać aż wiola wróci do domu i da nam nr do tych ludzi:shake:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:jak ukradli KOTECKA:crazyeye: A dla spanielka :kciuki: za dobry domeczek :loveu: Emi :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:( a my tak chcieliśmy sobie go zostawić... Ale cicho sza spróbuje go "odbić":evil_lol: nie znacie jeszcze moich umiejętności:diabloti: Kate - mam nadzieje ze to będzie ten domek a napewno bedzie fajny bo z dwoma kolegami i w domu jednorodzinnym:) Bedzie bosko:) Ja cem kotka:placz: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Kati']śliczny ten kociak, a Vega lubi koteczki :evil_lol: Dogomaniackie koty są najlepsze, sama mam takiego wariata. :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak tak Vega lubi kotki:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:Emi ......kocik jest cudowny:loveu: a nie nosiła Vegunia kagańca :razz:że ma na nosku takie cosik .... Witulklam całuskuje buziaczkuje :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu.:loveu: Nie nie nosiła pazurami se rozdarła:roll:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Kociak świetny- same skarby znajdujesz;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem:loveu: mam ten talent do znajduwania cudeniek:eviltong: A teraz uwaga: ukradli nam kota a spaniel zaraz jedzie do nowego domu.... Jestem załamana:-([/B][/COLOR]
  6. [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8544011#post8544011[/URL] [COLOR=DarkOrange][B]wątek naszej kici.. Na szczescie juz nie potrzebny vo Lusiaczek zakochał sie w kici i najprawdopodobniej zostanie u nas!!:multi: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Tak sama... patrzcie co znalazłam: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5971/sl276982ae7.jpg[/IMG][/URL] KICIA BEDZIE U NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange]Dokładniej mówiąc rozdrapała sobie pychol...:shake:[/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]TO świetnie bo już sie martwiłyśmy ze tu sie nikt nie odzywa..:-([/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Halo co słychac u Soni?? Martwimy się...:placz:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]I o.! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4234/clipboard01ik7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4890/clipboard02uj8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  12. [quote name='Gonitwa']I jak? Lusiaczek się łamie? A Vega? Hejo;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejo Gosiu:loveu: Jednak maluch u nas nie zostanie Vega cały czas na niego warczy ale już mamy na niego chetnych:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Hej młoda :grins: Kiedy jakieś fotki będą :razz: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Np zaraz dam ze dwie:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:calus: ja też za wami tęsknilam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oh jak milutko[/B]:loveu: [/COLOR][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B] Witanko wszystkim blogowiczom w ten pochmurny dzionek!!:lol:[/B][/COLOR][/SIZE]
  13. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]osz Ty baaabooo! :obrazic: to ja do Ciebie z gorącą herbatą,a Ty do mnie z kijem? :crazyeye: :placz: dzisiaj za karę dostaniesz... niesłodzoną! :diabloti: o! :kaffee_2: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] Beeee nie dobra:placz: [COLOR=DarkOrange][B]Przepraszam ja juz nie bede:-( A teraz zapraszam do nas na szarlotke, Lusiaczek zrobiła:D jeszcze ciepła:diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:witanko dotarłam i do was :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Alu, stęskniłyśmy sie za Tobą...:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko:diabloti: Jestem :D chociaż dawno mnie nie było:oops:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Dobry dzień jestem tu:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]GUT MORNINK! :evil_lol: ale angielski:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Czeesć klocusiowe Baby:evil_lol: Pamiętam o was:loveu: Tylko nie pamiętam odiwedzać bloga:oops: co za wstyd:oops:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Uehehee i znowu tu jestem:evil_lol: Jak tam Fuxiarz??:lol: Dowoj dowe fotki bo jak nie to :mad: :eviltong: buziaki ode mła i majne bicz:diabloti: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]DZIEŃ DO BRY!!!!!:loveu: Alu wpadłam iwidziałam Ozzyego:multi::multi::multi::multi: Uh dawno mnie tu nie było :shake: Co za zaniedbanie:oops:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Mmm wczoraj dostałam taką pychotke herbatkę, z cynamonkiem:loveu: A dzisiaj co? Nie ma??:mad:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Gonitwa']A może mały się po prostu zgubił? Nikt go nie szuka? Nie daj się zaszlabanować![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIkt nie szuka... ogłoszenia juz 2 tygodnie wiszą iero odzewu:shake: Nie dałam sie:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='chalimala']jutro atakne spanielowe :) po szczegóły zgłoszę się na pw, ale to jutro bo dopiero z grobów wróciłam ... :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ok dzięki wielkie:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]niech bedzie :cool3: biorę wszystko :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie podzielisz sie ze mną?:mad:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']No zdarza, zdarza.. niech Ci będzie ;) :diabloti: ale jedna wystarczy! :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Miejmy nadzieje:evil_lol:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='agaciaaa']Vega pewnie by go z czasem zaakceptowała... :) Co ma znaczyć ta pała z matmy? :mad: uczyć sie!!!!!! :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Moze z czasem zaakceptuje:lol: :oops:nawet najwiekszemu kujonowi zdarza sie pała:oops:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Spóźnione ale: Cukierek albo psikus!!:diabloti:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...