-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo Madzialenko przyszłam sie pochwalić nowym avatarkiem:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hej KloCkowA wpadłam powiedzieć DOGOBRANOC!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu wpadłam powiedzieć dobranoc:) Już mi dzisiaj oczka popuchły:shake: Karaluchy pod poduchy i Ozzulce pod kordulce:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Adam78']Ze sprawianiem kłopotów bywa różnie , jeżeli ktoś mnie pyta jakiej rasy jest Aster to odpowiadam że to mieszaniec amstaffa i diabła tasmańskiego :diabloti: . Mieliśmy niezbyt przyjemną sytuacje u weterynaraza. Zdecydowalismy się na tresurę , dzisiaj byliśmy na pierwszej lekcji na szczęście pani treserka powiedziała że jest szansa, że z naszego Asterka będzie posłuszny pies. :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi to trzymamy kciuki za diabła tasmańskiego.Niech sie szkoli cudak:):loveu: Asterku badź grzeczny!:loveu: Pozdrowionka! [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Ceść bułeckowe panienki:loveu: Widziałam Bułtelielka BUłkę, ktura ciągała sAnecki:loveu: Buziaki ze śnieżnych Suwałk od Emdziolka i jej gromady!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pjak nózie i doopalonek po jeździe na lodzie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_7_13.gif[/IMG] [/RIGHT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A no fajnie:P jedna glba była ale nie przeze mnie tylko takie dzieciaki mnie ganialy i przewalił mnie doopek jeden:) A było mi tak gorąco że kurtke zdjełam i nawet kataru nie mam jest super jutro tez ide!:multi: kto idzie ze mna?:razz:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi::multi: jak tutaj u Ciebie spokojnie :) Wytarmoś psiaczki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U mnie zawsze spokojnie Siostro:loveu: Wytarmoszone od wszystkich a ja włąśnie wróciłam z lodowiska i było suuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Adam78']Pozdrowienia od Asterka razem byli w schronisku teraz są szcześliwi , śledziliśmy jej losy i bardzo się cieszymy że wilczunia ma domek.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Adam:) Wygłaskaj Asterka, mam nadzieje ze jest grzeczny i nie sprawia kłopotów:) Nareszcie i jego towarzyszka niedoli znalazła swoich Dużych którzy ja kochają tak jak Wy Asterka. Wygłaskaj go od nas:) Pozdrowionka![/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bea :loveu: Wpadłam z ciepłą ferbatką bo zimno:evil_lol: :kaffee_2: [/B][/COLOR]
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]No dziewczyny cioteczka Szeloba jest super włascicielką i doprowadziła Freje od cienia psa do prawdziwej psiej piekności: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6845/freja2vl4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3749/freja5vr2.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj ide odwiedzić Freje i pocykam jej fotki:)[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Emi :mad: Ty mi z Panem Tadziem nie wyjeżdżaj bo na samo hasło "Pan Tadeusz" rodzi się we mnie odruch wymiotny :mad: Zobaczysz, tez tak będziesz mieć jak beda Ci kazali to przeczytac od deski do deski :x Bry narkotyku moj :buzi: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Bry dziOnek kOchaNIe:loveu: Niestety musiałam to przeczytać od deski do deski też mam odruch wymiotny:evil_lol: chciałam ci troszke przypomnieć:evil_lol: Sorki kochanie! wiesz przecież ze cie kocham!:evil_lol: mój ty nałogu![/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Madziu:) Wpadłam w odwiedzinki:):loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/r050.gif[/IMG] przyszłam se z ulepionym balwanem witam[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/r025.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Bea to ty jeszcze bawisz sie w lepienie bałwanków?:crazyeye: Witanko:loveu: U nas chlapa jak diabli a ja ide na sztuczne lodowisko[/COLOR]:cool3:[/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Siostra :multi::multi: Najważniejsze to to że zdjęcia Vegi i Paco będą na bieżąco i będziemy mogli zobaczyć co wyrośnie z tej wielkiej stopy :evil_lol::evil_lol: a właściwie łapy ;) Buziaki i miziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No cześć siostra:loveu: Tak, mieszkają blisko, chodzą na wspólne spacery, bedzie fajnie jak tak razem bedą dorastać:lol:tzn jak Paco bedzie dorastał w towarzystwie innego psa:)[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27852/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/super_smilies086.gif[/IMG][/URL] [URL]http://img118.imageshack.us/img118/6660/sl278271cs8.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ten po prawej to szczenior - zapomniałam jak sie nazywa :oops: bo ma przeszkode na brzuchu :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe przeszkoda:evil_lol: Hej Madziu, a psiak zwie sie PACO[/B][/COLOR] [quote name='Paula_'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/6955/slodkiexm0.jpg[/URL] ło jeziu :loveu: rozpływam sie w zachwytach :calus: Czemu nasze się tak nie przytulają :placz: Maksiu by chciał, ale Axa wredota nie chce :shake: Witaj Emi :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hello Paulinko:loveu: nie rozpływaj sie!:placz: kogo ja bede mocno kochac jak sie rozpłyniesz?:eviltong: A to axa wredota:shake: Vega tego malucha czasami podgryza, czasami na niego warknie ale kocha go całym serduchem:loveu:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hej mój ty idolu!:loveu: PRzyszłam sie pilnie uczyć pisać eleboraty :cool3: Ale eeeeeeeeee nie chce mi sie ide poszaleć na lodzie:evil_lol: gwiazdy tańczą na lodzie!:lol: mam nadzieje ze nie zalicze jakieś perfidnej gleby i nie bedzie obciachu:evil_lol:;) Pa Basiu!:loveu:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witanko ma uczennico :evil_lol: uczysz się pilnie, przez całe ranki, z elaborackiej Zuzkowej czytanki :eviltong: [/B]:diabloti: [B]a herbatkę słodziłam... przecie wiem, że 2 słodzisz... tylko... nie wymieszałaś :shake: :razz:[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]Zuzankę wymiziam jak wrócę - o ile będzie grzeczna, bo rano nie była[/B][/COLOR]:roll: [COLOR=Purple][B]musiałam ją dziś wyciągać z klateczki, żeby łaskawie ruszyła się wysikać[/B][/COLOR]:roll: [COLOR=Purple][B]też Cię kocham :loveu: herbatka czerwona - raz:) [IMG]http://www.topti.pl/czerwone/pd1011.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe a gdy do domu ze szkoł wraca, eleboraty pisze to moja praca:evil_lol: No nie mieszałam - dlatego byla gorzka, to sorki zwracam honor. Cebrona ferbatka pychotka, moja ulubiona. Dziękuje:loveu: A to Zuźka wredna dupa a już myślałam że wydoroslała:roll: JA właśnie szkole swojego szczylka (tzn nie swojego juz mojego chłopaka) przy użyciu klikera i jest cacy:multi: kC bAsiU młA:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko mój mistrzu eleboratów!:loveu: Ucze sie pilnie od ciebie pisać dłuuuuuugie eleboraty na blogasku:evil_lol: Ale teraz wpadłam na ferbatke? Jaką dzisiaj serwujesz? wczoraj była za mało osłodzona słodze 2 łyżeczki ! Poprosze czerwoną ferbatke i cherbatniki do tego:cool3: Aaa dla Zuzanki mizianki i buziaki w pychola:) A ty wiesz że cie koffam[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4074/111202it1.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko kochanieńkie :multi::loveu::multi: Koniecznie fotaski duetu PACO i VEGA :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jaasne nie am sprawy, jak wróce z badań dam fotasy:lol: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Emi - jestem po wrażeniem elaboratu! :evil_lol: idzie Ci coraz lepiej:diabloti: uczysz się od... najlepszych? :evil_lol: :eviltong: [SIZE=3][COLOR=DarkOrange] Bez wątpienia kochana:P od najlepszych eleboratorów[/COLOR][/SIZE][/B][B]:eviltong: a cała sytuacja... no nieźle nieźle... "super właściciele... **** super!":angryy: wyrzucić takie słodkości na bruk?!?!:-o :mad: a maluch... cudnyyyy... booooszzzzz... jaki cudny... ból z mieszkaniem mam ten sam (moje jeszcze mniejsze) - ale... gdyby większe było, to cholera, chyba bym przygarnęła takie cudo... mimo, że mam już jedną demolkę w domu :diabloti: :loveu: ta fota mnie rozwaliła, rozkleiła.. a me serce w niebiosa wzleciało :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img87.imageshack.us/img87/6955/slodkiexm0.jpg[/URL] [/B][/COLOR] :evil_lol: [B][COLOR=Purple]ja bym nie oddała, nawet gdyby był moim sąsiadem drzwi obok :evil_lol: zakochałam się i teraz będę chorować na takiego słodkiego pychola:loveu: może.. kiedyś kiedyś będę miała jakiś domek... :roll: to sprawię Zuzce takiego synusia :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe my tez go nie chcemy oddac ale no cóż nie ma co męczyc psów w takim mieszkaniu, co fakt Vega wychodzi dwa razy dziennie na długi spacer, po południu i wieczorem na bezludzie zeby sie wybiegać:) No ale nawet za późno zeby odkręcać, oficjalnie psiak jest prezentem na swieta ode mła i rodziców mojego chłopaka bo marzył o takim psiaku. a teraz wybaczcie ide z psiołkami na spacera [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2758/pies4wr0.gif[/IMG][/URL] a późnij bede czarowac dzisiaj som andrzejki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7217/emot104yb3.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=1]te emoty mnie rozbrajają ...[/SIZE] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25970/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/yahoo.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A skąd ty te emoty wytrzasłaś?:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27723/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/0036.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Red][B]...no janiolek ..na bank :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B] No ja wiem przecie mówie ze janiołek:cool3:[/B] [/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no nie wiem ...nie wiem ..czemu tak się rozmarzył ...[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27811/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/08s.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja wiem! ja wiem! myślał o Vedze:evil_lol::loveu::eviltong: Dzieńdoberek mamuś! [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Figowa miłościo ty Moja:loveu::loveu: Ty jesteś jak zdrowie! ile cie trzeba cenic ten tylko sie dowie kto cie stracił:eviltong: [url]http://i15.tinypic.com/71ebi1f.jpg[/url] aaaaaaa padłam:loveu:boskie ujęcie paszczy:cool3:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi rozpłynęłam się :loveu::loveu::loveu: Jak Vega go objęła :loveu: ślicznie Trochę szkoda że nie zostaje z Tobą :eviltong: ale skoro idzie w dobre łapki i blisko Ciebie to najważniejsze :) no i mam nadzieję że będziesz regularnie Nam tutaj go pokazywać :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Codziennie fotki ze wspólnych spacerów:) Po za tym Paco bedzie przychodził do mnie razem z Rafałem żeby Vega sie nie zapłakała, jak z nim poszłam na spacer t Vega wyła ze jej dziecko zabrali:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://img87.imageshack.us/img87/6955/slodkiexm0.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/f035.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] AaaAAaa mówiłam ze sie zakochacie!!:loveu::multi: Lece w kimo, psiulki spią a ja jutro mam badania:shake: Paaaa i tez was kocham:loveu:[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] a wogóle czy ktos mówił ze mnie kocha?:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]